Home Nopietnāk Nedēļas horoskops 18.-24. septembrim

Nedēļas horoskops 18.-24. septembrim

0

Auns

Auna zīmē dzimušos šī nedēļa var pārsteigt ar kādu notikumu, kurš saistīts ar kādu tev tuvu cilvēku. Atsevišķos gadījumos tās var būt ziņas par grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Nedēļas galvenie notikumi norisināsies pilsētā vai pagastā, kurā tu dzīvo vai kaimiņu vidū. Saņemsi jaunumus par nebūšanām kāda vīrieša dzīvē. Ieteicams izvairīties no konfliktiem. Ja esi sliktā noskaņojumā, jūtīgs un viegli aizkaitināms – pievērs pastiprinātu uzmanību paškontrolei gan vārdos, gan rīcībā. Nekontrolēta reakcija tev dārgi maksās un nesīs zaudējumus. Būsi kādu nozīmīgu, ar naudu vai finanšu dokumentiem saistītu jaunumu vai informācijas gaidās. Gūtās iespējas būs visādā ziņā tev izdevīgas. Auna zīmē dzimušajām sievietēm pieaugs pienākumu skaits attiecībā pret bērniem un mazbērniem. Iespējams, kaut kādā veidā pārsteigsiet viens otru. Vīriešiem nāksies saskarties ar neparedzētu problēmu vai sarežģījumiem, kuri iepriekš šķita pilnībā neiespējami. Lai veiksmīgu tiktu ar tiem galā, būs jāliek lietā pacietība un darbs.

Vērsis

Vērša zīmē dzimušajiem labvēlīgs laiks, lai organizētu ģimeniskas tikšanās, kuru laikā pārrunāt nākotnes plānus un rīcību. Piemērota nedēļa juridisko jautājumu sakārtošanai. Ja esi iesaistīts tiesu procesā – vari būt drošs, ka tas atrisināsies tev par labu. Gaidāmas tikšanās ar draugiem un kaimiņiem mājās. Problēmas, ar kurām saskarsies, būs finansiāla rakstura vai lielā mērā saistītas ar naudu. Pat, ja runa nebūs par lielu naudas summu, situācija būs gana sarežģīta un nozīmīga. Būs nepieciešams veikt kaut kāda veida pārmaiņas. Tas būs nozīmīgs lēmums, kas prasīs lielu sagatavošanos. Iespējams konflikts ar kādu sievieti, taču tas nebūs nekas pārsteidzošs. Mulsumu sagādās kāds notikums vai jaunumi par sievieti no draugu, kolēģu vai kaimiņu loka. Lai kāda arī būtu konkrētā situācija, centies tajā neiejaukties. Vērša zīmē dzimušajām sievietēm ieteicams nopietni paraudzīties un izvērtēt nesen uzsākto draudzību vai romantiskās attiecības. Vīrieši pūlēsies atšķetināt kādu intrigu vai noslēpumu, kā rezultātā vairāk uzmanības veltīs tuvinieku vai kolēģu vērošanai. Nedēļas gaitā var nākties saskarties ar īslaicīgām bērna problēmām veselības vai izglītības jautājumos.

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāms kāds ar naudu saistīts notikums, saistībā ar kuru būs nepieciešams pieņemt arī kādu nozīmīgu lēmumu. Atsevišķos gadījumos pirms tam neizbēgama būs konsultācija pie profesionāļa un tuvinieku atbalsts. Gaidīsi kāda paziņas rīcību vai solījuma izpildi. Ne pārāk labvēlīgs laiks ceļošanai – pastāv liels risks dažādām grūtībām un sarežģījumiem. Var gadīties piedzīvot arī vilšanos saistībā ar pašu ceļojumu vai cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Iespējams, saņemsi ielūgumu uz tikšanos, apciemojumu vai kopā sanākšanu par godu kādai sievietei. Zvaigznes sola interesantas tikšanās un komunikāciju ar dažādiem cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Tāpat pastāv liela iespēja nodibināt jaunus kontaktus. Būsi raižu pilns, gaidot piepildāmies savu plānu, vēlmi vai ideju. Saņemsi priekpilnus jaunumus par grūtniecību, bērna piedzimšanu, bērna sasniegumiem utml. Dažām Dvīņu zīmē dzimušajām sievietēm var izdoties saņemt apstiprinājumu ilgi gaidītajai grūtniecībai vai laist pasaulē savu bērniņu. Nāksies pieņemt nozīmīgus lēmumus saistībā ar plāniem un rīcību tuvākā mēneša laikā. Vīriešiem gaidāmi jaunumi, notikumi un jaunas iespējas, ar kuru palīdzību veiksmīgi izdosies palielināt personīgos vai ģimenes kopējos ienākumus.

Vēzis

Vēža zīmē dzimušajiem šī nedēļa izvērtīsies laimīga un veiksmīga izglītībā un karjerā. Pastāv liela iespēja saņemt prēmiju, paaugstinājumu vai cita veida atzinību. Labvēlīgs laiks jaunas karjeras, biznesa vai hobija uzsākšanai. Iespējams, izdosies iegādāties sen kārotu, dārgu un nozīmīgu lietu vai ierīci. Nedēļas gaitā daudz domāsi par kādu cilvēku, kurš nesen ienācis tavā dzīvē. Rūpīgi apsvērsi informāciju un ieteikumus, kuru saņemsi no cilvēka, kurš dzīvo citviet vai pārstāv citu nacionalitāti. Diemžēl, aizvien kavēsies tavu plānu un tev teikto solījumu izpilde. Ieteicams gan neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus un uzreiz neatmest visam ar roku. Esi pacietīgs! Nedēļas beigās, iespējams,apmeklēsi kādas sievietes, draudzenes vai radinieces, organizētu kopā sanākšanu. Ja esi plānojis nedēļas nogaē doties ceļojumā, tev veiksmīgi izdosies apvienot patīkamo ar lietderīgo, kā arī apciemot kādu interesantu vietu. Vēža zīmē dzimušajām sievietēm interesanta notikumu attīstība gaidāma romantiskajās attiecībās.

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šonedēļ viss ritēs par un ap naudu un dažādiem finanšu dokumentiem. Pievērs īpašu vērību attiecībām ar sievieti no draugu vai tuvinieku loka. Dažiem nāksies dažādu apstākļu dēļ šķirt ceļus ar savu bērnu. Nepārdzīvo – jūs laiku pa laikam tāpat varēsiet tikties. Izdevumi lielā mērā būs saistīti ar bērnu/bērniem un  ne visos gadījumos tie būs pozitīvas emocijas raisoši. Gaidāmi jaunumi vai telefona zvans no kāda tālienē dzīvojoša vīrieša. Daudz domāsi un lolosi cerības saistībā ar konkrētu situāciju mīlas dzīvē. Ļauj notikumiem ritēt savu gaitu, neuzspied nevienam neko. Nedēļas beigās saņemsi pārsteigumu no kāda drauga, radinieka vai mīļotā cilvēka. Daudz emocijas raisīs notikums ar kādu ģimenes lokā esošu vīrieti. Ja esi plānojis nedēļas nogali veltīt darbam, vari būt drošs, ka tas atmaksāsies ar uzviju – peļņa, veiksme un panākumi garantēti. Tevi patīkami pārsteigs kāds tālienē dzīvojošs vai nepazīstams cilvēks. Iespējams, sastapsies ar viņu ceļojuma vai izbrauciena laikā. Vīriešiem zvaigznes sola labvēlību finanšu jomā.

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem šo nedēļu ieteicams izmantot dažādu finanšu problēmu atrisināšanai. Veiksmīgi izdosies tikt galā ar maksājumiem, rēķiniem, kā arī pastāv liela iespēja gūt negaidītu peļņu. Uzturēsi labas finansiālās attiecības ar tuviniekiem. Labvēlīgs laiks arī emocionālo problēmu, pārpratumu un šaubu likvidēšanai romantiskajā dzīvē. Atskārtīsi, ka kāds tīšuprāt kaļ intrigas par un ap tavu mīlas dzīvi, lai gūtu savtīgu labumu. Tevi pārsteigs priekpilns ziņojums vai ielūgums, kuru saņemsi no citas pilsētas vai valsts. Dažiem pat pastāv iespēja neplānoti doties ceļojumā par godu kādam īpašam notikumam.Iespējams, dosies izbraukumā vai uz svarīgu tikšanos, kura atnesīs tev veiksmi. Nedēļas beigās vari saņemt ideju vai piedāvājumu jaunam darbavietas maiņai. Zvaigznes lutinās ar peļņu un veiksmi visus strādājošos. Vīriešiem gribēsies sevi vairāk palutināt, kā rezultātā tiks veikti vairāki pirkumi. Sievietes rūpēsies par patīkamu atmosfēru mājās, kā arī lutinās savus mīļos ar kulinārijas šedevriem un citām interesantām lietām.

Svari

Svaru zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāmas nozīmīgas tikšanās, dokumentu kārtošana, līgumu un vienošanos slēgšana finanšu jomā un biznesa attiecībās. Tevi var nokaitināt pret tevi vērstas manipulācijas vai citas ļaunprātības, kuras veicinās vēlmi pārtraukt attiecības ar konkrēto cilvēku. Var gadīties, ka šāda situācija norisināsies ģimenes lokā. Satrauksies par problēmām un neveiksmēm kādas draudzenes vai radinieces dzīvē. Diemžēl, nauda šajā gadījumā nebūs risinājums un tavas iespējas palīdzēt būs ļoti ierobežotas vai pat pilnībā nekādas. Iespējama tikšanās vai kopā sanākšana par godu kādam radiniekam. Saņemsi uzmanības apliecinājumu, dāvanu vai palīdzību kādā jautājumā no sava tēva, vectēva vai brāļa.  Interesanti notikumi gaidāmi mīlas dzīvē, it īpaši, ja šobrīd esi uzsācis jaunas romantiskās attiecības. Vīriešiem var nākties piedzīvot mulsumu un dažādas likstas, dēļ kurām būs grūti lemt par tālāko rīcības plānu.

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem labvēlīgs laiks finanšu jautājumu sakārtošanai. Šajā sakarā iespējamas dažādas tikšanās un nozīmīgas sarunas. Sarunas vīsies arī ar un ap citiem svarīgiem, steidzami risināmiem jautājumiem, uzdevumiem un darbībām. Esi gatavs negaidītiem notikumiem mīlas dzīvē – gan tad, ja esi precējies, gan tad, ja vēl esi otrās pusītes meklējumos. Lai kādi arī tie būtu, tie raisīs tevī pozitīvas emocijas.  Var nākties saskarties ar veselības problēmām kāda tuvinieka dzīvē. Konkrētā situācija izvērtīsies pavisam citādā virzienā, nekā biji plānojis un cerējis. Kādai personai no draugu vai tuvinieku loka pastāv iespēja piedzīvot pret sevi vērstas ļaunprātīgas vai krāpnieciskas darbības, ar kurām būs grūti samierināties. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm zvaigznes sola dažādus pārsteigumus, kuru lielā mērā būs saistīti ar citām daiļā dzimuma pārstāvēm. Vīriešiem iespējams gūt papildus peļņu, pateicoties kādam finansiāla rakstura līgumam vai citam dokumentam.

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem šonedēļ nāksies piedzīvot savādu pieredzi, sajūtot spēcīgu intuīciju un teju gaišreģa spējas. Centies nerīkoties pārsteidzīgi, sajūtot sevī šīs šķietami dīvainās prasmes. Labvēlīgs laiks mājai noderīgu pirkumu veikšanai un pārmaiņām interjerā. Jebkura veida uzlabojumi un izmaiņas izdosies veiksmīgi. Daži, iespējams, lems par labu dzīvesvietas maiņai. Piemērota nedēļa ceļošanai atpūtas vai draugu, tuvinieku apciemošanas nolūkā. Var nākties saskarties ar veselības problēmām bērna dzīvē. Romantiskajā dzīvē valdīs rutīna. Atsevišķos gadījumos lielu ietekmi uz to atstās bērns vai bērni. Sievietes dosies savai nākotnei nozīmīgā izbraucienā, kura laikā tiksies ar cilvēkiem no dažādām vietām un ne bez iemesla. Vīrieši apsvērs kādu jaunu iespēju vai piedāvājumu, kuru tik bieži nevar saņemt. Šīs nedēļas notikumi piedzīvos savu turpinājumu nākamajā nedēļā.

Mežāzis

Lielai daļai Mežāža zīmes pārstāvju priekšā ir dažādu tiesu un juridisko iestāžu apmeklēšana saistībā un juridisko dokumentu kārtošana. Nedēļas gaitā negaidīti atradīsi kādu aizmirstu, pazaudētu lietu vai saņemsi atpakaļ citam sniegto aizdevumu. Zvaigznes sola pārsteigumus saistībā ar bērnu tavā vai tavu tuvinieku ģimenē. Daudzi varēs baudīt lielāku peļņu. Kādas ģimenē esošas sievietes rīcība var kalpot par pamatu nesaskaņām un konfliktiem. Iespējams, saņemsi kādu dāvanu, balvu vai veiksi ilgi kārotu pirkumu. Veiksmīgi izdosies atrisināt dažādas materiālās vai mājsaimniecības problēmas. Pateicīgs laiks ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu risināšanai un sakārtošanai. Saņemsi ielūgumu uz kādu nozīmīgu pasākumu, svinībām. Mežāža zīmē dzimušajiem vīriešiem gaidāmi pārsteidzoši jaunumi, uzaicinājumi vai ieteikumi. Dažādu iemeslu dēļ nāksies pārdomāt pēdējo mēnešu notikumus. Sievietēm var nākties piedzīvot grūtības mājsaimniecības jautājumos. Neizbēgami būs arī konflikti ar mājiniekiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem priekšā ir nozīmīga nedēļa, kurā ieteicams neļaut vaļu emocijām. Uzklausi jebkuru ieteikumu, izskati jebkuru piedāvājumu un iespēju. Pārdomā to, ja nepieciešams, griezies pēc padoma pie kāda pieredzējušāka cilvēka un tikai tad rīkojies. Pieaugs darba un pienākumu slogs, sevišķi sievietēm. Spriedzi un satraukumu raisīs saņemtā nauda vai kāds finansiāla rakstura dokuments, līgums. Būsi patīkami pārsteigts par kāda cilvēka rīcību vai vārdiem. Iespējams, iepriekš biji pilnībā pārliecināts, ka šis cilvēks ir pret tevi negatīvi noskaņots, taču sapratīsi, ka tā nebūt nav. Saņemsi ielūgumu uz kādu ar meiteni vai sievieti saistītu pasākumu. Labvēlīgs laiks naudas jautājumu sakārtošanai, ģimenes budžeta stabilizēšanai un nepieciešamo maksājumu veikšanai. Ūdensvīra zīmē dzimušos vīriešus iepriecinās kāda dāvana vai pirkums. Atzīmēsi savus vai kāda tuva cilvēka panākumus.

Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem labvēlīgs laiks senu problēmu un likstu atrisināšanai un atlaišanai. Spēsi veikt kavētos maksājumus, atdot parādus un visādi citādi atgūt stabilitāti finanšu jomā. Konflikti šajā nedēļā draud pārvērsties bezgalīgā riņķa dancī, tādēļ ieteicams no tiem pilnībā izvairīties. Labvēlīgs laiks, lai saderinātos, salaulātos, tiktos ar ģimenes locekļiem. Zvaigznes sola jaunumus, kuri saistīti ar grūtniecību vai bērniņa piedzimšanu. Ne tik saulainas būs attiecības ar draugiem. Atklāsies senas intrigas vai citas negācijas pagātnē. Veiksme tevi pavadīs darbā un izglītībā. Saņemsi iespējas gūt labāku peļņu, sasniegt labākus finanšu rezultātus. Iespējams, pieņemsi lēmumu saistībā ar finanšu investīcijām savā biznesā. Zvaigznes lutinās Zivju zīmes daiļā dzimuma pārstāves, it īpaši, ja plāni, rīcība un ambīcijas saistītas ar ģimeni un laulību.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.