Home Nopietnāk Ceļmalas grāvī Liepājas pusē jau 15 gadus guļ auto, ar kuru nositās...

Ceļmalas grāvī Liepājas pusē jau 15 gadus guļ auto, ar kuru nositās reketiera dēls

3
ekrānšāviņš no liepajniekiem.lv
ekrānšāviņš no liepajniekiem.lv

Daudz no mums manījuši ceļmalās krustus, ziedus, sveces vai citādas piemiņas zīmes, tikmēr Liepājas pusē, pa ceļam uz Šķēdi, kā baiss pirms 15 gadiem notikušas avārijas liecinieks, ceļa malā mētājas auto vraks, vēsta portāls liepajniekiem.lv

 

To var pamanīt praktiski vienmēr, vien vasarā, kad viss apkārt sazaļojis, zālē ieaugušo lūžņu kaudzi pamanīt grūtāk. Kā portālam pastāstījis kāds no ceļu policistiem, kurš dienesta gaitas sācis jau deviņdesmito sākumā, konkrētais auto bijis gaiši brūns “Ford”, ar to braucis kāda vietējā reketiera dēls.

 

Pirms 15 gadiem kādā vasaras dienā puisis kopā ar meiteni devās uz Šķēdes dārziņiem. Abi bijuši alkohola reibumā. Jaunais vīrietis iedevis pastūrēt draudzenei, un vēl uzlicis kāju gāzes pedālim. Meitene līkumā auto nenovaldīja, tas noskrēja no ceļa un burtiski aptinās kokam.

 

Jaunais vīrietis bijis uz vietas pagalam, par sievietes dzīvību cīnījušies ārsti, viņa izdzīvojusi. Policists atceras, ka bojāgājušā ģimene viņai izteikusi draudus. Viņš nezina, kur sieviete ir tagad.

 

Policists norāda, ka likumsargi auto vraku, saprotams, evakuējuši uz policijas stāvvietu. Mirušā puiša tēvs to savācis un aizvedis atpakaļ uz avārijas vietu, pie koka vēl numuru pienaglojis. Neko par toreizējo rīcību gan viņam nav iespējams pajautāt, jo pirms dažiem gadiem miris.

 

Liepājas pašvaldība par vraku neinteresējas un vismaz šobrīd nekas neliecina, ka kāds to grasītos aizvākt. Liepājas pilsētas domes izpilddirektora vietnieks Didzis Jēriņš portālam norādījis, ka viņaprāt, šāds vraks uz satiksmes dalībniekiem strādā vēl labāk par brīdinājuma plakātiem.

 

3 COMMENTS

  1. Ziniet Liepājā ir pārāk aukstās domās cilvēki kuri neciena otru cilvēku :)…izskatās ka visas smadzenes izpūstas 🙁

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.