Home Nopietnāk Dzimtas lāsts? Visi Edija dēli dzīvību sev atņēmuši paši

Dzimtas lāsts? Visi Edija dēli dzīvību sev atņēmuši paši

0
pixabay.com
pixabay.com

Šie vecāki – Patrīsija un Edijs – mudina cilvēkus runāt ar apkārtējiem un meklēt palīdzību, ja piemeklējusi depresija vai ilgstoši ir nomākts garastāvoklis. Viņi zina par ko runā – Ferrinu ģimenē no Ziemeļīrijas dzīvi pašnāvībā sešu gadu laikā beiguši visi trīs dēli, vēsta britu mediji.

Pēdējais no viņiem, 31 gadu vecais Stīvens, rēķinus ar dzīvi noslēdzis pavisam nesen, dažas dienas pēc tam, kad bija pārradies mājās pēc bezvēsts prombūtnes. Vecāki un abas māsas ir pilnībā satriekti.

Pašnāvību vilnis šajā ģimenē sākās 2010.gadā, kad šādi no dzīves 19 gadu vecumā šķīrās puišu brālēns Kristofers. Gadu vēlāk, arī 19 gadu vecumā, dzīvību sev atņēma Ferrinu dēls Nials, bet pirms trim gadiem pašnāvību izdarīja arī 24 gadus vecais Kīrans. Septiņu gadu laikā šajā dzimtā dzīvības sev atņēmuši četri jauni un spēcīgi vīrieši. Tāpat tiek uzskatīts, ka šādi dzīvi beiguši pat septiņi Stīvena draugi, kas, acīmredzot, dziļi iespaidojis jauno vīrieti.

No kreisās – 2010.gadā pašnāvību izdarīja puišu brālēns Kristofers, bet turpmāko gadu laikā viņam sekoja brāļi Ferrini – Nials, Kīrans un Stīvens.
No kreisās – 2010.gadā pašnāvību izdarīja puišu brālēns Kristofers, bet turpmāko gadu laikā viņam sekoja brāļi Ferrini – Nials, Kīrans un Stīvens.

“Stīvens ir tēvs, brālis un dēls, kurš ir lolots un stipri mīlēts, un ļoti pietrūks savai ģimenei un draugiem,” sērojošie vecāki pastāstījuši laikrakstam “Belfast Telegraph”.

Ģimenes draugs, kurš pats šādi zaudējis dēlu un nodibinājis labdarības biedrību pašnāvību novēršanai, norāda, ka vietējiem nepieciešams garīgās veselības centrs.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.