Home Nopietnāk Horoskops 14. septembrim

Horoskops 14. septembrim

0
pixabay.com
pixabay.com

Iespēju pilna diena ik vienam! Mēness aizvien atrodas jūtīgajā Vēzī, līdz ar to emocijas būs sevišķi spēcīgas. Rūpes un dalīšanās būs neatņemama šīs dienas sastāvdaļa. Merkurs joprojām ieņēmis stabilu pozīciju Jaunavas zīmē, uzlabojot tavus apgriezienus ikdienas pienākumu veikšanā. Venēra atrodas kaislīgās Lauvas zīmē, tādēļ nebrīnies, ja tavu prātu pārņem romantikas un mīlestības pilnas domas. Apkopojot visas šīs dienas enerģijas, izcelsi savu trumpja kārti.

Auns

Tev nepieciešams nedaudz pārvērtēt savu vērtību skalu. Pēdējā laikā tev problēmas sagādā iedvesmas trūkums un neskaidrība par to, kurā virzienā tev vajadzētu doties. Pārdomas par savu dzīvi un to, ko patiesi no tās vēlies iegūt, nāks tev tikai par labu. Tas palīdzēs tev gan nostādīt konkrētus mērķus, gan uzlabot produktivitāti.

Vērsis

Kāds tev tuvu stāvošs cilvēks, iespējams, sev braši sit pa plecu, jo uzskata, ka visu ir pareizi izplānojis. Tas ir kāds, kuram ir liela ietekme uz tavu dzīvi, kāds, kurš nereti uzstāj savu viedokli un uzsver, ka viņš par visiem vislabāk zin, kas tev nepieciešams. Atceries, ka nekad neviens to nezinās labāk, kā tu pats! Ja tev nepatīk katru dienu uzklausīt šīs prātuļošanas, esi tiešs un tā arī pasaki. Tu pats esi savas dzīves saimnieks!

Dvīņi

Centies izvairīties no baumošanas. Neviens nemīl uzklausīt intriģējošus stāstus vairāk kā tu un tu arī mīli tajos dalīties ar tuvākajiem draugiem. Bez šaubām, tavi nolūki nav ļauni un tu gluži vienkārši baudi komunikāciju kā tādu, taču var gadīties, ka tevis sniegtā informācija var negatīvi ietekmēt kāda cita cilvēka reputāciju. Septiņreiz nomēri, pirms nogriez.

Vēzis

Šodien vēlēsies vairāk laika pavadīt ārpus mājas un ļauties komunikācijai ar apkārtējiem. Savas komforta zonas paplašināšana un jaunu cilvēku iepazīšana nāks tev tikai par labu. Būsi pārsteigts, cik ievērojami uzlabosies tava pašsajūta – jutīsies gluži kā no jauna piedzimis! Atsevišķos gadījumos šī iepazīšanās var pārvērsties mūžīgi ilgā draudzībā.

Lauva

Šodien ieteicams izvairīties no destruktīvu domu ielaišanas savā prātā. Tu bieži vien streb karstu un kā vienīgo pieņem sliktāko iespējamo scenāriju, neizskatot citas iespējas. Neļauj vaļu savam temperamentam. Dažkārt tu esi lielākais ienaidnieks pats sev. Velns nav tik melns, kā viņu mālē un vairums situāciju ir risināmas, kā arī kļūdas labojamas un piedodamas – pat tavējās.

Jaunava

Šodien vari justies nedaudz izsists no sliedēm pats savās mājās. Var nākties piedzīvot vairākas nepatīkamas situācijas, kuras liks tev saprast, kas ir tas, ko patiesi vēlies. Iespējams, šobrīd tu vēlētos būt kur citur, darīt ko cietu, taču nespēj. Izstrādā plānu, kā sasniegt savu mērķi. Būsi pārsteigts, cik patiesībā viegli ir mainīt sev netīkamos apstākļus uz labo pusi!

Svari

Šodien saņemsi kādu pārsteigumu no cilvēka, kurš līdz šim šķita pagalam iepazīts un paredzams. Atskārtīsi, ka ik viens spēj mainīties, ja vien patiesi to vēlas. Šīs būs labvēlīgas pārmaiņas, kuras uzlabos jūsu savstarpējās attiecības.

Skorpions

Iespējams, aizvien izjutīsi aizvainojumu par kāda cilvēka teikto. Šie vārdi tevi aizskāra līdz sirds dziļumiem un nepamet tavu prātu. Vari būt drošs, ka šī persona nedomā par tevi neko sliktu, gluži otrādi. Visticamāk, ir noticis milzu pārpratums, tādēļ pārstāj raizēties un dod viņam vēl vienu iespēju.

Strēlnieks

Šodien jutīsi spēcīgu romantisko saikni ar kādu. Tas var notikt kādas intelektuālas sarunas vai mācību laikā. Tavu pielūdzēju šarmēs tavs viedums, gudrība un aizrautība, ar kādu tu runā par sev tuvām, nozīmīgām lietām. Izbaudi šo uzmanību un flirtu!

Mežāzis

Šodien būs krietni grūtāk gūt pārsvaru argumentos, nekā parasti. Lai cik pārliecināts tu nejustos par savu taisnību, tavs oponents būs liekams ar tevi vienos svaru kausos. Neviens no jums nebūs ne pareizs, ne nepareizs – patiesība, kā vienmēr, ir kaut kur pa vidu. Centies paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta.

Ūdensvīrs

Šodien izjutīsi trūkumu pēc kaut kā savā dzīvē. Ļoti iespējams, tas ir draugu atbalsts, kurš varētu būt lielāks. Viņi pavisam noteikti vēl tev labu, taču ir visai aizņemti ar savu ikdienu un pienākumiem. Koncentrējies uz saviem mērķiem un interesēm. Jau pavisam drīz sastapsi cilvēkus, ar kuriem justies uz viena viļņa.

Zivis

Mirklī, kad pievērsīsies savas veselības un labsajūtas uzlabošanai, tevi pārsteigs kāda jauna iepazīšanās. Tas var notikt, apmeklējot treniņu vai ārstnieciskās procedūras, nodarbības. Varbūt, sastapsi kādu vienkāršas pastaigas laikā. Iespējams, šis cilvēks jau ilgāku laiku vēlējies ar tevi iepazīties, taču bija pārlieku kautrīgs. Attiecības jūsu starpā var izvērsties gan platoniskas, gan romantiskas – izvēle ir tavā ziņā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.