Home Bez tēmas Horoskops 13. septembrim

Horoskops 13. septembrim

0
Photo by Igor Ovsyannykov on Unsplash

Šodien zvaigznes parūpēsies par to, lai nevienam nebūtu garlaicīgi. Mēness ir ievirzījies Vēža zīmē, vairojot mīlestības pilnu un emocionālu enerģiju visapkārt. Ieteicams šo dienu pavadīt kopā ar sev tuviem, mīļiem cilvēkiem. Uzmanības centrā būs sirds lietas un ar tām saistītie jautājumi.

 

Auns

Šodien sajutīsi spēcīgu saikni ar mājām un vietu, no kurienes esi nācis. Iespējams, pēdējā laika notikumi mudinājuši tevi atcerēties bērnības mājas un līdz šim gūto pieredzi, pateicoties kurai esi tāds, kāds esi šobrīd. Cieni un godā šīs sajūtas un atmiņas. Varbūt pienācis laiks noorganizēt radu saietu?

 

Vērsis

Perfekti piemērota diena, lai dalītos ar citiem savās idejās un padomos. Apkārtējie ciena tavu sapratni un atsaucību, līdz ar to bieži griežas pie tevis pēc palīdzības. Tev ir liels zināšanu pūrs, kurā dalīties ar saviem līdzcilvēkiem. Tu spēj raudzīties uz lietām reāli, kas ļauj tev allaž rast piemērotāko risinājumu dažādām situācijām.

 

Dvīņi

Vai aizvien mājās glabā lietas, kuras vairs nav vajadzīgas un sen neizmanto? Centies neļauties sentimentam un atbrīvojies no tām! Ir tikai normāli, ja gribi paturēt pāris lietas, ar kurām tev saistās spēcīgas, skaistas atmiņas, taču tu nedrīksti kļūt par vācēju, kurš pieķeras katram rokās nonākušajam priekšmetam. Paturi pāris nozīmīgākās, savukārt pārējās nodod lietošanā citiem vai izmet atkritumu tvertnē.

 

Vēzis

Šodien jutīsies īpaši tuvs ar apkārtējo pasauli sev apkārt. Ja iespējams, pavadi šo dienu dabā, baudot skaistos skatus un skaņas, piemēram, mežā. Ir ļoti daudz problēmu, kuras viegli un ātri var atrisināt ar galvas izvēdināšanu. Uzsūc pozitīvo enerģiju no apkārtējās vides un tev izdosies rast ilgi meklētās atbildes uz sev nozīmīgiem jautājumiem.

 

Lauva

Nāksies piedomāt, lai nepateiktu ko lieku vai aplamu. Par pašpārliecinātības trūkumu nekad neesi varējis sūdzēties, līdz ar to allaž diezgan brīvi apkārtējiem izklāsti savas domas un viedokli. Diemžēl vai par laimi, ja tev rūp saskaņa attiecībās ar citiem, tev vajadzētu nedaudz padomāt, pirms spļaut savu sakāmo pār lūpām. Pretējā gadījumā var nākties piedzīvot nožēlo. Ik viens būs laimīgāks, ja atsevišķos gadījumos spēsi paturēt mēli aiz zobiem, tai skaitā tu pats!

 

Jaunava

Šodien īpaši tuvas attiecības būs ar taviem draugiem. Tev ir bariņš atsaucīgu cilvēku savā dzīvē un šī ir perfekta diena, lai darītu viņiem zināmu, cik ļoti daudz tev viņi nozīmē. Tas sagādās abpusēji pozitīvas emocijas un liks aizvien vairāk novērtēt vienam otra klātbūtni savā dzīvē.

 

Svari

Ir dienas, kad šķiet, ka visa pasaule nudien ir sadevusies rokās, lai kopīgiem spēkiem dāvātu tev prieku un veiksmi it visās dzīves jomās un tāda būs arī šī diena! Gan skolā, gan darbā, gan mājās un privātajā dzīvē viss noritēs perfektā harmonijā. Gaisīga, pozitīvu emociju piepildīta diena!

 

Skorpions

Piemērota diena jaunu zināšanu un prasmju apguvei. Būsi atvērts jaunas informācijas uzņemšanai. Zināšanām ir milzu vērtība, kura nezudīs visas dzīves garumā! Ir laiks pievērsties kādam projektam vai hobijam, kuram iepriekš neatlika gana daudz laika, gribēšanas vai varēšanas.

 

Strēlnieks

Šodien vari justies nedaudz sašļucis savā darba vietā. Tu strādā ar milzu atdevi, veltot pienākumu pildīšanai daudz laika un enerģijas, taču kārotās prēmijas un paaugstinājumu tā arī nesagaidi. Neuztraucies, tu neesi neredzams. Cilvēki tev apkārt zin tavu vērtību un novērtē tavas zināšanas un darba ētiku. Jau pavisam drīz varēsi baudīt sava darba saldos augļus!

 

Mežāzis

Tu vienmēr visam pieej no praktiskās puses un apkārtējie to novērtē, taču, darvas piliens šajā medus mucā ir tava nevēlēšanās izrādīt savas patiesās emocijas. Tavi tuvinieki alkst dzirdēt, cik ļoti daudz viņi tev nozīmē. Laipni vārdi vai neliels uzmanības apliecinājums var ievērojami uzlabot kāda noskaņojumu un dienu kopumā. Parādi savu mīlestību un rūpes!

 

Ūdensvīrs

Šodien jutīsi lielu vēlmi sniegt savu palīdzību kādam un kalpot sabiedrības lapā. Ja iespējams, atrodi brīvprātīgo darbu sev sirdij tuvā jomā. Tas sniegs tev lielu gandarījumu un piepildījumu. Atskārtīsi, cik  brīnišķīga ir sajūta , palīdzot citiem un neprasot par to pretī pilnīgi neko.

 

Zivis

Tu esi ļoti jūtīgs un māksliniecisks cilvēks, līdz ar to tev piemērotas ir radošas un iedvesmojošas nodarbes. Izmanto šo dienu, lai spodrinātu savus talantus un radītu ko vienreizēju. Tavas dabas dotās spējas tiks pamanītas un novērtētas!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.