Home Nopietnāk Glābjot savu bērnu, brīvdienās dzīvību zaudējuši abi vecāki

Glābjot savu bērnu, brīvdienās dzīvību zaudējuši abi vecāki

0

Ārkārtīgi traģiski notikumi Itālijā, kur Solfataras vulkāniskajā krāterī netālu no Neapoles bojā gājusi lielākā daļa kādas atpūtnieku ģimenes – dēls un abi vecāki, vēsta britu mediji. Viņi bija ieradušies no Turīnas.

 

Tiek ziņots, ka ģimene pārkāpusi krāteri norobežojošo žogu, kad domāts, lai cilvēki neietu klāt pašam krāterim. Notikusi nelaime ar vienu no bērniem, un 42 gadus vecā māte un tēvs (45) metušies viņam palīgā.

 

Visticamāk, zēns iekritis krāterī, un vecāki mēģinājuši viņam kā palīdzēt, tomēr gājuši bojā vai nu augstās temperatūras vai verdošo izmešu dēļ. Viņu nāve iestājusies acumirklī.

 

Ciro Fusco/ANSA via AP
Ciro Fusco/ANSA via AP

 

Otrs bērns, septiņgadīgs zēns, kurš redzēja savas ģimenes bojāeju, raudot skrēja saukt palīgus. Kāds no viņiem vēlāk medijiem stāstījis, ka pats ir tēvs, un nav domājis, ka pieredzēs dzīves lielāko traģēdiju. Drīz vien glābēji izvilka mirušo ķermeņus no krātera.

 

Ciro Fusco/ANSA via AP
Ciro Fusco/ANSA via AP

 

Solfataras krāteris ir aktīvs vulkāns, kas joprojām izdveš verdošus sēra tvaikus. Tas ir aptuveni 4000 gadu sens, bet pēdējais fiksētais izvirdums noticis 1198.gadā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.