Home Bez tēmas Horoskops 12. septembrim

Horoskops 12. septembrim

0
Photo by Matt Barrett on Unsplash

Zvaigznēs un planētās mutuļos radoša un flirtu raisoša enerģija. Mēness aizvien atrodas Dvīņu zīmē, līdz ar to pateicīgs laiks komunikācijai ar draugiem un laika pavadīšanai ar mīļoto cilvēku. Ieplāno šajā dienā randiņu vai atpūtu ārpus mājas draugu lokā. Sarunas raisīsies viegli un kopīgi, jautrā atmosfērā varēsiet smelties pozitīvas enerģijas lādiņu.

 

Auns

Šodien atjaunosi attiecības ar kādu senu draugu, ar kuru tu neesi ticies mēnešiem vai pat gadiem ilgi. Dzīve ir aizvedusi jūs katru savā virzienā, taču aizvien atradīsiet daudz kā kopīga. Izbaudi šo atkal satikšanos un apzinies tās vērtību. Seni draugi palīdz mums atgādināt, kas mēs paši patiesi esam dziļi savā sirdī.

 

Vērsis

Iespējams, pēdējā laikā daudz esi domājis par savu patieso jūtu izpaušanu kādam. Tas var padarīt tevi nervozu, satrauktu, taču zini, ka nu ir pienācis īstais laiks to izdarīt! Sakopo savu enerģiju un saki visu, kas uz sirds. Zvaigznes būs labvēlīgas jaunu pazīšanos un attiecību veidošanai, kā arī esošo stiprināšanai, līdz ar to vari būt drošs, ka tu tiksi uzklausīts ar milzu sapratni un atsaucību.

 

Dvīņi

Esi vērīgs, lai laikus pamanītu dažādas ļaunprātīgas darbības. Kāds var skaust tavus panākumus un laimi, kā arī tīkot pēc tev piederošajiem materiālajiem labumiem. Esi pārliecināts par sevi, novērtē savu dzīvi un neļauj apkārtējiem negatīvi ietekmēt savu noskaņojumu. Ļauj savam optimismam mirdzēt pāri visam. Skauģiem nekas cits neatliks, kā samiegt acis no tavas mirdzošās un spožās personības!

 

Vēzis

Tev priekšā ir laimes piepildīta diena. Labvēlīgs laiks jaunu hobiju uzsākšanai, jo īpaši dažādu sporta veidu praktizēšanai. Iespējams aizrausies ar to tik ļoti, ka teju nevarēsi apstāties! Tas pats attiecas uz dažādu ideju realizēšanu. Prāts un ķermenis saslēgsies vienā, spēkpilnā veselumā – izmanto to!

 

Lauva

Lieliska diena dažādu vizuālo pārvērtību realizēšanai. Tu allaž pievērs lielu uzmanību savam izskatam, kā rezultātā daži pamanās no tevis iedvesmoties arī savam stilam. Iespējams, jau kādu laiku esi vēlējies, piemēram, mainīt matu krāsu vai griezumu. Dari to! Šī atjaunojošā enerģija pievilinās tavai personībai pāris jaunus pielūdzējus!

 

Jaunava

Šī diena būs izcili piemērota nākotnes plānu kalšanai. Tev lieliski padodas budžeta plānošana un tu centies vienmēr pirkumus plānot praktiski. Ilgtermiņa plānu izstrādāšana un konkrētu mērķu uzstādīšana tev lieti noderēs ceļā uz panākumiem. Turklāt, tas palīdzēs radīt drošības sajūtu un noteiktību par savu nākotni.

 

Svari

Kāds par tevi ir visai augstās domās. Viņš klusi novēro tevi un apjūsmo gan tavu laimi, gan skaistumu. Iespējams, jūs vēl neesat savstarpēji pazīstami, taču drīzumā sastapsieties aci pret aci. Ja šobrīd esi attiecībās, vari sākt jau plānot, kā laipni noraidīt šīs personas uzmanības apliecinājumus. Ja esi sirdī brīvs – gatavojies romantiskam piedzīvojumam!

 

Skorpions

Vai pēdējā laikā ir kāda spēcīga vēlēšanās vai sapnis, kuru gribētos piepildīt? Kaut kas, ko vēlies no visiem sirds dziļumiem un ceri, lūdz, kaut tas piepildītos? Turpini sapņot un nezaudē optimismu – pat, ja šobrīd neizdosies vēlamo pārvērst par īstenību, atskārtīsi, ka pavisam drīz jau apstākļi būs labvēlīgi tam, lai tas izdotos.

 

Strēlnieks

Šodien spēku varēsi smelties attiecībās ar līdzcilvēkiem, tuviniekiem un mīļoto cilvēku. Lieliska diena sadarbībai gan ar kolēģiem, gan romantiskajā dzīvē. Atklāsi, cik daudz spēka un produktivitātes rodas, cilvēkiem apvienojoties kopā ceļā uz mērķi.

 

Mežāzis

Šodien var nākties saprast, ka esi pret kādu izturējies pārlieku skarbi un neiejūtīgi. Tu mēdz būt īsts burta kalps un, iespējams, ir kāds cilvēks, kurš tavuprāt ir pārkāpis noteikumus vai bijis soļa attālumā no kādu noteikumu pārkāpšanas. Esi piesardzīgs un neizdari pārsteidzīgus spriedumus un secinājumus, pirms neesi iepazinies ar šīs personas patiesajiem nolūkiem.

 

Ūdensvīrs

Šodien nelielu diskomfortu var sagādāt kāda uzdevuma pildīšana. Iespējams, no tā ilgāku laiku esi izvairījies vai neesi atradis laiku un spēku ar to tikt galā. Lai nu kā, šī diena ir piemērota tam, lai ievilktu ķeksīti darbu sarakstā un atzīmētu šo kā izpildītu. Tas sagādās tev lielu atvieglojumu un gandarījumu, kā arī mierīgi varēsi nodoties atpūtai brīvajā laikā, neraizējoties, ka ir palicis vēl kas nepadarīts.

 

Zivis

Vai nesen esi kaut kādā veidā ticis sāpināts no kāda tuvinieka vai mīļotā cilvēka puses? Iespējams, šīs emocijas tevi šobrīd grauž no iekšpuses, jo esi izvēlējies tās paturēt pie sevis vai arī esi sācis uzvesties nedaudz muļķīgi dēļ šī gadījuma. Neapšaubāmi, tas, kā tu jūties, nav mazsvarīgi. Nebaidies izpaust savas patiesās domas un emocijas konkrētajam cilvēkam. Atskārtīsi, ka viņa mērķis nepavisam nebija nodarīt tev pāri un harmonija jūsu attiecībās atgriezīsies.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.