Home Nopietnāk Atklājas nepatīkamas detaļas par letālo jauniešu avāriju Latgalē

Atklājas nepatīkamas detaļas par letālo jauniešu avāriju Latgalē

2

Laika posmā no 8.septembra līdz 10.septembrim VP Latgales reģiona pārvaldē pavisam reģistrēti 33 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 5 negadījumi ar cietušajiem. Diemžēl vēl viens bojā gājušais mopēdists.

 

 

Sodīti 9 auto un 4 velo vadītāji, kuri vadīja savus transportlīdzekļus alkohola reibumā. Alkohola koncentrācijas antirekords pieder kādam 1964.gadā dzimušajam vīrietim, kurš vadīja automašīnu Chrysler Daugavpils novada Līksnas pagastā ar alkohola koncentrāciju asinīs 4,10 promiles un bez tiesībām, kas nav iegūtas noteiktā kārtībā.

 

 

Traģisks negadījums notika 9.septembra naktī ap 1:45 Ilūkstes novada Ilūkstē, kur mopēda vadītājs uzbrauca stāvošai automašīnai Iveco ar piekabi. Sadursmes rezultātā notikuma vietā gāja bojā 1995.gadā dzimis vīrietis, bet 2000.gadā dzimušai jaunietis ar nopietnām traumām nogādāts slimnīcā. Uzsākts kriminālprocess. Policija veic izmeklēšanu un skaidro, kurš no personām negadījuma brīdī vadīja transportlīdzekli.

 

2 COMMENTS

  1. Raksta :….atklājās nepatīkamas detaļas ,par negadījumu ILŪKSTES nov,.! Izlasīju un secināju :
    …ne sūda jūs nēesat atklājuši ! Pat nezinat ,kurš bija braucējs ! Tātad ,.neviļus grbas palikt rupjam
    un teikt :…mazāk vajag d……st un nekaitināt lasītājus !

  2. Pilnīgs murgs, jau otro reizi skatos, kādi jaunumi, bet nekā, tā pati vecā ziņa izmeklēšanas režīmā, tikai motorollera vietā mopēds

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.