Home Slavenības Kā izskatās Sanita, no kuras izšķīrās Dzintars Čīča? FOTO

Kā izskatās Sanita, no kuras izšķīrās Dzintars Čīča? FOTO

0

2016. gada vidū Dzintars Čīča bija virsotnē – atgriezies no Anglijas kopā ar mīļoto Sanitu, viņš kļuva ļoti pieprasīts un ar dziesmu “Likteņlīnijas” triumfēja ”Amigo Dzintara dziesmu” aptaujā.

Tas bija stāsts par to, kā liktenis pasargāja Dzintaru no palikšanas Anglijā un to, cik stipri viņš uzticas saviem mērķiem un Dieva gribai. Diemžēl drīz pēc tam jaukais pāris izšķīries – Dzintars izdevumam “Kas Jauns” atzīst, ka abi nav kopā jau aptuveni gadu. Attiecības izjukušas, jo tām traucējis mūziķa saspringtais grafiks un mūžīgā prombūtne nedēļas nogalēs.

Šobrīd viņš ikdienā uzturas Anglijā, kur pelna sev iztiku, strādājot vienkāršus darbus, bet septembrī uz dažām dienām iegriezās Latvijā, lai būtu klāt vectēva bērēs, kā arī iedziedātu dziesmu “Bučas visiem!” un nofilmētu tai klipu.

“Ļoti nozīmīga vieta manā dzīvē ir arī manai ģimenei. Tas ir mans galvenais dzinējspēks. Viņi mani vienmēr ir atbalstījuši un turpina to darīt. Tāpat ik dienas man blakus ir sieva Sanita, kas sniedz man atbalstu pat visgrūtākajos brīžos. Parasti pavadām laiku dažādi – kopā baudām maltīti, braucam pie jūras, vai skatāmies televīziju. Nav svarīgi, kā pavadīt laiku, galvenais ir kopā būšanas prieks,” toreiz 2016.gada vasarā stāstīja Dzintars.

Vēlēsim dziedātājam atgūties!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.