Home Bez tēmas Horoskops 10. septembrim

Horoskops 10. septembrim

0
pixabay.com
pixabay.com

Šodien Mēness vēl aizvien uzkavēsies Vērša zīmē, tādēļ izmanto visu, ko šī pacietības un paredzamības pilnā enerģija tev spēj sniegt. Labvēlīga diena darbam pie dažādiem projektiem – darbs ritēs uz priekšu raiti un produktīvi. Attiecībās valdīs stabilitāte, abpusēja sapratne un pacietība. Venēra joprojām atrodas Lauvas zīmē, kas nozīmē, ka diena būs piemērota laika pavadīšanai kopā ar saviem mīļajiem, jo īpaši – savu partneri. Ik viens jutīsies pašpārliecināts, līdz ar to arī iekārojamāks. Izbaudi šo enerģiju!

Auns

Tu mīli pieņemt pārsteidzīgus lēmumus un neciet ilgstoši domāt visus par un pret, apsverot dažādās iespējas. Centies kļūt nedaudz nosvērtāks attiecībā uz lēmumu pieņemšanu, ja vien nevēlies vēlāk rūgti nožēlot izdarīto izvēli. Būsi īpaši impulsīvs un emocionāls. Elpo dziļi un velti pieteikami ilgu laiku pārdomām. Tas noteikti atmaksāsies ilgtermiņā.

Vērsis

Paredzams un uzticams – divi īpašības vārdi, kuri visspilgtāk tevi raksturo. Lai gan šīs īpašības ir pozitīvas, tu bieži riskē nonākt galējībās, kļūstot pārāk stūrgalvīgs un ietiepīgs, jo vienmēr vēlies pielietot vecās, labās, pārbaudītās metodes. Centies paplašināt savu redzesloku, esi elastīgāks. Dzīve būs nedaudz vienkāršāka, ja tajā ielaidīsi ne vien melno un balto, bet arī citas krāsas.

Dvīņi

Tu pēdējā laikā esi uzsācis ceļu pretī atklājumiem dažādās dzīves jomās. Esi gatavs paplašināt savu draugu un paziņu loku. Jauni cilvēki tavā dzīvē ienesīs svaigas vēsmas un iekustinās tavu sociālo dzīvi. Baudi dzīvi un tās dāvātās iespējas!

Vēzis

Tavai personībai piemīt nedaudz mistiska enerģija un dažiem no tavas zīmes pārstāvjiem, iespējams, arī tev pašam ir zināma saikne ar pārpasaulīgām lietām. Tava emocionālā daba bieži vien tev sniedz signālus, kurus citi neievēro vai palaiž garām. Šodien intuīcija runās sevišķi skaļi. Ieklausies tajā, ko Visums cenšas tev pateikt. Iespējams, saņemsi kādu zīmi vai ziņu, kura pilnībā mainīs tavu dzīvi!

Lauva

Tu esi ugunīga un kaislīga persona, sevišķi darbā. Tiesa gan šodien atklāsies arī tavas personības maigākā puse, par kuru tev pašam būs pārsteigums. Jutīsi empātiju pret kādu personu, kuru tu aci pret aci satiec visai reti. Ļauj šai sajūtai padziļināt tavu izpratni par konkrētu cilvēku un apstākļiem – tas palīdzēs tev šo situāciju ieraudzīt pavisam citā, jaunā gaismā!

Jaunava

Tev priekšā ir kāds liels, nozīmīgs lēmums. Iespējams, šodien gūsi zināmu skaidrību par to, kā būtu vislabāk rīkoties. Apkārtējie allaž novērtē tavu praktisko pieeju dažādu problēmu risināšanai un nu būs īstais laiks, kad šo prasmi pielietot savā labā. Apsver plusus un mīnusus, ja nepieciešams, izveido sarakstu. Pareizais lēmums atnāks pie tevis pats, turklāt nepārprotami saprotami un skaidri.

Svari

Šodien tavus nervus var pakutināt mīļotā cilvēka uzvedība un rīcība. Parasti tu centies paraudzīties uz katru situāciju no dažādiem skatu punktiem, taču šoreiz tas gluži vienkārši nepalīdzēs. Atceries, ka mums katram ir savs dzīvesstāsts un  pieredze, kas mūs katrus padara atšķirīgu, individuālu. Novērtē šīs atšķirības un neļaujies dusmām tik tādēļ vien, ka kāda viedoklis atšķirās no tavējā!

Skorpions

Šodien vari izjust nelielu nedrošības sajūtu. Tavas emocijas valdīs pār prātu un tev šķitīs, ka notiekošais tavu acu priekšā nav reāls. Neļauj sevī iezagties paranojai un bailēm. Centies saglabāt racionālu skatu uz lietām.

Strēlnieks

Tev priekšā viena traka dieniņa! Tu mīli būt kustībā, apgūt jaunas vietas, prasmes, zināšanas, taču laika trūkuma dēļ šīs iespējas ir ierobežotas. Labs laiks, lai ieplānotu nelielu izbraucienu vai ceļojumu, kurā doties šomēnes vai šogad. Apdomā iespēju doties uz kādu tālāku galamērķi, nebaidies sapņot – tavi sapņi pavisam drīz pārvērtīsies realitātē!

Mežāzis

Šodien tev izdosies iegūt kāroto atpazīstamību un atzinību, kuru tik ilgi gaidīji. Neviens nemīl glaimus tik ļoti kā tu un, nenoliedzami, tos esi godam pelnījis ar savu uzcītīgo darbu. Apkārtējie pamanīs un novērtēs tavus pūliņus! Viņu pateicība sniegs tev milzu gandarījumu un motivāciju turpināt iesākto.

Ūdensvīrs

Kāds ir piesaistījis tavu interesi un jau kādu laiku nepamet tavu prātu. Ne kuram katram izdodas atstāt ietekmi uz tevi. Lai piesaistītu tavu skatienu, ir nepieciešams būt gan inteliģentam, gan harizmātiskam, gan nedaudz intriģējošam. Ja reiz šis cilvēks ir iezadzies tavā galvā, ir laiks uzsākt ar viņu sarunu!

Zivis

Iespējams, esi pamanījis, ka pēdējā laikā cilvēki cenšas ietekmēt tavu viedokli. Viņuprāt viņi zina, kas būtu labāk priekš tevis, taču patiesībā, neviens to nevar zināt labāk par tevi pašu. Esi pārliecināts par sevi, galu galā tikai tu zini, kas ir tas, kas tevi padara patiesi laimīgu. Laipni, taču strikti izklāsti savas domas – apkārtējie tevi sapratīs un atbalstīs, ja būsi pārliecināts savos vārdos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.