Home Slavenības Prinča Harija topošā līgava saņēmusi nopietnu aizrādījumu no britu karaļnama

Prinča Harija topošā līgava saņēmusi nopietnu aizrādījumu no britu karaļnama

0

Nereti ir nācies dzirdēt par Anglijas karalienes Elizabetes II aizrādījumiem saviem bērniem, mazbērniem un viņu otrajām pusītēm. Nu brīdinājumu saņēmusi arī prinča Harija topošā līgava, amerikāņu aktrise Megana Mārkla, ziņo britu mediji.

Nesen Mārkla sniedz atklātu interviju amerikāņu populārajam kultūras, modes un aktuālāko notikumu žurnālam „Vanity Fair”, kur runāja arī par savām attiecībām ar princi Hariju. Šis atklātības mirklis nepavisam nav paticis britu karaļnama pārstāvjiem un jaunā sieviete ir saņēmusi nopietnu brīdinājumu šādos sīkumos neizplūst un neatklāt personīgas nianses par viņas attiecībām ar Hariju. Neoficiālas ziņas liecina, ka tiek runāts arī par to, ka karalienei Elizabetei II ir bažas par šīm attiecībām, precīzāk – viņa raizējas, ka Megana Mārkla varētu kļūt teju par otru Sāru Fergusoni (Elizabetes II dēla, Jorkas hercoga Endrjū bijusī sieva) karaliskajā ģimenē.

Intervijā žurnālam „Vanity Fair” Mārkla publiski runājusi par to, cik ļoti viņa ir iemīlējusies princī Harijā, atklājusi, ka nekad agrāk nav jutusies tik  laimīga kā šobrīd un nosaukusi viņu par savu puisi. Lai gan viņa neatklāja nekādu plašāku informāciju par abu attiecību niansēm vai laulību plāniem, Megana lika noprast, ka abiem ir kopīgas nākotnes vīzijas.

Karaļnama pārstāvji arī paskaidrojuši savu nostāju un aizrādījuma iemeslu sakot, ka šāda publiska izrunāšanās netiek uzskatīta par piedienīgu vai drosmīgu, šādi rīkojoties Mārkla varot zaudēt savas izredzes kādu dienu kļūt par princesi, karaļnama pilntiesīgu locekli. Tas tāpēc, ka nevienam no Lielbritānijas karaliskās ģimenes locekļiem nav ļauts nevajadzīgi runāt par savu personīgo dzīvi sabiedrībā. Tā tiek uzskatīta par necienīgu rīcību. Arī prinča Viljama sieva Keita Midltone to nedara un tāpat to nevajadzētu darīt Mārklai, un to iemācīties jau tagad.

Lai gan šis brīdinājums nav izteikts oficiāli un ir visai maza varbūtība, ka karaliene oficiālā ziņojumā komentēs Mārklas interviju, aktrises uzmanība tiek vērsta uz to, ka iespējamo laulību gadījumā ar princi Hariju, šādas atklātības uzplūdi būs jābeidz. Ja Megana Mārkla apprecēsies ar princi Hariju, viņai būs jāspēlē pēc karalienes noteikumiem – patīk viņai tas vai nē.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.