Home Slavenības Kur gan dēla Džordža pirmajā skolas dienā palikusi hercogiene Keita? FOTO, VIDEO

Kur gan dēla Džordža pirmajā skolas dienā palikusi hercogiene Keita? FOTO, VIDEO

1
PA
PA

Britu paparaci ceturtdienas rītā naski medīja smalkā skolas formā tērpto princi Džordžu, kurš, turēdamies pie rokas tētim Viljamam, bija ieradies “Thomas Battersea” privātskolā uz pirmo mācību dienu. Bet kur gan palikusi Džordža mamma Keita Midltone?

Pavisam nesen jau ziņots, ka hercogiene ir trešā bērniņa gaidībās un cieš no smagas grūtniecības toksikozes. Rīta nelabumi Keitai šoreiz nav ļāvuši pavadīt dēlu pirmajā skolas dienā.

Viljams plkst. 8.45 iebraucis pa skolas vārtiem un palīdzējis mazajam Džordžam (4) izkāpt no auto, nesot arī dēla somu. Tur viņus sagaidīja skolas vadītāja. Noprotams, ka Viljams un Keita centīsies pēc iespējas biežāk dēlu uz skolu vest paši.

 

Klasē zēns tiks saukts par Džordžu Kembridžu, vēsta Kensingtonas pils. Džordžs būs viens no jaunākajiem skolēniem savā klasē. Bērni apgūs visdažādākos priekšmetus no baleta un mākslas līdz drāmai, franču valodai, mūzikai un sportam.

Šīs skolas gada maksa ir sākot no 17 600 mārciņām (19 250 eiro).

PA
PA

PA
PA

1 COMMENT

  1. Muljkjiibas, Lielbritaanijaa skolu saak 4 gadu vecumaa visi.Sagatavoshanas klasi. Un pameegjini tikai nelaist beernu uz skolu. Dabuusi visu peec pilnas programmas – saakot ar naudas sodu, turpinot ar tiesu darbiem un sodaamiibu un beidzot ar iespeeju vispaar pazaudeet beernu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.