Home Nopietnāk Sastrīdējās ar priekšnieku un aizgāja.. Pēc mēneša rīdzinieci piemeklē neticama veiksme

Sastrīdējās ar priekšnieku un aizgāja.. Pēc mēneša rīdzinieci piemeklē neticama veiksme

1

“Pirms mēneša sastrīdējos ar priekšnieku un aizgāju no darba, tāpēc laimests man ļoti noder,” nu jau kā amizantu dzīves pavērsienu to atstāsta gandrīz 25 gadus veca sieviete no Rīgas, kura iepriekš strādājusi transporta nozarē un tagad kļuvusi par trīspadsmito 10 000 eiro laimētāju populārajā Simtgades loterijā.

“Pirmais, ko izdarīju, – atdevu bijušajam priekšniekam parādu par automašīnu,” gandarīta viņa atstāsta nesenos notikumus. Taču par atlikušajiem līdzekļiem gribētos aizbraukt ceļojumā “vienalga, kurp, bet lai būtu silti,” saka jaunā sieviete.

Viņai patīkot spēlēt SuperBingo, un tur parasti arī izdodoties “kaut ko laimēt”. Laimīgajā dienā, kad viņa degvielas uzpildes stacijā Circle K iegādājusies Simtgades loterijas biļeti, pārdevēja, sniedzot biļeti, teikusi: “Ņem to laimīgo!” – “Cerams, ka būs,” atbildējusi laimētāja. Pēc tam sēdējusi automašīnā, kasījusi biļeti un sākumā neticējusi 10 000 eiro laimestam. “Atbraucu mājās, iLOTO sistēmā pārbaudīju, un tikai tad noticēju veiksmei,” viņa stāsta.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.