Home Bez tēmas Horoskops 7 septembrim

Horoskops 7 septembrim

0

Šodien ik uz stūra plosīsies dažādas kaislības. Mēness ieies ugunīgā Auna zīmē un šī ugunīgā enerģija pārņems visu ikdienišķo dzīvi. Labvēlīgs laiks jaunu projektu uzsākšanai un jaunu kontaktu nodibināšanai. Diena būs enerģiska visās dzīves jomās un lielākoties tā tevi uzlādēs pozitīvi, tādēļ ej uz priekšu un nebaidies riskēt, lai sasniegtu savus mērķus! Tu nebūsi vīlies! Atklāj apslēptos dārgumus pats sevī!

 

Auns

Šodien nāksies rakt dziļāk. Mēness tevi iedvesmos sevi sakārtot un atjaunot spēkus. Tas var būs visai sarežģīts process tiem, kuri raduši nemitīgi būt kustībā, taču viss, ko tu meklē, ir atrodams tevī pašā. Atbildes, kuras tik ļoti kāro atrast, ir tavu acu priekšā!

 

Vērsis

Šodien centies vairāk padomāt par citiem. Pavērs fokusu prom no sevis, paveries uz apkārtējo pasauli un pārdomā, kā tu varētu pozitīvi to ietekmēt. Palīdzot citiem, sajutīsi gandarījumu, kas uzlabos arī tavu pašsajūtu. Dažkārt koncentrēšanās uz citu problēmām ir labs veids kā kaut uz mirkli aizmirst par savējām.

 

Dvīņi

Šī diena būs par un ap draudzību un socializēšanos ar citiem! Kā vienam no sociālāko zīmju pārstāvjiem tās tev noteikti ir iepriecinošas ziņas! Kopā pavadītais laiks gan ar veciem, gan jauniem draugiem liks tev justies laimīgam un pozitīvas enerģijas piepildītam. Nododies sarunām pie atspirdzinoša kokteiļa glāzes!

 

Vēzis

Šodien vairāk vēlēsies pievērsties dažādu karjeras jautājumu risināšanai. Iespējam, beidzot gūsi iespēju atrast sev piemērotu darbu vai gluži vienkārši izbaudīsi kopā strādāšanu ar kolēģiem jau esošajā darba vietā. Lai nu kā, darbs tev sagādās pozitīvas emocijas! Kad tu mīli to, ko tu dari, pasaule allaž rādās košākās krāsās.

 

Lauva

Šodien būsi apsēsts ar vēlmi uzņemties vadību pār kādu situāciju tik ļoti, ka pastāv liels risks konfliktiem. Lai kas tas arī būtu, ko vēlies pakļaut savai kontrolei, centies būt racionāls gan savos vārdos, gan rīcībā, pretējā gadījumā vēlāk var nākties nožēlot padarīto.

 

Jaunava

Šodien vari atklāt kādu savu apslēpto talantu. Iespējams, tas ir kaut kas, ko jau iepriekš vēlējies pamēģināt, taču atmeti šo domu, jo baidījies, ka neizdosies. Uzdrošinies izmēģināt ko jaunu, lai vairotu savas prasmes. Ceļš pretī sevis atklāšanai ir visinteresantākais, turklāt –tas nekad nebeidzas!

 

Svari

Kāds tev tuvs cilvēks ir turējis kaut ko noslēpumā no tevis un nu tas nāks gaismā. Tas var būt kāds no taviem tuvākajiem draugiem vai mīļotais cilvēks. Esi pretimnākošs, uzklausot viņa sakāmo. Šie jaunumi nebūs nekas slikts, taču negaidīts gan. Jebkurā gadījumā – tava mīlestība un atbalsts tiks augstu novērtēts.

 

Skorpions

Skorpioniem šodien pastāv risks iesaistīties argumentā ar kādu draugu. Iespējams, tas būs saistīts ar domstarpībām, kuras jau ilgstošu laiku jūsu starpā auga kā ziepju burbulis, kurš šodien plīsīs. Tev ir visas tiesības būt dusmīgam vai nomāktam, taču centies paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta. Atceries, ka pagale nekad nedeg viena!

 

Strēlnieks

Šodien būsi enerģijas pilns, sevišķi karjeras jomā! Tu zini, ko tu vēlies un mērķtiecīgi virzīsies uz priekšu, lai to sasniegtu. Dari citiem zināmu, ka esi uzņemties papildus atbildību un redzēsi, ka tavi apgriezieni tikai pieaugs! Centies gan entuziasma pilnajā skrējienā neuzmīt kādam citam uz varžacīm.

 

Mežāzis

Šodien vēlēsies vairāk laika pavadīt mājās. Ļaujies tai un velti laiku atpūtai, saritinies dīvānā, palasi labu grāmatu vai noskaties aizraujošu filmu. Tu ik dienas strādā ļoti smagi, tādēļ esi pelnījis nelielu palaiskošanos.

 

Ūdensvīrs

Saki visu, kas uz mēles! Tu esi pavadījis gana daudz laika, cenšoties atrast pareizos vārdus un uztraucoties par citu sajūtām, savējās atstājot malā. Nu ir pienācis laiks atklātai un tiešai sarunai. Esi vēss un mierīgs komunikācijā ar apkārtējiem. Cilvēki labprāt tevi uzklausīs un priecāsies, ka esi dalījies ar viņiem savās domās.

 

Zivis

Šodien jutīsies sentimentāls un ļoti emocionāls. Lai gan tu tāds pats par sevi esi ikdienā, šodien emocijas sitīs augstu vilni. Tavi tuvinieki novērtēs tavu spēju just līdzi katram viņu pārdzīvojumam un piedzīvojumam. Tu esi empātiskākais un atsaucīgākais draugs, kas viņiem ir!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.