Home Bez tēmas Horoskops 5. septembrim

Horoskops 5. septembrim

0
Photo by Andreas Rønningen on Unsplash

Šī diena iezīmēsies visai krāsaina visu zīmju pārstāvjiem. Mēness pāries emocionālajā Zivju zīmē, kas izcels pamatīgu vētru katra jūtu okeānā. Dažiem šodien var izdoties atrast piemērotu brīdi sarunai ar kādu tuvu cilvēku, lai izklāstītu visu, kas uz sirds. Pateicīga diena arī mīlas jautājumos. Marsa ceļi vedīs cauri Jaunavas zīmei, padarot šo dienu produktīvu ik vienam. Ir pienācis laiks izsvītrot pāris lietas no darāmo darbu saraksta!

 

Auns

Šodien var izcelties nelielas nesaskaņas ar kādu saistībā ar tavu veselības stāvokli un labsajūtu. Kāds, tev labu vēlot, vēlēsies dalīties ieteikumos, kurus tu nepavisam negribēsi uzklausīt. Iespējams, ka tev ir taisnība, taču var gadīties, ka arī nav. Esi atvērts!

 

Vērsis

Tu esi ļoti praktisks cilvēks, taču šodien ik pa laikam lidināsies mākoņos. Apdomā, kas ir tas, ko vēlies sasniegt savā dzīvē un vizualizē to. Jebkuru panākumu pamatā ir smalki un rūpīgi izstrādāts plāns, kā tos sasniegt.

 

Dvīņi

Šodien pieaugs spriedze mājās, kā rezultātā aktualizēsies kāds arguments, kurš šķita jau iepriekš atrisināts un aizmirsts. Ja iespējams, izraujies ārpus mājas un dodies nelielā izbraucienā kopā ar draugiem. Tas palīdzēs tev izvēdināt galvu un atgūt zaudēto enerģiju.

 

Vēzis

Iespējams, pēdējā laikā esi vairāk pievērsies dažādiem spirituāliem jautājumiem un pateicoties tam, esi kļuvis mierīgāks, pozitīvas enerģijas piepildīts. Izbaudi šīs sajūtas un harmoniju, kura valdīs it visās dzīves jomās.

 

Lauva

Savaldi savu temperamentu. Kāds var krietni pakutināt tavus nervus un var gadīties, ka būsi soļa attālumā no īsta emociju izvirduma. Dziļi ieelpo, izelpo un centies saglabāt vēsu prātu. Komunikācijai ar konkrēto personu var būt nozīmīga loma tavā dzīvē nākotnē. Nesteidzies sadedzināt visus tiltus jūsu starpā.

 

Jaunava

Tavam mīļotajam cilvēkam ir kaut kas tev sakāms. Centies atrast brīvu laiku kopīgai sarunai un esi atvērts, mīlošs un saprotošs attiecībā pret jaunumiem, kurus dzirdēsi. Jūsu attiecības tikai stiprināsies, ja spēsiet viens otram uzticēties un viens otru saprast. Ja šobrīd neesi attiecībās, tad jaunumus vari gaidīt no kāda cita tuva cilvēka. Turi savas ausis vaļā!

 

Svari

Izvairies no jebkāda veida rīcības, kura var nest kaitējumu tev pašam. Šodien vari visai ātri krist kārdinājumā, taču padomā divreiz, pirms atmet ar roku plānotajam treniņam vai uztura plānam. Ilgtermiņā tu noteikti būsi ieguvējs, tādēļ atrodi veidu, kā savaldīt savas mirklīgās iegribas.

 

Skorpions

Šodien vari sajust teju pārdabiskas spējas. Parasti tev ne visai labi izdodas uztvert apkārtējos, taču šodien spēsi viņus lasīt kā grāmatas. Uzticies un paļaujies uz savu iekšējo sajūtu saskarsmē ar citiem.

 

Strēlnieks

Šodien tava ierasti labestīgā daba kļūs niknuma pilna. Ne visi spēj saprast un novērtēt tavu entuziasmu palīdzēt citiem, līdz ar to rodas situācijas, kad tu dod pasaulei daudz, bet pretī saņem krietni mazāk. Nedaudz atslābsti un nešķied pa labi, pa kreisi sevi un savu enerģiju.

 

Mežāzis

Mežāžus ne visai komfortablā pozīcijā šodien novedīs viņu pašu emocijas. Parasti tu centies saglabāt diplomātisku attieksmi pret apkārt notiekošo, taču kāds jautājums tevi aizskars tik ļoti, ka zaudēsi spēju saglabāt racionalitāti. Atrodi veidu kā izvēdināt galvu – tas palīdzēs paraudzīties uz situāciju no cita skatu punkta.

 

Ūdensvīrs

Šodien vari atskārst, ka esi neprātīgi iemīlējies. Perfekta diena laika pavadīšanai kopā ar mīļoto cilvēku. Ja esi sirdī brīvs – ļaujies romantiskam flirtam! Tev veiksmīgi izdosies atrast pareizos vārdus, kurus pateikt sev tuvajiem cilvēkiem.

 

Zivis

Šodien var negaidīti izcelties strīds ar mīļoto cilvēku. Iespējams, kaut kas jau labu laiku ir lēnām kāpinājis spriedzi jūsu starpā un ir pienākusi diena, kad šis burbulis sprāgs. Centies meklēt risinājumu mierīgā un racionālā ceļā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.