Home Nopietnāk Nepatīkamas ziņas Latvijas basketbola izlases līdzjutējiem

Nepatīkamas ziņas Latvijas basketbola izlases līdzjutējiem

0
FIBA
FIBA

Lai gan sestdien Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā svinēja skaistu uzvaru pār Beļģiju (92:64), dienu vēlāk izlases nometnē nav tas patīkamākais noskaņojums, vēsta Latvijas vadošie interneta ziņu portāli.

Kā informē aģentūra LETA, izlasi skārusi infekcija un tā svētdien trenējās nepilnā – 10 vīru sastāvā. Uzvarētājā spēlē 13 rezultatīvas piespēles izdarījušais saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks un centrs Mārtiņš Meiers bija palikuši viesnīcā.

Kā žurnālistiem atklājis izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis, arī starp treniņa dalībniekiem vairāki puiši nav jutušies labi, dažiem novērota slikta dūša. Treneris nedomā, ka pie vainas būtu ēdiens, drīzāk vainojams infekcijas bacilis.

Tāpat vēl nav zināms, vai spēlē ar Lielbritāniju pirmdien varēs piedalīties NBA kluba Sanantonio “Spurs” basketbolists Dāvis Bertāns, kurš pirmajā spēlē ar Serbiju savainoja pirkstu. Viņa veselības stāvokli novērtēs kluba ārsts, kurš Stambulā ieradīsies no ASV.

D grupas kopvērtējumā divas uzvaras ir vienīgi Krievijai, bet serbiem, Latvijai, Beļģijai un Turcijai ir pa vienam panākumam divās spēlēs. Tikmēr briti zaudējuši abās spēlēs.

Latvijas un Lielbritānijas spēle pirmdien sāksies plkst. 14.15.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.