Home Bez tēmas Horoskops 4. septembrim

Horoskops 4. septembrim

0
Photo by John Cobb on Unsplash

Mēness šodien turpinās savu ceļu cauri Mežāža zīmei, kā rezultātā var mainīties tavi ideāli un vēlēsies sev nostādīto latiņu pacelt vēl augstāk. Tie, kuri praktizē dziedniecību un dažādas spirituālās mākslas, var sajust saikni ar kādu augstāku spēku. Liktenīga, pārsteigumiem pilna diena. Ļaujies izaugsmei, kuru tev dāvās šī pieredze. Lielisks dienas iesākums vai nobeigums būs jogas nodarbība. Esi atvērts mīlestībai!

 

Auns

Tu ne vienmēr spēsi atrast piemērotāko risinājumu katrai situācijai, taču neļauj tam tevi atturēt no došanās uz priekšu – nāks laiks, nāks padoms. Var nākties pārbīdīt kalnus, lai piedzīvotu izaugsmi. Piemērota diena ceļošanai un ceļojumu plānošanai. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

Vērsis

Mēness atradīsies harmonijā ar tevi šajā dienā. Jo īpaši, ja grasies strādāt pie sava biznesa plāna izveides un attīstības. Ieteicams fokusēties gan uz darbu, gan karjeru, gan finansēm. Romantiskajā dzīvē esi gatavs emocionālām situācijām. Iespējams, nomierināt prātu palīdzēs kāda garda maltīte. Sirds siltums, mīlestība, sveces, ziedi un vīns lieliski iederēsies šajā dienā. Tava spēka krāsa – burugundijas.

 

Dvīņi

Tev priekšā ir brīnišķīga diena! Necenties vienmēr un visur uzņemties līdera lomu! Šodien dažkārt vari justies nedaudz izsists no sliedēm. Vari būt drošs, ka tev izdosies sasniegt visu, ko vēlies, taču var nākties griezties pēc padoma pie kāda cita. Neaizmirsti parūpēties par savu veselību.

 

Vēzis

Šodien jutīsi īpaši spēcīgu saikni ar apkārtējo pasauli. Manāmi pieaugt var arī tavas intuīcijas spējas. Novērtē šīs prasmes un attīsti tās, pievēršoties jogai vai meditācijām. Ļauj savai mīlošajai dvēselei atvērties pasaulei, jauniem ideāliem un iespējām. Tava spēka krāsa šajā dienā – violetā.

 

Lauva

Šajā dienā dari visu ar pārliecību. Ja grasies uzņemties jaunu lomu darbā vai citā dzīves jomā – dari to spēcīgi un pārliecinoši. Ja jūti nepieciešamību pēc padoma – meklē to sevī pašā. Esi īsts Lauva! Neturi sveci zem pūra, velc to laukā un ļauj tai dāvāt gaismu. Aromterapijas aromāts, kurš sniegs uzmundrinājumu – citronzāle.

 

Jaunava

Šodien svarīgi atrast saikni starp prātu, ķermeni un dvēseli. Tavs spēcīgākais ierocis būs tavi vārdi, lai kā arī tu izvēlētos tos izpaust – rakstot dzeju, publiski uzstājoties vai organizējot kaut ko sev nozīmīgu. Kaut kādā ziņā tu spēsi uzņemties grožus pār apkārt notiekošo. Spēka krāsa šajā dienā – zaļā.

 

Svari

Piemērota diena dzīves šķietami nenozīmīgo sīkumu novērtēšanai. Parūpējies par savu veselību, ķermeni un kopēju labsajūtu. Labvēlīgs laiks dažādu pasākumu apmeklēšanai un komunikācijai ar apkārtējiem. Iespējams, jutīsies kā ieslēgts pats savu emociju važās, taču tas ir pārejoši. Romantiskajās attiecībās var iestāties neliels ledus laikmets.

 

Skorpions

Šī diena būs visai mierīga, vismaz sākumā tev tā varētu likties. Vai tas ir klusums pirms vētras? Pārdomā, kas ir tās lietas, kas patiesi vajadzīgas tavai izaugsmei, lai saprastu, kur ieguldīt savu enerģiju. Atbildes uz sev nozīmīgiem jautājumiem meklē sevī pašā. Tavs spēka akmens šajā dienā – safīrs.

 

Strēlnieks

Izmanto šo dienu, lai spertu soli pretī kam grūtam, taču vajadzīgam. Tev nav jāpieņem galējais lēmums šajā dienā, tikai jāpavirzās uz priekšu. Dienas enerģētika būs tev labvēlīga, tāpat atbalstu sniegs arī draugi. Iespējams, uzsāksi kopīgu darbu ar lielisku biznesa partneri. Finanšu jomā gaidāma izaugsme. Romantiskā dzīve būs mīlestības pilna. Izbaudi šo dienu! Tava veiksmes krāsa – dzeltenā.

 

Mežāzis

Mēness piepildīs šo dienu ar harmonisku enerģiju, kura baros tavu dvēseli un sildīs sirdi. Tava sirdsbalss jau ilgāku laiku ir tā, kurai patiesi vari uzticēties. Esi savas dzīves dārznieks! Ja iespējams, pavadi vairāk laika kopā ar kādu Svaru zīmes pārstāvi.

 

Ūdensvīrs

Šodien spēsi paraudzīties uz pasauli no cita skatu punkta. Būsi vairāk vērotājs, nekā darītājs šajā dienā. Labvēlīgs laiks jaunu zināšanu apguvei un spēka uzkrāšanai. Novērtē to, ko esi sasniedzis un ieguvis līdz šim brīdim. Brīvā brīdī ļaujies mākslas un mūzikas baudīšanai.

 

Zivis

Šodien, ņemot vērā Neptūna atrašanos tavā zīmē, jutīsi lielu radošās enerģijas pieplūdumu. Tas lieti noderēs esošo projektu attīstībai, kā arī pavisam jaunu ideju realizēšanai. Tava spēka krāsa šajā dienā – tumši zilā, savukārt iedvesmoties varēsi no dažādiem ar okeānu saistītiem simboliem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.