Home Nopietnāk PTAC brīdina: Šīs Latvijas interneta vietnes labāk neapmeklēt

PTAC brīdina: Šīs Latvijas interneta vietnes labāk neapmeklēt

0

 

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs publiskojis un regulāri atjauno Latvijas aizdomīgo interneta vietņu sarakstu.

 

Tas apkopo interneta vietnes, kurās konstatēti iespējami pārkāpumi. PTAC aicina patērētājus ņemt vērā šo informāciju un būt piesardzīgiem darījumos ar sarakstā esošajiem komersantiem. Lūk, tikai dažas no tām:

 

http://www.manukaextra.lv – tiek piedāvāts krēms. Maldinoša informācija (krēmam piedēvētas ārstnieciskas īpašības), nav norādīts pārdevējs.

 

http://www.creditor.lv – tiek piedāvāti kreditēšanas pakalpojumi. Nav tiesību nodarboties ar patērētāju kreditēšanu LR

 

http://airbaltic-aviobiletes.lv – tiek piedāvātas aviobiļetes. Maldinoša komercprakse. Īsteno tirdzniecības veicināšanas pasākumus attiecībā uz noteikta ražotāja vai pakalpojuma sniedzēja precei vai pakalpojumam līdzīgu preci vai pakalpojumu tādā veidā, lai patērētājs maldīgi uzskatītu, ka preci ražojis vai pakalpojumu sniedzis noteiktais ražotājs vai pakalpojuma sniedzējs, bet tā nav patiesība.

 

http://globalnews365.eu/m_lt.html – tiek piedāvāts brīnumlīdzeklis muskuļiem. Acīmredzami neticami apgalvojumi, nav informācijas par pārdevēju.

 

http://amix.lv – Nav norādīts pārdevējs (tādējādi neļaujot PTAC pārbaudīt produktu piedāvāšanas atbilstību normatīvā akta prasībām).

 

http://www.pureherbs.eu – Pārtikas produktiem tiek piedēvētas ārstnieciskas īpašības. Šādu īpašību piedēvēšanas aizliegumu nosaka normatīvie akti.

 

http://everest.trade – Pakalpojumu sniedzējs nav licencēts, tam nav tiesību nodarboties ar ieguldījumu pakalpojumu sniegšanu un uzturēt atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības platformu.

 

http://globalenergo.com/ – Pakalpojumu sniedzējs nav licencēts, tam nav tiesību nodarboties ar ieguldījumu pakalpojumu sniegšanu

 

http://babywatch.lv/ – Nav norādīts pārdevējs, lapā daudz pārkāpumu, t.sk. par atteikuma tiesībām

 

http://wizavio.com/, http://wizz-air.lv/, http://ryanavio.com/ – Maldinoša komercprakse. Īsteno tirdzniecības veicināšanas pasākumus attiecībā uz noteikta ražotāja vai pakalpojuma sniedzēja precei vai pakalpojumam līdzīgu preci vai pakalpojumu tādā veidā, lai patērētājs maldīgi uzskatītu, ka preci ražojis vai pakalpojumu sniedzis noteiktais ražotājs vai pakalpojuma sniedzējs, bet tā nav patiesība.

 

Ar aizdomīgo portālu pilno sarakstu iespējams iepazīties ŠEIT

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.