Home Bez tēmas Nedēļas horoskops: 4.-10. septembris

Nedēļas horoskops: 4.-10. septembris

0
Photo by Artem Sapegin on Unsplash

Auns

Auna zīmē dzimušajiem šī nedēļa sevī iekļaus interesantus izbraucienus un komunikāciju ar cilvēkiem, kuri dzīvo citos ciemos, pilsētās vai valstīs. Komunikācijai šajā nedēļā būs liela nozīme – gan reālajā, gan virtuālajā dzīvē. Pievēršot tai vairāk uzmanības spēsi gan bruģēt ceļu uz panākumiem, gan gluži vienkārši iegūt sev nozīmīgu informāciju. Daļu var pārsteigt kādi jaunumi, telefona zvans vai uzaicinājums no draugiem. Informācija, ko no viņiem saņemsi lielā mērā ietekmēs tavu rīcību līdz pat gada beigām. Interesanti notikumi gaidāmi savstarpējās attiecībās ar cilvēkiem, kuri pārstāv citu nacionalitāti vai reliģiju. Iespējams, zvaigznes tevi palutinās ar nelielu materiālu guvumu, balvu, atpazīstamību vai patīkamu notikumu. Vari izmēģināt savu veiksmi loterijā. Izvairies no aizdevuma lūgšanas citiem. Nedēļas sākums būs visai neparedzams. Centies saskatīt notiekošajam apslēpto zemtekstu.

 

Vērsis

Vērša zīmē dzimušajiem šī nedēļa atnesīs kādu izdevīgu iespēju vai situāciju. Tai var būt saistība ar ienākumu palielināšanos vai naudas gūšanu pateicoties kādam finansiāla rakstura dokumentam vai līgumam. Nauda pie tevis atradīs ceļu pateicoties tavam smagajam darbam un pūliņiem, kā arī ģimenes saiknēm. Tāpat vari to iegūt tiesas procesā no kādas personas, kura dzīvo plaši apdzīvotā vietā. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai, it īpaši, ja tie saistīti ar finansēm. Sekosi līdzi notikumiem kāda drauga vai paziņas nozīmīgajiem dzīves notikumiem. Iespējams, būsi kāda drauga vai tuvinieka dotā solījuma izpildes gaidās. Ieteicams sargāt savu maku un personīgos dokumentus, atrodoties publiskās vietās. Kāda zēna vai jauna vīrieša rīcība var sagādāt tev pamatīgu vilšanos vai nelielus finansiālus zaudējumus. Romantiskajā dzīvē var ielavīties nelieli sarežģījumi, taču kopumā tā būs patīkamu notikumu un brīžu pilna. Centies neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus un ļauties agresijai saistībā ar aizdomām par pagātnē vai tagadnē notiekošu neuzticību. Īpaši veiksmīga nedēļa tūrisma, izglītības, telekomunikāciju un reklāmas jomā strādājošajiem vīriešiem.

 

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem šī būs labvēlīga nedēļa profesionālām un biznesa sarunām, tikšanās, prezentācijām, intervijām utt. Nebūšanas attiecībās ar otro pusīti vai laulāto draugu būs īslaicīgas, taču ļoti emocionālas. Vari kļūt emocionāls dēļ bērna prombūtnes, jo sevišķi, ja jūs ilgstoši šķir attālums un dzīvojat dažādās pilsētās vai valstīs. Sarežģījumi darbā tevi mudinās pieņemt dažus nozīmīgus lēmumus, raisīs garas sarunas un vēlmi lemt par labu pārmaiņām. Jau pavisam drīz piedzīvosi ko patīkamu profesionālajā jomā, bet pirms tam būs vēl jātiek galā ar pāris ne visai jaukiem cilvēkiem. Gaidīsi kādas tālienē dzīvojošas sievietes apciemojumu vai telefona zvanu. Daudzi saņems nozīmīgus jaunumus vai ieteikumus, kuri palīdzēs uzlabot situāciju mājās un ģimenes dzīvē. Labvēlīgs laiks ceļošanai. Vīrieši par sarunu tēmām vislabprātāk izvēlēsies savu profesionālo jomu vai ģimenei svarīgus jautājumus. Viens no galvenajiem nedēļas notikumiem būs saistīts ar bērnu aprūpi vai izglītību. Sievietēm ieteicams nelikt pārlieku augstas cerības uz šīs nedēļas plānu realizēšanu. Pastāv liela iespēja, ka daudz kas notiks pretēji tam, kā bija iecerēts.

 

Vēzis

Vēža zīmē dzimušajiem pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar negaidītu iespēju atrisināt kādu samilzušu problēmu. Vienā vai otrā veidā veiksme būs tavā pusē gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē. Domā un dari, netērē velti laiku! Esi atvērts jebkāda veida jaunumiem, informācijai un ieteikumiem, kurus saņemsi no tuvienes un no tālienes. Iespējams, nodibināsi  sev izdevīgas finansiāla rakstura saistības ar personu no sava draugu loka. Dažiem gaidāms kāds nozīmīgs, liktenīgs notikums mājās. Var nākties piedzīvot vai uzzināt par kādu notikumu iepriekšējā darba vietā vai iepriekšējo kolēģu dzīvē. Šis notikums atjaunos jūsu kontaktus un atsevišķos gadījumos pat atvērs durvis uz jaunām iespējām. Dzīves apstākļu spiests vari pieņemt lēmumu mainīt vai pamest esošo darba vietu. Skumjas, ko daži no jums šajā nedēļā izjutīs, būs īslaicīgas un jau drīz pagaisīs, pateicoties jaunai cerībai un prieka stariņam. Vīriešiem var izdoties beidzot pārvarēt nedrošības, baiļu, depresijas un satraukuma pilnu periodu savā dzīvē. Sievietēm labvēlīgs laiks nozīmīgu pirkumu veikšanai.

 

Lauva

Lauvas zīmes pārstāvjiem šonedēļ gaidāma kāda nozīmīga vienošanās ar sievieti no radu loka. Par un ap šo sievieti norisināsies galvenie notikumi šajā nedēļā. Daudziem nedēļas gaitā veiksmīgi izdosies ielikt pamatus savu plānu un ideju realizēšanai. Šajā sakarā vari saņemt noderīgus ieteikumus un palīdzību no cilvēkiem, no kuriem to vismazāk biji gaidījis. Satraukumu un raizes var raisīt kāds zēns vai vīrietis, kurš grasās ceļot vai dzīvo citviet. Interesants un aizņemts laiks Lauvas zīmē dzimušajām sievietēm. Vairums plānu būs saistīti ar ģimeni. Iespējams, gatavosies kādai lielākai ģimenes kopā sanākšanai. Kopumā, sievietes nedēļas beigās varēs izjust gandarījumu par labi padarīto darbu. Vīriešiem, kuru darbs saistīts ar transportu vai darba laikā nākas pārvietoties ar transportu, ieteicams būs īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem. Pastāv risks nopietniem negadījumiem un citām nepatīkamām situācijām. Daļa uzzinās negaidītus jaunumus, kuri saistīti ar kādu sievieti, kurai bija liela loma konkrētā dzīves periodā.

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem šī nedēļa var šķist nedaudz savāda. Pagātne un nākotne saplūdīs kopā visneiedomājamākā veidā, dodot visu, kas vajadzīgs, lai tu spētu doties uz priekšu. Nebaidies un uzticies liktenim. Nemeklē atbildes uz jautājumiem, kuras tev sniegt var tikai nākotne. Pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar bērniem vai tuviniekiem. Iespējams, saņemsi ziņas saistībā ar kāda bērniņa piedzimšanu vai svinībām utt. Atsevišķos gadījumos tās var vēstīt par kādu plānotu vai iestājušos grūtniecību. Piemērots laiks finanšu saistību sakārtošanai ar cilvēkiem no draugu un paziņu loka. Daļa beidzot saņems gaidīto naudu, kura iepriekš dažādu iemeslu dēļ bija aizkavējusies. Visādā ziņā uzlabosies kopējā situācija finanšu jomā. Vīriešiem ieteicams rūpīgi saplānot laiku, jo tieši šonedēļ būs iespēja ielikt pamatīgus pamatus savai nākotnei. Sievietēm gaidāmi dažādi pārsteigumi un negaidīti notikumu pavērsieni darba vietā.

 

Svari

Svaru zīmē dzimušajiem šī nedēļa būs stresa pilna profesionālajā jomā. Var rasties nepieciešamība uzturēt komunikāciju ar valsts iestādēm, banku, juridisko un nodokļu institūciju pārstāvjiem. Centīsies atrisināt kādu konfliktu, kura cēlonis ir meli, nodevība, intrigas u.c. Situācija romantiskajā dzīvē lielā mērā būs atkarīga no pagājušajā nedēļā pieņemtajiem lēmumiem. Iespējamas jaunas draudzības, iepazīšanās, randiņi, taču maz ticams, ka tiem sekos ilgtermiņa attīstība. Ieteicams vairāk laika pavadīt ar sev tīkamiem cilvēkiem. Daži pārsteigumi šajā nedēļā kaut kādā veidā būs saistīti ar bērniem. Kopumā apstākļi un cilvēki būs tev labvēlīgi. Var izvērsties veiksmīga komunikācija pat ar cilvēkiem, ar kuriem iepriekš tā bijusi ļoti problemātiska. Gaidāma sadarbība ar cilvēkiem, kuri dzīvo netālu. Vari saņemt nepatīkamus jaunumus saistībā ar personu, ar kuru jūs kādreiz vienoja profesionāli vai biznesa kontakti. Nozīmīgs laiks karjerā un biznesā. Esi gatavs aktīvam darbam, jauniem cilvēkiem, jauniem kontaktiem un cita veida pārmaiņām.

 

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem priekšā ir veiksmīga nedēļa, kuras laikā būs iespējams apzināt savas spējas, prasmes un zināšanas. Vari gūt atpazīstamību, paaugstinājumu vai cita veida bonusu, kas veicinās tavu progresu. Ģimenes dzīvē uzmanība tiks veltīta kādam notikumam vai svinībām par godu zēnam vai vīrietim. Šajā sakarā iespējamas arī svarīgas sarunas, pārmaiņas un tikšanās. Gaidāms arī vēl kāds īpašs notikums ģimenē vai mājās. Raizes sagādās kāds finanšu dokuments, vienošanās, līgums vai gaidītās naudas aizkavēšanās. Esi gatavs interesantiem jaunumiem un pārsteigumiem no tālienes. Skorpiona zīmē dzimušās sievietes lolos lielas cerības attiecībā pret savu partneri vai laulāto draugu un savstarpējām attiecībām ar viņu. Gūsi iespēju ienest harmoniju jūsu starpā un atrisināt dažādas problēmas. Iespējams, kopā piedzīvosiet kādu īpašu notikumu. Vīrieši gaidīs, pārrunās vai satrauksies par jaunumiem un notikumiem, kuri saistīti ar bērnu. Esi uzmanīgs komunikācijā ar citiem vīriešiem, it īpaši augstāk stāvošiem, kā arī klientiem vai biznesa partneriem.

 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem nedēļas pozitīvākie notikumi būs saistīti ar darbu. Iespējams, beidzot izdosies sakārtot dažāda veida dokumentus, līgumus, kuri saistīti ar māju, nekustamo īpašumu utt. Mīlas dzīve būs ļoti emocionāla un dinamiska tiem, kurus attiecībās šķir attālums. Iespējams, uz kādu laiku atstāsi savu dzīvesvietu, lai dotos uz citu pilsētu vai valsti. Sargā savas mājas no kādas zaudējumu piedzīvojušas sievietes negācijām un intrigām. Var gadīties, ka ar saviem vārdiem un rīcību viņa apkārtējiem liks justies vainīgiem par nebūšanām savā dzīvē. Tevi sarūgtināt un saraudināt var kāds īpaši nepatīkams konflikts ar draugu vai otro pusīti. Nedēļas gaitā kāda par tevi vecāka cilvēka rīcība var likt tev pieņemt negaidītus lēmumus. Strēlnieka zīmē dzimušajām sievietēm problēmas sagādās dažādu, ar naudu saistītu jautājumu risināšana. Iespējams, saņemsi kādu izdevīgu piedāvājumu pirkšanas vai pārdošanas darījumam. Vīrieši cīnīsies ar šaubām, aizdomām un raizēm saistībā ar bērnu vai jaunieti. Tas vairos emocionalitāti un nedrošību. Daži dosies izbraucienā apciemot vecāka gadagājuma tuviniekus, tāpat iespējama arī došanās uz bērēm.

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušie šajā nedēļā uzmanību veltīs dažādu finanšu problēmu risināšanai un maksājumu veikšanai. Labvēlīgs laiks dažādu ar naudu saistītu jautājumu sakārtošanai. Var gadīties, ka tevi apciemos kāds, kuram nepieciešama tava palīdzība vai ieteikums finanšu jomā. Mīlas dzīvē gaidāmas pārrunas ar partneri par kādu pārpratumu, nepiemērotu rīcību vai neapdomīgi pateiktiem vārdiem. Nedēļas gaitā daudziem var nākties saņemt nepatīkamus jaunumus saistībā ar kādu negadījumu izbrauciena, ceļojuma laikā, kurā arī tu būsi kaut kādā ziņā iesaistīts. Labvēlīgs laiks jaunu, netradicionālu ārstniecības metožu izmēģināšanai, tai skaitā arī tautas medicīnai. Tā var lieti noderēt ne tikai tev, bet arī kādam tuvam draugam vai radiniekam. Sievietēm radīsies nepieciešamība apciemot kādus draugus vai tuviniekus. Visticamāk, viņiem būs vajadzīga tava palīdzība, ieteikums vai gluži vienkārši cilvēks, kuram izkratīt sirdi. Vīriešiem ieteicams izvairīties no problēmu sarežģīšanas darba vietā. Tas tikai vairos tavu stresu un apdraudēs pašreizējo pozīciju. Daļa var saņemt ielūgumu uz ģimenisku kopā sanākšanu. Nedēļas laikā sapņotie sapņi liks tev pašam sev uzdot dažādus jautājumus.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem uzmanību primāri šajā nedēļā piesaistīs notikumi kādas meitenes vai sievietes dzīvē. Tie var būt dažāda rakstura notikumi, kuri būs nozīmīgi gan viņai, gan arī tev. Saņemsi vairākas interesantas, jaunas iespējas, no kurām ne visas vēlēsies izmantot. Kāda svarīga informācija vai ieteikums novedīs tevi pamatīgas dilemmas priekšā. Tev nāksies pieņemt nozīmīgu lēmumu, kā rezultātā neizbēgamas ir arī pārmaiņas, kurām neesi pārliecināts, vai esi gatavs. Diemžēl, neiztiksi arī bez sarežģījumiem. Ieteicams uz lietām raudzīties reālistiski. Iespējams, saņemsi piedāvājumu palielināt darba pienākumu skaitu un atbildību. Īpašu uzmanību pievērs dažādām ar naudu un finansēm saistītām vienošanās. Rūpīgi pārbaudi it visu, neļaujies manipulācijām, neizdari spontānus pirkumus, kā arī nesteidzies ar investīciju veikšanu pat tad, ja tev tiek solīta milzu peļņa un panākumi. Izvairies no naudas aizņemšanās un aizdošanas.

 

Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem šonedēļ nāksies veltīt vairāk uzmanības attiecībām ar saviem tuviniekiem. Liela daļa sarunu raisīsies par un ap kāda ģimenes locekļa drīzumā gaidāmajam ceļojumam vai izbraucienam. Vari saņemt dāvanu vai uzmanības apliecinājumu no kāda radinieka vai cilvēka, ar kuru tevi vieno kopīgi sociālie vai profesionālie kontakti. Saņemsi jaunumus par panākumiem kāda sev tuva cilvēka dzīvē. Labvēlīgs laiks dažādu, ar nekustamo īpašumu, dzīvesvietu, mašīnu saistītu jautājumu un dokumentu sakārtošanai. Daudziem šķirsies ceļš ar kādu personu no draugu vai tuvinieku loka dēļ konkrētā cilvēka negatīvās rīcības un centieniem izaicināt savu likteni. Nedēļas gaitā esi īpaši vērīgs komunikācijā ar svešiniekiem. Vairumu zvaigznes lutinās ar negaidītie, pozitīviem jaunumiem par iespēju gūt papildus ienākumus, algas pielikumu, prēmiju utt. Ja vēlies, vari izmēģināt savu veiksmi, piedaloties kādā loterijā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.