Home Bez tēmas Horoskops 3. septembrim

Horoskops 3. septembrim

0
pixabay.com
pixabay.com

Zvaigznes parūpēsies, lai šī diena būtu interesanta un neaizmirstama! Marss atrodas Lauvas zīmē – liec lietā tā dāvāto enerģiju. Konflikti var kļūt par visai biežu parādību, taču šis ir labvēlīgs laiks dažādu nesaskaņu risināšanai. Mēness vēl kādu laiku uzkavēsies Ūdensvīra zīmē, liekot tev būt maigākam un iejūtīgākam, kas nāks par labu gan draudzīgu, gan romantisku attiecību nostiprināšanai.

Auns

Šodien jutīsies, it kā būtu ieguvis pavisam jaunu elpu un tas viss pateicoties kādai sievietei no draugu loka. Iespējams, jūs iepazināties tikai nesen. Izbaudi šo abpusējo saskaņu. Dažkārt labākie un nozīmīgākie cilvēki mūsu dzīvē ienāk visneparedzamākajos veidos.

Vērsis

Praktiskais Vērsi, tu nemēdz kavēties ar ārsta apmeklēšanu, kad tas nepieciešams un šajā jomā allaž pieņem saprātīgus lēmumus, kas šodien atmaksāsies. Tu esi daudz laika un enerģijas veltījis savas veselības sakārtošanai, piemēram, svara nomešanai un šodien varēsi baudīt progresu, jo būsi pietuvojies manāmi tuvāk savam mērķim.

Dvīņi

Šī diena metīs izaicinājumus tavam viedoklim un pārliecībai. Iespējams, sāksi apšaubīt sevi un mainīsi savas domas kādā jautājumā. Ja vienmēr pieej dažādām lietām loģiski un racionāli, šodien virsroku var ņemt emocijas. Vienmēr ieklausies savā sirdsbalsī!

Vēzis

Šodien nekur nejutīsies tik labi kā mājās. Lieliska diena kopā sanākšanu organizēšanai tuvinieku, draugu vai ģimenes lokā. Esi labsirdīgs, dalies mīlestībā ar saviem mīļajiem un jūs spēsiet viens otru sasildīt ar šo silto un sirsnīgo enerģiju.

Lauva

Šodien tev veiksmīgi izdosies pateikt īstos vārdus īstajiem cilvēkiem. Lieliska diena sabiedrības iedvesmošanai. Par visu vairāk tu mīli atrasties uzmanības centrā, tādēļ izbaudi šo mirkli un paplašini savu atbalstītāju loku – tas var lieti noderēt nākotnē.

Jaunava

Labākais, ko šajā dienā vari darīt, ir palīdzēt citiem. Iespējams, pēdējā laikā ir kāds notikums, kurš aizskāris arī tavas dvēseles stīgas, taču īsti nesaproti, ko un kā darīt, lai situāciju uzlabotu. Centies mazāk domāt un vienkārši rīkoties, piedāvājot brīvprātīgi savu palīdzību tiem, kam tas nepieciešams. Tu būsi pārsteigts, cik daudz no tā pats galu galā iegūsi!

Svari

Tu jau sen ilgojies pēc pārmaiņām romantiskajā dzīvē. Iespējams, viss, kas tev jādara, ir jāuzņemās iniciatīva un jāpiedāvā partnerim savas idejas, kā piešķilt dzirksteli rutīnai mīlas jomā. Ja tomēr esi sapratis, ka konkrētais cilvēks nespēj un negrib apmierināt tavas vēlmes un vajadzības, kā arī nejūti atdevi no viņa puses, varbūt ir laiks doties jauna partnera meklējumos? Lai nu kā, pārmaiņas mīlas dzīvē tev nāks tikai par labu.

Skorpions

Ja alksti piedzīvot ar veselību un labklājību saistītas pārmaiņas, tad zini, ka šodien tev izdosies atklāt pavisam neierastus veidus, kā to izdarīt. Perfekta diena jaunu treniņu uzsākšanai, kā arī labsajūtu vairojošu preču, piemēram, ēterisko eļļu, iegādei.

Strēlnieks

Iespējams, tev ir kāds noslēpums, kurā jau ilgāku laiku ļoti vēlies padalīties ar vēl kādu. Tas var būt kas labs, kas savāds vai vienkārši pārsteidzošs un šokējošs. Katrā ziņā tu aizvien vēlēsies šos jaunumus paturēt pie sevis, lai cik grūti arī tas būtu un tā arī būs labāk – jau pavisam drīz uzzināsi, kādēļ.

Mežāzis

Šodien var nākties atskārst, ka līdzšinējais komunikācijas stils ar apkārtējiem nav pārāk veiksmīgs. Ir īstais laiks pārdomāt savu saskarsmes kultūru, lai spētu uzlabot attiecības ar draugiem un tuviniekiem. Iespējams, pietiks vien ar to, ja pamainīsi balss toni sarunu laikā. Pamēģini un būsi pārsteigts, cik ļoti izmainīsies jūsu komunikācija!

Ūdensvīrs

Šodien būsi radošas enerģijas pārņemts. Piemērota diena sen plānotu un lolotu projektu uzsākšanai, kuriem līdz šim pietrūka laika vai spēka. Darbs pie tā dāvās tev patiesu baudu un gandarījumu, tāpat neizpaliks arī rezultāti!

Zivis

Tavās attiecībās būs jūtams jauns enerģijas pieplūdums. Brīdī, kad šķitīs, ka esat nonākuši līdz rutīnai, viss pēkšņi mainīsies un tu atskārtīsi, ka tavs mīļotais cilvēks aizvien spēj tevi lutināt un pārsteigt. Ja šobrīd esi sirdī brīvs, var gadīties, ka sajutīsi romantiskas jūtas pret kādu personu no sava draugu loka. Var gadīties, ka šī draudzība patiesi pārtop mīlestībā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.