Home Bez tēmas Horoskops 2. septembrim

Horoskops 2. septembrim

0
pixabay.com
pixabay.com

Zvaigžņu un planētu stāvoklis parūpēsies, lai ik vienam šī diena būtu interesanta. Mēness ir pārgājis zinātkārajā Ūdensvīra zīmē, padarot šo dienu labvēlīgu jaunu zināšanu un prasmju apgūšanai. Piemērots laiks atbilžu meklēšanai uz dažādiem neatbildētiem jautājumiem. Venēra aizvien atrodas Lauvas zīmē un arī šodien lutinās mīlēt gribošās sirdis. Perfekta diena, kuras laikā vari uzzināt kāda cilvēka patiesās jūtas pret tevi. Viss, kas tev jādara – jāuzdrošinās pajautāt. Merkūrs joprojām ir uzticamās Jaunavas zīmē, tādēļ strādā produktīvi, lai jau drīz vari baudīt darba saldos augļus.

Auns

Tu esi aktīvs cilvēks un allaž esi kustībā. Šī ir lieliska diena, lai uzsāktu jaunu treniņu rutīnu, kurai pieķerties plānoji jau kādu laiku. Jutīsies enerģijas piepildīts. Pievēršanās veselīgam dzīvesveidam manāmi uzlabos tavu pašsajūtu, kā rezultātā uzlabosies arī attiecības ar līdzcilvēkiem.

Vērsis

Bezrūpīgais Vērsi, iespējams, jau kādu laiku jūti zināmu nestabilitāti darbā. Parasti tu spēj lasīt cilvēkus kā grāmatas un šī diena nebūs izņēmums. Uzticies savai intuīcijai saistībā ar cilvēku, kolēģi, kurš allaž meklē attaisnojumus nepadarītajiem darbiem. Tu lieliski pratīsi redzēt cauri šai maskai un, ja uzdrošināsies skaļi par to sākt runāt, būsi palīdzējis ne vien sev, bet arī pārējiem kolēģiem.

Dvīņi

Dvīņu galvās šodien valdīs īsts juceklis. Komunikācija ar apkārtējiem būs visai sarežģīta un, lai kā tu censtos, bieži vien sanāks pateikt nepiemērotākos vārdus nepiemērotākajā brīdī. Nesatraucies, tas nebūs uz ilgu laiku, turklāt tie, kuri tevi patiesi pazīst, spēs lieliski saprast, ka nekas no tava sacītā nav teikts aiz ļauna prāta.

Vēzis

Emocionālie Vēži šodien var justies nedaudz izdeguši. Ieteicams nedaudz samazināt ikdienas apgriezienus un fokusēties uz sevi. Atpūties, palasi grāmatu, kura jau ilgu laiku stāv plauktā vai dodies garā, atspirdzinošā pastaigā. Laika veltīšana sev un atslēgšanās no ārpasaules tevi pozitīvi uzlādēs turpmākajām gaitām.

Lauva

Vai attiecībās ar mīļoto cilvēku ir iezagušās ķildas? Šī diena ir perfekti piemērota tam, lai tās atrisinātu. Ieklausies savā sirdī un uzticies savai intuīcijai. Tu nevari neko ne pateikt, ne izdarīt nepareizi. Tev lieliski izdosies atrast īstos vārdus, ar kuru palīdzību uzsākt ceļu pretī harmonijas atgūšanai.

Jaunava

Šodien atradīsies diezgan veiksmīgā pozīcijā. Tavā dzīvē ienāks laime un veiksme. Jo īpaši tas attiecas uz finanšu jomu. Iespējams, saņemsi mantojumā kādu īpašumu vai vērtslietas. Ja esi ieplānojis veikt kādu lielu pirkumu, tev pavisam noteikti izdosies atrast ļoti izdevīgu piedāvājumu. Perekta diena peļņas vairošanai.

Svari

Ir kāds, kurš jau labu laiku nepamet tavu prātu un ne bez iemesla. Šī ir perfekta diena, lai izrādītu iniciatīvu komunikācijai ar šo cilvēku. Iespējams, jau nedaudz vēlāk sapratīsi, ka zvaigznes sastājās tā, lai jūs satiktos kāda svarīga iemesla dēļ. Saikne jūsu starpā nāks par labu jums abiem.

Skorpions

Tavā dzīvē ir ienācis cilvēks, kuru tu nespēj līdz galam saprast, iepazīt. Apkārtējie, šķiet, viņu ir uzņēmuši atplestām rokām. Tava intuīcija nemēdz melot, tādēļ, ja jūti nepieciešamību izturēties pret viņu ar zināmu piesardzību, dari tā. Pat, ja beigās izrādīsies, ka viņa nolūki patiesi ir labi, ir tikai prātīgi vispirms cilvēkam ļaut nopelnīt tavu uzticību, nevis to dāļāt pa labi un pa kreisi.

Strēlnieks

Strēlnieki būs mudināti tiekties pretī saviem mērķiem karjeras jomā. Būsi enerģijas pilns un gatavs strādāt. Tevi var nobiedēt lielākas vai mazākas pārmaiņas, taču atceries, ka neviens nav tik kārs piedzīvojumu meklētājs un baudītājs kā tu. Izmanto šo dienu, lai speru soli tuvāk pretī dzīvē nozīmīgu, ilgtermiņa mērķu sasniegšanai.

Mežāzis

Zvaigznes tevi lutinās visos ar karjeru saistītajos jautājumos. Nekas tevi neglaimo vairāk, kā fakts, ka esi cienīts un respektēts savas profesijas pārstāvis. Priekšniecība ir pamanījusi tavu smago darbu, līdz ar to pie horizonta var uzmirdzēt piedāvājums algas pielikumam vai paaugstinājumam amatā. Visas garās, smaga darba piepildītās stundas beidzot atmaksāsies!

Ūdensvīrs

Ūdensvīri apkārtējo vidū zināmi ar savām lielajām un radošajām idejām. Bez šaubām, pēdējā laikā esi piedzīvojis daudzus iedvesmas pilnus brīžus. Nekautrējies padalīties ar savām idejām ar sev uzticamiem cilvēkiem. Šī diena var ienest tavā dzīvē iespēju tās realizēt, kā arī citas pozitīvas pārmaiņas!

Zivis

Šodien kāds no taviem draugiem var sagādāt tev pārlieku lielas galvassāpes. Iespējams, viņš piedzīvojis neveiksmi vai gluži vienkārši nogājis no ceļa. Raugi, lai viņš nesāk ļaunprātīgi izmantot tavu palīdzību un atbalstu. Velti laiku pārdomām – varbūt ir pienācis laiks šķirties no šīs personas?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.