Home Bez tēmas Horoskops 1. septembrim

Horoskops 1. septembrim

0
pixabay.com
pixabay.com

Zvaigznes ir ieplānojušas visai interesantu dienu ik vienam! Merkūrs atrodas Jaunavas zīmē, vairojot vēlmi pieķerties darāmajiem darbiem un projektiem. Ieteicams izmantot šīs dienas enerģiju savā labā un likt lietā jūtamo produktivitātes pieplūdumu. Venēra Lauvas zīmē padarīs šo dienu labvēlīgu visiem mīlniekiem un tiem, kuri vēl ir otrās pusītes meklējumos. Piemērots laiks kopā būšanai ar mīļoto cilvēku vai vienkāršai pasēdēšanai ar tuviniekiem. Šī diena būs pozitīvu emociju piepildīta gan darbā, gan ārpus tā.

Auns

Ugunīgajiem Auniem šodien var nākties palauzīt galvu saistībā ar kādu radošo projektu. Iespējams, neizdosies aci pret aci satikt kolēģus, ar kuriem kopā biji plānojis pie tā strādāt. Ja tas ir kaut kas tev sirdij tuvs, neatmet visam ar roku. Šī var būt lieliska iespēja pārņemt grožus savās rokās, lai spētu doties talāk pareizajā virzienā.

Vērsis

Maigie un patstāvīgie Vērši, mājas būs vieta, kur jutīsieties vislabāk šajā dienā. Baudi apkārtējo mīlestību un atpūties – tu to esi pelnījis, ņemot vērā, cik smagi ikdienā strādā darba un savas ģimenes labā. Nosvini šo dienu ar paša gatavoti maltīti kopā ar tiem, kuri tev sirdij tuvi, piemēram, ar mīļoto cilvēku.

Dvīņi

Dabā straujie Dvīņi šodien jutīsies īpaši enerģiski, sevišķi mājas dzīvē. Veiksmīgs laiks jau iepriekš lolotu ideju attīstīšanai un projektu uzsākšanai. Tipiski sev, vēlēsies pārliecināties, vai viss norit saskaņā ar tavām vēlmēm. Īpaši saskanīga būs komunikācija ar ģimenes locekļiem un citiem mīļiem cilvēkiem.

Vēzis

Emocionālie Vēži šodien nonāks pretrunās kādā sev sirdij tuvā jautājumā. Spriedze var augt augumā dēļ kāda tuvinieka centieniem uzspiest tev savu viedokli. Tu sevi pazīsti labāk par visiem, esi patiess un atklāts pret sevi. Iejūtīgi, taču skaidri un konkrēti paskaidro situāciju no sava skatu punkta. Vēlāk pats būsi priecīgs, ka to izdarīji.

Lauva

Uzmanību mīlošajām Lauvām šodien izdosies sevi atrast visu laiku vismīļākajā vietā – apkārtējo uzmanības centrā. Vairāk kā jebkad spēsi piesaistīt visu uzmanību sev. Nebrīnies, ja sevi atklāj kāds tavs slepenais pielūdzējs, kurš gluži vienkārši nespēs pretoties tavai harizmai.

Jaunava

Neviens nemīl rutīnu tik ļoti, cik tu. Tomēr šodien ieteicams nedaudz sapurināt tik ierasto ikdienu. Izmanto šo dienu, lai beidzot izlauztos no rāmjiem, kuros pats sevi esi ielicis. Esi pateicīgs un izbaudi šo jaunās enerģijas pieplūdumu!

Svari

Tu vienmēr esi pratis palūkoties uz lietām no vairākiem skatu punktiem. Pēdējā laikā, iespējams, esi iekļuvis divu atšķirīgu, draugu lokā esošu cilvēku viedokļu krustcelēs. Esi atbalstošs, taču neuzņemies risināt problēmas viņu vietā. Tava klātbūtne ir vērtīgāka par tavu spēju rast risinājumu.

Skorpions

Ļoti iespējams, ka pēdējā laikā kāds vai kaut kas krietni ir pakutinājis nervus tavā darba vietā. Varbūt nācies samierināties ar kārotā un pelnītā paaugstinājuma piešķiršanu kolēģim vai sev veltītu, ne pārāk konstruktīvu kritiku. Nestreb karstu – pavisam drīz godīgi varēsi saņemt to, ko esi pelnījis.

Strēlnieks

Tu apkārtējo vidū esi zināms ar savu piedzīvojumu kāro dabu. Lieliska diena, lai spertu nākamo soli karjerā vai privātajā dzīvē. Ļauj sev pasapņot! Tavā priekšā būs bezgalīgi daudz iespēju, līdz ar to drīzumā vari attapties jau labākā amatā vai daudzsološokās attiecībās.

Mežāzis

Praktiskajiem Mežāžiem šodien var nākties pārdomāt kādu nesen veiktu, nozīmīgu lēmumu. Tu neesi no tiem cilvēkiem, kuri maina savas domas. Centies atbrīvoties no šīm šaubīgajām domām un klausi savai sirdsbalsij. Kļūsi aizvien pašpārliecinātāks tuvāko dienu laikā.

Ūdensvīrs

Šodien jutīsi īpaši spēcīgu saikni ar savu partneri. Labvēlīgs laiks ilgtermiņa plānu izstrādāšanai un attīstībai mīlas jomā. Ja šobrīd vēl esi sirdī brīvs, izmanto šīs dienas enerģiju, lai uzaicinātu uz randiņu kādu, uz kuru jau ilgāku laiku met acis!

Zivis

Zivju zīmes pārstāvi, gadījumā pēdējā laikā neesi vairākkārtīgi atlicis kādas veselības problēmas risināšanu? Nu vairs nevarēsi to ignorēt. Piesakies uz vizīti pie ārsta, lai varētu kopīgi izlemt par ārstēšanās plānu. Vēlāk būsi pats sev pateicīgs, ka to izdarīji, tādejādi sevi atbrīvojot no lieka rūpju sloga.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.