Home Bez tēmas Horoskops 31. augustam

Horoskops 31. augustam

0
picjumbo.com
picjumbo.com

Šī diena būs brieduma enerģijas piepildīta. Mēness rīta pusē no Strēlnieka pāries Mežāža zīmē. Tavā galva var iezagties romantiskas domas, taču, tā kā Mēness ir kvinkonsā ar Venēru Lauvas zīmē, tu vairāk domāsi, nekā rīkosies. Merkūrs ir atgriezies Lauvas zīmē un savienojas Ziemeļu mezglā kopā ar Marsu. Tas viss nodrošinās ugunīgas enerģijas pieplūdumu visa turpmākā mēneša laikā. Radošais cikls nedaudz atkāpsies, liekot vērst uzmanību uz ko citu. Piemērota diena, lai atskatītos un izvērtētu iepriekšējā mēnesī piedzīvoto. Tā ir reta enerģija, ko sajutīsi šodien. Spēka akmens šajā dienā – ametists, savukārt krāsa – violetā.

Auns

Šodien izteiktāka kļūs tava intuīcija. Vari būt nedaudz emocionālāks kā ierasts un tomēr tevi apņems harmoniska un radoša enerģija. Ja jūti, ka visa kā ir par daudz, atbrīvojies no liekā un vērs uzmanību uz būtisko. Tavi labākie draugi šajā dienā – dejas un joga.

Vērsis

Šobrīd būsi mērķtiecīgāks kā jebkad. Iespējams, esi viens no tiem daudzajiem, kuri pēdējā laikā izgājuši vairākus pārbaudījumus un šī ir diena, kad pierādīt sev, uz ko un, cik daudz esi spējīgs. Uzdrošināsies rīkoties, kas iesākumā var likt tev justies nedaudz savāda, taču, kas neriskē, tas nedzer šampanieti. Vienīgā lieta, ko tu vari zaudēt, ir tevis paša lepnums un ego.

Dvīņi

Šodien vari justies nedaudz atstumts vai izsists no sliedēm. Ja nepieciešams, sper soli atpakaļ, lai varētu atkal nokoncentrēt savu uzmanību uz savu mērķi. Ir svarīgi saprast, kas ir tas, kas liek šķēršļus tavā ceļā. Varbūt tu pats kaut kādā mērā sevi atturi no dzīves baudīšanas un tās dāvāto iespēju izmantošanas?

Vēzis

Šajā dienā, kad Mēness atrodas tev opozīcijā, būsi mudināts būvēt pamatus kam jaunam savā dzīvē. Tas palīdzēs tev atgūt zināmu patstāvību un pārliecību, pirms atkal kļūsi par tipisko, emocionālo un jūtīgo Vēzi. Izbaudi harmonijas pilno dienu, palutini sevi, parūpējies par savu ķermeni. Perfekta diena masāžām, akupunktūrai un citām procedūrām.

Lauva

Tavā dzīvē atgriezīsies kāda senāk pārrauta saikne vai komunikācija. Ieteicams pārbaudīt ikdienā lietojamo elektroierīču un transporta līdzekļu stāvokli. Pārliecinies, vai viss ir darba kārtībā. Sajutīsi atblāzmas no salīdzinoši nesen notikušā aptumsuma, kuras liks tev nedaudz mainīt fokusu.

Jaunava

Tevi var apsveikt – tu esi ticis cauri grūtākajam posmam šajā gadā, kura vaininieks ir Merkūra retrogrāds. Nu vari nedaudz atslābt un sadziedēt visu, kas dziedējams. Labs laiks, lai pievērstos savām vēlmēm, vajadzībām un pienākumiem, kuriem nespēji koncentrēties vai neatradi laiku pēdējās pāris nedēļās.

Svari

Turpināsi just garīgu saikni ar cilvēkiem, ar kuriem tiksies un iepazīsies dažādu sabiedrisku pasākumu laikā. Iespējams, par aizraujošām sāksi uzskatīt sarunas, kuras citkārt šķistu neinteresantas. Lai kādas arī būtu tavas sajūtas, šis ir mītisks piedzīvojums, kuru atliek vien tikai izbaudīt!

Skorpions

Šodien tevi pārņems dažāda veida enerģijas un, diemžēl, ne visas no tām sagādās pozitīvu pieredzi. Mīlas dzīvē vari justies nedaudz apmaldījies, taču jau pavisam drīz gūsi skaidrību. Iespējams, par sevi atgādinās kāds pagātnes notikums.

Strēlnieks

Radošais gars nemitēsies tevi dzīt uz priekšu. Iespējams, uz mēles būs pāris vārdi, kuri jau pāris nedēļas gaida īsto brīdi nonākt līdz citu ausīm. Ļauj vispirms runāt savai sirdij, tas ir pats būtiskākais. Pēc tam – sper drošu soli uz priekšu un saki visu, kas sakāms.

Mežāzis

Tu esi īsts lietpratējs savā jomā! Tu allaž spēj reālistiski raudzīties uz lietām un tas ir viens no taviem lielākajiem trumpjiem. Mēness virzīsies cauri tavai zīmei, piepildot šo dienu ar harmonisku enerģiju. Iespējams, zvaigznes tevi palutinās ar lielisku iespēju karjerā vai biznesā. Uzklausi un ņem to vērā, taču ieteicams tuvāko dienu laikā nepieņemt galējo lēmumu.

Ūdensvīrs

Tavā prātā var iezagties kāda aizmirsta ideja, notikums vai cilvēks. Komunikācijai ar apkārtējiem šobrīd ir liela nozīme un būtiskākais spēka avots būs tavi draugi. Piemērota diena jaunu zināšanu apgūšanai. Pievērs uzmanību ikdienā lietojamo tehnoloģiju, mašīnu un datoru stāvoklim.

Zivis

Iespējams, biji nedaudz aizsapņojies un šī diena ir tā diena, kad nāksies nolaisties atpakaļ uz zemes. Atgriesties atpakaļ realitātē palīdzēs kāds no draugiem, savukārt, ja tomēr vēlies aizvien paceļot fantāziju pasaulē, zinātniskās fantastikas romāna lasīšana būs tieši laikā. Ieteicams atrast arī mirkli laika, ko pavadīt ārpus mājas, pie dabas krūts.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.