Home Nopietnāk Naktī ļoti skumji notikumi risinājušies Auces novadā

Naktī ļoti skumji notikumi risinājušies Auces novadā

0

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28.augusta plkst. 6.30 līdz 29.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 47 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Vakar plkst. 10.16 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Flotes ielu Rīgā, kur bija izcēlies ugunsgrēks un redzami dūmi.  Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka 300m2 platībā deg kuģis. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 21.17.

 

Plkst. 23.07 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Auces novada Bēnes pagastu, kur dega šķūnis. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg nojume un tai blakus esošie divi transporta līdzekļi 15m2 platībā. Ugunsgrēkā bojā gāja apmēram 50 gadus vecs vīrietis. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 1.03.

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, koks, meža zemsedze, malka, riepas, elektrības instalācija, vieglā automašīna, kravas automašīna un sodrēji ēkas dūmvadā.

 

Šorīt ap plkst. 7.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Pārgaujas novada Straupes pagastu, kur jau kopš vakardienas plkst. 11.00 mežā atrodas sieviete ar suni, kura apmaldījās un saviem spēkiem nevarēja izkļūt laukā.  Izmantojot telefona sakarus ar pazudušo sievieti un automašīnas skaņas signālus, ugunsdzēsēji glābēji ap plkst. 8.00 atrada sievieti ar suni un nodeva NMPD mediķiem.

 

Vakar Birzes ielā Rīgā no ūdenstilpnes tika izcelts noslīcis cilvēks, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

 

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Kārsavas novada Malnavas pagastā no applūdušas saimniecības ēkas izglāba divas govis, Oficieru ielā Daugavpilī atbrīvoja pusatvērtā logā iesprūdušu kaķi, bet Kreimeņu ielā Rīgā izcēla bedrē iekritušu ezi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.