Home Bez tēmas Horoskops 30. augustam

Horoskops 30. augustam

0
Photo by Jakob Owens on Unsplash

Šajā dienā, kad mēness turpina savu ceļu cauri Strēlnieka zīmei un pēcpusdienā tiksies ar Saturnu, uzmanību nāksies vērst dažādiem organizatoriskiem jautājumiem. Merkūrs retrogrādā ceļos cauri Jaunavas zīmei, tikpat kā sasniedzot Lauvu. Diena būs liktenīgu notikumu, nozīmīgas komunikācijas un dvēseliskuma pilna. It viss kļūs iespējams!

 

Auns

Šodien var nākties nostādīt sevi un savas vajadzības prioritāšu saraksta augšgalā, uz ko tevi mudinās Merkūra pozīcija šajā dienā. Notikumos atspoguļosies tavi sirdij un dvēselei nozīmīgie, iepriekš pieņemtie lēmumi.

 

Vērsis

Šodien izjutīsi spēcīgu saikni ar kādu. Nekavējies, ņem loku, bultas un izdari šo amora cienīgo šāvienu. Iespējams, tas būs kaut kas pavisam jauns priekš tevis, taču labi zināms, ka tu nekad neesi baidījies no jauniem izaicinājumiem.

 

Dvīņi

Ja vien… Netērē laiku, domājot, kā būtu, ja būtu. Rīkojies! Tu esi pozitīvas enerģijas apņemts un tā palīdzēs iegūt skaidrību dažādos dzīves jautājumos. Iespējams, brīžiem šķitīs, ka dzīves sagādātie belzieni ir pārāk sāpīgi, tomēr vari būt drošs, ka tie tevi aizvedīs uz pareizā ceļa.

 

Vēzis

Tev ir lieliska iespēja panākt pozitīvu attīstību vairākās dzīves jomās. Tu esi pārmaiņu pilnas enerģijas uzlādēts. Gluži kā akmens tur ripo un ripo, nodeldējot visu lieko, lai pārtaptu par ko skaistu, mirdzošu, tādu, kāds patiesi esi.

 

Lauva

Tu vari izdarīt tik, cik vari un ir normāli, ja nespēj paveikt visu uzreiz. Izmanto šo dienu sava prāta un ķermeņa restartēšanai. Visuma enerģija ir tavā pusē, tev tikai vajag reorganizēt un pārskatīt savu prioritāšu sarakstu. Nedzen sevi līdz spēku izsīkumam.

 

Jaunava

Tu tiecies augstāk, tālāk, stiprāk un Merkura pozīcija būs kā papildus dzinulis. Kā vienmēr, paralēli tam, tu spēsi palīdzēt arī citiem. Pastiprinātu uzmanību ieteicams pievērst ikdienā izmantotajiem transporta līdzekļiem.

 

Svari

Jutīsi nelielu grūdienu pretī kam brīnišķīgam. Iespējams, iesaistīsies diskusijās par filozofiskām tēmām. Labvēlīga diena nodarbēm, kas liek aktīvi griezties zobratiņiem tavā galvā. Daļa var teju iemīlēties mācību procesā un vairot kāri mācīties ko jaunu.

 

Skorpions

Šodien ieteicams nenogriezt komunikāciju ar apkārtējiem pavisam, tomēr pirmajā vietā liec savus pienākumus un vajadzības. Vairāk uzmanības pievērs savai veselībai un rūpēm par sevi, savu ķermeni.

 

Strēlnieks

Šodien Mēness tiksies ar Saturnu tavā zīmē. Laiks reorganizācijai, sevis un apkārtējās vides sakārtošanai. Daudz laika prasīs ar karjeru saistītu jautājumu risināšana. Ja pašlaik strādā pie sava biznesa izveides vai attīstības, tad zini, ka ir īstais laiks iet uz savu mērķi ar pilnu atdevi.

 

Mežāzis

Merkūrs ir soļa attālumā no pāriešanas Lauvas zīmē, kas nozīmē, ka vari just izmaiņas savās sajūtās un sirdī. Iespējams, vairākkārt mainīsi domas par kādu vai kaut ko sev īpašu. Ja reiz prāts dejo riņķa danci, tātad nekas nav tik viennozīmīgs.

 

Ūdensvīrs

Šodien tavā dzīvē var ienākt negaidīti jaunumi. Tevi pārņems milzu spītība un enerģijas pieplūdums, par kuru parūpēsies Marss un Venēra, nostājoties tieši pretī tavai zīmei. Izmanto šo aizrautīgo enerģijas vilni savu mērķu sasniegšanā.

 

Zivis

Šodien jutīsies kā zaudētājs kādā dzīves jomā. Atceries, ka nekas nenotiek tāpat vien. Jau pavisam drīz tavā dzīvē ienāks kas lielāks un labāks. Ja jūties kā izmests okeāna vidū, tad zini, ka tūlīt, tūlīt tavām acīm pavērsies saulaina piekrastes pludmale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.