Home Bez tēmas Horoskops SEPTEMBRIM

Horoskops SEPTEMBRIM

0
Photo by Anders Jildén on Unsplash

Auns

Septembrī Auna zīmē dzimušajiem daudz un dažādas biznesa sarunas, diskusijas un tikšanās. Labvēlīgs laiks darba interviju apmeklēšanai un citu karjeras iespēju izmantošanai. Piedzīvosi dažādus notikumus, kuri dažādu apstākļu dēļ attīstīsies visai lēni. Var gadīties, ka tava veiksme un panākumi šajā mēnesī lielā mērā būs atkarīgi no kādas kolēģu vai biznesa partneru lokā esošas personas. Iespējams, gūsi papildus ienākumus, pateicoties kādai sievietei. Var attīstīties konflikts ar kādu meiteni vai sievieti, kurai tu nedrīkstēsi uzspiest savu viedokli. Ir pienācis laiks paskatīties uz apkārt notiekošo no cita skatu punkta, ne tikai savējā. Gaidāma veiksme saistībā ar negaidītu iespēju vai laimi kādam no tavas ģimenes vīriešiem. Tavā dzīvē ienāks kāds vīrietis, kurš tev spēs sniegt pareizos ieteikumus, kā tikt galā ar grūtībām, ar kurām šajā mēnesī saskarsies. Protams, tas var būt arī kāds, ar kuru jau esat savstarpēji pazīstami. Vari piedzīvot vilšanos saistībā ar cerībām iegūt konkrētu naudas summu. Tā var būt nauda, kuru esi kādam aizdevis vai arī nauda, kuru nopelnīji ar savu darbu. Veselības problēmas piemeklēs kādu tavu tuvinieku, taču tās izdosies veiksmīgi atrisināt. Auna zīmē dzimušajiem vīriešiem ir cerība šomēnes gūt lielākus ienākumus ģimenes budžetā. Sievietēm pastāv risks konfliktam ar pašu bērnu.

 

Vērsis

Septembris Vērša zīmē dzimušajiem būs interesants un nozīmīgs tieši finanšu jomā. Sakārtosi vairākus naudas un finanšu dokumentus, kuri būs nozīmīgi tev un tavai ģimenei. Saņemsi naudu no valsts vai tiesu iestādes, pateicoties īrei, pārdošanas darījumiem u.tml. Darbā un biznesā esi piesardzīgs komunikācijā ar vīriešiem. Kāds var izteikt tev nekorektu vai nereālu piedāvājumu. Vari kļūt par daļu no šī vīrieša krāpniecības shēmas, manipulācijām vai citām ļaunprātīgām darbībām. Problēmas lielākoties radīsies attiecībās ar cilvēkiem, kuri kaut kādā veidā ir atkarīgi no tevis un paļaujas uz tevi. Nepatikšanas pat sev vari sagādāt, iejaucoties kādā situācijā sev nepazīstamu cilvēku dzīvē. Attiecībās ar bērniem un mazbērniem valdīs harmonija līdz brīdim, kad tiks prasīta nauda. Šādos gadījumos veidosies spriedze, attīstīsies nesaskaņas un konflikti. Gūsi iespēju atrisināt vecas problēmas vai attīstīt kādu sen iesāktu projektu vai plānu. Liksi lielas cerības uz septembri kā uz mēnesi, kurā apstākļi kļūs tev labvēlīgāki. Saņemsi atbalstu no cilvēkiem, kuri nav tavu tuvāko draugu vidū. Tevi pārsteigs kāds notikums vai jaunumi, kuri saistīti ar kādu no ģimenes locekļiem. Tās var būt ziņas par saderināšanos vai kāzām.

 

Dvīņi

Septembrī Dvīņu zīmē dzimušajiem zīmīgi būs naktī sapņotie sapņi. Tie var šķist savādi un saistīties ar cilvēkiem, kuri devušies aizsaulē. Tie var arī nebūt tavi tuvinieki, gluži otrādi. Redzētais liks raizēties par kādu pagātnes draudzību vai attiecībām ar cilvēkiem, kurus pazīsti jau gadiem ilgi. Skumjas, apjukumu un bezpalīdzības sajūtu var raisīt kādas tuvinieku vai draugu lokā esošas personas veselība. Lai arī kāda būtu konkrētā problēma, tā, visticamāk, nesākās tikai vakardien un nebūs atrisināta jau rītdien. Šomēnes gaidāmas interesantas tikšanās un sarunas ar kādu vīrieti, kurš strādā vai dzīvo citā pilsētā. Labvēlīgs laiks ceļošanai, it īpaši, ja plānots doties ar darbu saistītā ceļojumā. Gados jaunajiem Dvīņu zīmes pārstāvjiem septembrī var dzīvē ienākt jauna mīlestība vai romantiska pazīšanās. Mīlestība meitas, radinieces vai draudzenes dzīvē var kalpot par iemeslu priekam, interesantiem notikumiem un pieredzēm. Tiksies ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Iespējams, uz kādu no ieplānotajām kopā sanākšanām būs nepieciešams doties ar dāvanu. Tevi iepriecinās negaidīts ciemiņš mājās vai tikšanās ar cilvēkiem, ar kuriem nebiji redzējis ilgu laiku. Labvēlīgs mēnesis finanšu jomā Dvīņu zīmē dzimušajām sievietēm. Vīrieši var izmēģināt savu veiksmi skaitļu loterijā vai momentloterijā, taču ieteicams nelikt uz spēles lielu naudas summu.

 

Vēzis

Septembrī Vēža zīmes pārstāvjiem gaidāmas daudzas tikšanās, kontakti un sanākšanas. Tev apkārt valdīs liela spriedze un nesaskaņas, konflikti izcelsies uz līdzenas vietas. Par mierinājumu tev, viss sakārtosies un būs arī pozitīvu emociju piepildīti mirkļi. Veiksmīgi attīstīties var kādas nesen uzsāktas attiecības vai nesen nodibināti jauni profesionālie kontakti. Priecāsies par bērna vai tuvinieka panākumiem izglītībā un karjerā. Iespējams, saņemsi jaunumus par kāda bērniņa nākšanu pasaulē. Par sevi atgādinās pagātnes notikumi, plāni un cerības, kurām šobrīd būs lielākas iespējas piepildīties. Īpaši nozīmīga loma tavā dzīvē būs cilvēkiem, ar kuriem tev ir bijušas tuvas attiecības pagātnē privātajā, ģimenes vai profesionālajā jomā. Interesanti attīstīsies notikumi kādas draudzenes vai radinieces mīlas dzīvē. Daļa sarunu noritēs par un ap naudu, kuru plāno saņemt šomēnes. Labvēlīgs laiks ar finansēm saistītu juridisko jautājumu sakārtošanai. Atbrīvosies un atstāsi pagātnē kādas raizes, satraukumus. Izdosies veiksmīgi rast risinājumu kādai problēmai. Iespējams, šajā ziņā daudz palīdzēs kāds no taviem tuviniekiem. Gados jaunajiem Vēža zīmes pārstāvjiem veiksmīgs mēnesis, lai uzsāktu jaunu karjeru vai mācības skolā. Sievietēm sevišķi interesanta solās būt mīlas dzīve. It īpaši tām, kuras nodibinās jaunas pazīšanās tieši šomēnes.

 

Lauva

Septembrī Lauvas zīmē dzimušie var gaidīt kādu tikšanos vai apciemojumu mājās, kurš būs saistīts ar kādu meiteni vai sievieti. Gūsi skaidrību par vairākiem sev nozīmīgiem jautājumiem, kas raisīs tevī prieku. Būsi pozitīvas enerģijas piepildīts. Negatīvu iespaidu uz tavu ģimenes un laulības dzīvi var atstāt kāds cilvēks ārpus tuvinieku loka. Dzirdēsi daudz nevajadzīgus paskaidrojumus, pamatojumus un pretrunas. Iespējams, atklāsi neuzticību kāda drauga vai tuvinieka ģimenē. Tevi satrauks negaidīta problēmu attīstība, kura ietekmēs tevi personīgi vai kādu no taviem tuviniekiem. Būsi norūpējies par savu veselību. Vienā vai otrā veidā tavs ķermenis reaģēs uz nesen piedzīvoto stresu vai pārslodzi. Dažiem var nākties piedzīvot noraidījumu saistībā ar kādu vēlmi, ieteikumu, iesniegto pieteikumu jaunam darbam utt. Par iemeslu skumjām un vilšanās sajūtai kalpos jaunumi par kādu zēnu vai vīrieti. Neraugoties uz dažiem nepatīkamiem notikumiem šajā mēnesī, pēkšņi zaudējumi un nelaimes beigu beigās atrisināsies tev par labu. Piedzīvosi specifiskus notikumus, kuri atstās uz tevi lielu iespaidu un veidos labvēlīgu augsni panākumiem gada beigās. Lauvas zīmē dzimušajām sievietēm iespējams doties pozitīvu emociju piepildītā izbraucienā. Vīriešiem septembris atnesīs vairākus pārsteigumus, kuri saistīti ar naudu, finanšu dokumentiem un negaidītu peļņu. Kopumā, finanšu joma ieies interesantā un tev pavisam noteikti labvēlīgā gultnē.

 

Jaunava

Septembrī galvenokārt koncentrēsies uz dažādiem finanšu dokumentiem, maksājumiem, aizdevumiem un citiem naudas darījumiem. Iespējams, ar naudu saistīta spriedze valdīs tavās attiecībās ar ģimenes locekļiem. Šī mēneša laikā būsi kāda vīrieša uzmanības lokā, kurš centīsies tevi iepriecināt ar dāvanu vai cita veida uzmanības apliecinājumu. Ja tev ir bērni, tad paturi prātā, ka septembrim būs liela nozīme viņu attīstībā un panākumos. Iespējams, par godu viņiem organizēsi kādu sanākšanu. Vari gaidīt jaunumus par kādu iestājušos grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Problēmas, ar kurām sastapsies septembrī, nebūs nekas pārsteidzošs, lai kādas arī tās būtu. Tās būs tikai loģisks turpinājums tevis paša pieļautajām kļūdām vai pārsteidzīgajai rīcībai. Vari piedzīvot skumjas, depresiju vai citas negatīvas emocijas sakarā ar notikumiem kādas tuvas sievietes dzīvē. Emocionāli piesātināts mēnesis. Iespējams, atklāsi kādu noslēpumu, melus, manipulācijas un citas tev personīgi pazīstama cilvēka sastrādātās riebeklības. Šie notikumi var pielikt punktu attiecībām ar konkrēto personu. Jaunavas zīmē dzimušos vīriešus var pārsteigt kāda jauna iepazīšanās. Sievietes varēs droši paļauties uz savu veiksmi.

 

Svari

Šomēnes Svaru zīmē dzimušajiem nāksies saskarties ir spriedzi un konfliktiem darba vietā. Iespējams, nesaskaņu pamatā būs kāda saņemtā informācija, dokumenti vai kolēģu izteiktās piezīmes. Daļa pienākumu būs saistīti ar nepieciešamību sakārtot un atrisināt ar dokumentiem saistītās problēmas, kur nevarēs iztikt bez dažādu institūciju, kompāniju un banku iesaistes. Patīkami brīzi būs saistīti ar mīlestību un uzmanību, ko saņemsi no saviem tuviniekiem. Prieku raisīs kāds īpašs notikums vai ielūgums apmeklēt svinības. Pozitīva attīstība un baudpilni brīži gaidāmi kā jau ilgstošās, tā nesen uzsāktās romantiskajās attiecībās. Saņemsi iespēju atjaunot izjukušu draudzību vai profesionālos kontaktus. Dažiem var nākties piedzīvot savādu pieredzi saistībā ar kādu mirušu cilvēku. Ja jūti vajadzību, velti laiku šī cilvēka apciemojumam kapsētā. Var nākties atlikt kādu plānoto izbraucienu vai saskarties ar sarežģījumiem ceļojuma laikā. Ne pārāk labvēlīgs laiks juridisko jautājumu risināšanai un tiesvedības darbiem. Nodibināsi finansiāla rakstura saistības ar kādu sievieti vai meiteni no sava radu loka. Tev priekšā ir nozīmīga tikšanās, saruna, kura saistīta ģimenei zināmu cilvēku. Sievietēm spriedzi ikdienā radīs nauda vai ar to saistītu dokumentu, līgumu slēgšana.

 

Skorpions

Septembrī tavi plāni un rīcība galvenokārt būs saistīta ar grūtniecību, bērnu vai jaunieti no ģimenes. Liela loma tavā dzīvē būs arī cilvēkam, ar kuru tu nedzīvo zem viena jumta. Iespējama sanākšana mājās vai ģimenē par godu kādam bērnam. Zvaigznes sola tikšanās un sarunas ar vīrieti, kuru laikā pārrunāsiet jaunas iespējas, piedāvājumus un nākotnes projektus. Saņemsi jaunumus par nozīmīgiem notikumiem kāda jauna vīrieša dzīvē. Sievietes tiks lutinātas ar uzmanības apliecinājumiem un dāvanām. Nelielas naudas summas vai mazvērtīga priekšmeta zaudēšana liks tev izvērtēt spēju uzticēties kādam cilvēkam. Iesaistīsies konfliktā ar personu, ar kuru iepriekš dalījies personīgā informācijā. Viņš vai viņa nezināmu iemeslu dēļ šo informāciju būs darījis zināmu arī citiem cilvēkiem. Septembris būs labs un veiksmīgs mēnesis profesionālajā jomā. Gūsi iespēju attīstīt savu biznesu un palielināt ienākumus. Daudziem jārēķinās ar lielākiem izdevumiem saistībā ar bērna vai mazbērna izglītību. Finansiāli labvēlīgā situācijā atradīsies Skorpiona zīmē dzimušās sievietes.

 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmes pārstāvjus septembris iepriecinās ar iespēju atgūt stabilitāti finanšu jomā. Saņemsi gan gaidītus, gan negaidītus ienākumus no dažādiem avotiem. Iespējams, gūsi laimestu skaitļu loterijā vai momentloterijā. Neizaicini savu veiksmi pārāk daudz, liekot uz spēles lielas naudas summas. Šomēnes interesanti attīstīsies kāda jauna draudzība ar cilvēku, kurš dzīvo citā valstī vai pārstāv citu nacionalitāti. Iespējams, nāksies doties palīgā kādam savam draugam, taču var gadīties, ka tu būsi tas, kuram nepieciešams sargeņģeļa drošais spārns kādā grūtā brīdī. Ar ceļošanu saistīto nebūšanu cēlonis būs persona, kura dažādu iemeslu dēļ centīsies apzināti radīt tev sarežģījumus un nepatikšanas. Iespējams, dosies ceļojumā ar mērķi parūpēties par kāda tuva cilvēka veselību un ārstēšanos. Esi gatavs pārsteigumiem, neparedzētiem notikumu pavērsieniem un pārsteidzošiem lēmumiem no kāda sava tuvinieka puses. Gaismā nāks kāda cilvēka rīcība tavā labā, par kuru uzzināsi tikai tagad. Uzzināsi nepatīkamus jaunumus par cilvēku, ar kuru kopā strādāji vai mācījies. Tevi sarūgtinās sapņi, kuros redzēsi kādu aizsaulē devušos cilvēku. Patiesībā šiem sapņiem būs pavisam cits, pozitīvs vēstījums. Ja esi ieplānojis šomēnes veikt lielas izmaiņas savā ikdienā vai dzīvē kopumā, esi piesardzīgs un vērīgs. Strēlnieka zīmē dzimušajiem vīriešiem ieteicams šomēnes izvairīties no juridisko jautājumu risināšanas.

 

Mežāzis

Mežāžiem septembrī gaidāmas daudz un dažādas tikšanās un komunikācija ar tuviniekiem. Labvēlīgs laiks romantisko un ģimenisko attiecību attīstīšanai un nostiprināšanai. Apmeklēsi dažādus ar ģimeni saistītus pasākumus un svinības. Dažiem izdosies veiksmīgi uzsākt jaunas attiecības, kuras šķitīs daudzsološas ilgtermiņā. Sarežģījumi gaidāmi komunikācijā ar kādu meiteni vai sievieti no tuvinieku loka. Esi gatavs jaunumiem, uzaicinājumiem un ieteikumiem, kuri sniegs tev lielas cerības piepildīties kam lielam, tev nozīmīgam jau tuvāko mēnešu laikā. Daudz laika pavadīsi kopā ar cilvēkiem, ar kuriem tevi vieno kopīgas intereses un mērķi. Pastāv risks konfliktam ar kādu vīrieti, kurš centīsies tevi par katru cenu pārliecināt darboties kāda cita labā un pakļautībā. Spēsi rast risinājumu kādai ar mājsaimniecību vai nekustamo īpašumu saistītai problēmai. Tas var būt kāds ar mantojumu saistīts jautājums. Iesaistīsies nozīmīgās sarunās vai pārmaiņās kādas radu lokā esošas sievietes dzīvē. Mežāža zīmē dzimušajām sievietēm izdosies uzsākt jaunas romantiskās vai biznesa attiecības, kurām liela nozīme būs visos turpmākajos šī gada mēnešos. Gados jaunajām sievietēm un vīriešiem var nākties piedzīvot skumjas un vilšanos, kuru pamatā būs iepriekš liktās nereāli augstās cerības. Vīriešiem šis mēnesis būs spriedzes pilns, taču, neraugoties uz to, veiksmīgs.

 

Ūdensvīrs

Ja septembrī esi ieplānojis doties ceļojumā, kurā iesaistītas arī citas personas, esi gatavs pārsteigumiem. Vari piedzīvot vilšanos, maldināšanu un viltus cerības. Pārsteigumi šajā mēnesī būs saistīti ar bērniem, bērnu piedzimšanu u.tml. Atsevišķos gadījumos var izdoties gūt ienākumus, pateicoties bērnam. Ģimenē valdošajai spriedzei ir risks saasināties un veicināt šķiršanos. Neļauj cilvēkiem no malas jaukties tavās attiecībās. Ja nepieciešams, esi ass, tiešs un konkrēts, lai spētu nosargāt to, kas tev dārgs. Daļa ģimenes problēmu var būt saistītas ar netālu dzīvojošiem cilvēkiem. Darbā vari piedzīvot kādu kritisku brīdi komunikācijā ar kolēģi, klientu vai biznesa partneri. Uzmani un sargā personīgos dokumentus, e-pastu un citas privātas lietas, informāciju. Kāds var būt visai ieinteresēts iebāzt degunu tavā dzīvē. Iespējama īslaicīga prombūtne no mājām, lai atpūstos, apciemotu radiniekus vai dotos komandējumā. Uzturēsi komunikāciju ar tuviniekiem, kuri dzīvo tālienē. Raizes sagādās neplānoti lieli izdevumi, kuri šobrīd nāk absolūti nelaikā. Velti laiku plānošanai un nepaļaujies uz to, ka viss brīnumainā kārtā atrisināsies un sakārtosies pats no sevis. Ūdensvīra zīmē dzimušajiem vīriešiem ne pārāk labvēlīgs mēnesis ceļošanai.

 

Zivis

Septembris būs visai kritisks mēnesis mīlas dzīvē Zivju zīmes pārstāvjiem. Līdz šim augošā spriedze sasniegs savu pīķi. Konfliktu gaita ir neparedzama un var rezultēties arī ar īslaicīgu vai pilnīgu šķiršanos. Izdosies sakārtot finanšu saistības ar cilvēku, ar kuru līdzšinējā komunikācija ir bijusi sarežģīta un problemātiska. Iespējams, dosi vai saņemsi naudu no šīs personas. Šomēnes kāda cilvēka ideja vai veiksme pozitīvi ietekmēs arī tavu dzīvi. Gūsi iespēju palielināt savu algu vai citus ikmēneša ienākumus. Lielas cerības dos saruna ar kādu sievieti, kura dzīvo citviet. Pacietīgi vērosi pret sevi vērstos melus, nodevību un intrigas, kā arī gaidīsi to turpinājumu. Lai arī būs sāpīgi uz to noraudzīties, lieliski apzināsies, ka konflikta uzsākšana situāciju padarīs vēl ļaunāku. Ļauj visam ritēt savu gaitu, tavos spēkos nebūs mainīt likteņa plānus. Ja emocionāli šis mēnesis būs neparedzams un sarežģīts, tad finanšu jomā zvaigznes tevi lutinās. Vari gūt laimestus loterijās vai citus negaidītus ienākumus. Zivju zīmē dzimušajiem vīriešiem gaidāmas pārmaiņas darbā, kuras visādā ziņā būs nozīmīgas un daudzsološas. Sievietēm var nākties atteikties no kādas ieceres vai idejas realizēšanas, saprotot, ka dotajā brīdī to nav iespējams attīstīt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.