Home Bez tēmas Horoskops 27. augustam

Horoskops 27. augustam

0
pixabay.com
pixabay.com

Šodien Mēness turpina savu ceļu cauri Skorpiona zīmei, liekot ik viena paraudzīties pašam uz sevi, savām dziļākajām dvēseles domām. Daudzi būs domīgāki kā ierasts, sevišķi ūdens zīmju pārstāvji. Merkūrs aiziven atradīsies retrogrādā un virzīsies prom no Saules Jaunavas zīmē. Gaisā būs jūtama atmosēra, kuru grūti aprakstīt vārdiem. Saglabāt iekšējo mieru palīdzēs zaļā krāsa. Spēku sniegs sarkanie un violetie toņi.

Auns

Spēks vīsies cauri visai šai dienai.  Vairāk kā jebkad fokusēsies uz sava dzīves aicinājuma meklēšanu. Prātā jauksies simtiem domu. Pastāv varbūtība daudz un dažādiem notikumiem. Viss atkarīgs no tavas rīcības. Nepieciešamības gadījumā meklē padomu pie kāda uzticama drauga.

Vērsis

Tev priekšā ir vairākas nozīmīgas pārmaiņas. Iespējams, lemsi par labu dalībai kādā organizācijā vai aktivitātē, kura palīdzēs spert soli tuvāk savu mērķu īstenošanai. Var gadīties, ka tu būsi glābējs visam un visiem. Nebaidies uzņemties līdera lomu, rādi piemēru citiem!

Dvīņi

Šodien centīsies atrisināt kādu ieilgušu jautājumu, kuram ilgu laiku nevēlējies ķerties klāt. Ar karjeru saistītās lietas negaidīti ieies pavisam citā gultnē. Būs pats savas dzīves dizaineris un noteicējs. Dzīvnieks, no kura smelties spēku šajā dienā – čūska.

Vēzis

Viss notiks, kam, kad un kā jānotiek. Saule un Mēness būs saskaņā ar tavām personīgajām vēlmēm un vajadzībām. Uzdrošinies Visumam skaļi izpaust, kas ir tas, ko patiesi vēlies. Tas ir vienīgais veids, kā beidzot iegūt kāroto.

Lauva

Tevi aizvien apņem liktenīga enerģija. Norisinās ievērojamas dzīves pārmaiņas, turklāt vairākas vienlaicīgi. Marss dos pamatīgu grūdienu virzīties uz priekšu. Nekas nenotiek tāpat vien! Venēra atradīsies tavā zīmē, liekot ļauties straumei un atvērt savu sirdi mīlestībai.

Jaunava

Komunikācijā ar saviem tuviniekiem ieteicams būt pēc iespējas vienkāršākam un iejūtīgākam. Tavs lielākais ienaidnieks būs pārlieku lielā paškritika. Atceries, ka neviens un nekas šajā pasaulē nav un nebūs aboslūti perfekts. Turpini iesākto ceļu, rūpējies par sevi un iemācies piedot gan citiem, gan pats sev.

Svari

Ar katru brīdi aizivien vairāk sajutīsi, kā apkārt valdošā enerģija un emocijas vēršas plašumā. Jutīsi sevī pašpārliecības un spēka pieplūdumu. Ja esi ilgi kārojis ieņemt līdera lomu darbā vai citā dzīves jomā – šis ir īstais brīdis to darīt.

Skorpions

Lielāko daļu dienas būsi pārņemts ar kāda konkrēta jautājuma risināšanu. Ieteicams rūpīgi izvērtēt katru iespēju, ko šajā dienā saņemsi. Tu nekad nevari paredzēt, kā tā ietekmēs tavu dzīvi ilgtermiņā. Iesāksies pārmaiņu pilns laiks.

Strēlnieks

Šī diena īpaši labvēlīga randiņiem un citām romantiskām aktivitātēm. Pavadi vairāk laika ar saviem mīļajiem, otro pusīti vai kādu savu simpātiju. Piemērots laiks savstarpējo attiecību un saiknes nostiprināšanai. Ielaid savā dzīvē mīlestību!

Mežāzis

Saule Jaunavas zīmē nodrošina īpaši labvēlīgus apstākļus izaugsmes veicināšanai. Lieliska iespēja attīstīt kādu ideju, kura tavā prātā mitinās jau ilgāku laiku. Vērs uzmanību uz savu veselību, skaistumu un labsajūtu. Īpašu vērību pievērs locītavu un muskuļu veselībai.

Ūdensvīrs

Tev priekšā ir visai jaudīga diena. Kādā dzīves jomā vari piedzīvot iedvesmas pilnu augšupeju, kamēr citā – pilnīgu lejupslīdi.Tas sagādās nedaudz mulsinošu, taču aizraujošu un vērtīgu dzīves pieredzi. Pieņem to un izbaudi šo dienu!

Zivis

Neliela deva jautrības nekad nevienam nav kaitējusi un pavisam noteikti tavā dzīvē šobrīd tā lieti noderētu. Iespējams, esi nostājies uz kāda sevis izvēlēta ceļa, kura galapunkts tev šobrīd vēl ir nezināms. Pakāpies soli atpakaļ, lai spētu saskatīt karaļvalsti savu acu priekšā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.