Home Bez tēmas Horoskops 26. augustam

Horoskops 26. augustam

0
pexels.com/daniyal ghanavati/CC0 License
pexels.com/daniyal ghanavati/CC0 License

Mēness turpina savu ceļu uz priekšu un dienas otrajā pusē tas pāries no Svaru zīmes Skorpionā. Merkūra retrogrāds tiksies ar Sauli Jaunavas zīmē, kas var izveidot nelielu haosu komunikāciju un tehnoloģiju jomā. Venēra pāries no Vēža zīmes Lauvā, ik viena dzīvē ienesot ugunīgu un kaislīgu enerģiju. Starp Mēnesi un Venēru šajā dienā valdīs visai liela spriedze. Tev priekšā ir karsta dieniņa, sevišķi attiecībā pret romantisko dzīvi!

Auns

Šodien gaisā virmojošā enerģija būs tev pateicīga. Iespējami dažādi romantiski piedzīvojumi un kopā būšana ar mīļoto cilvēku. Labvēlīgs laiks randiņiem un kaisles atjaunošanai savā ikdienā. Enerģija būs patiesi ugunīga un tava spēka krāsa šajā dienā – neviena cita kā sarkanā.

Vērsis

Šodien vari kļūt nedaudz privātīpašniecisks attiecībā pret kaut ko vai kādu cilvēku.  Daudz domāsi par to, kā tev liek justies kāda konkrēta persona. Ja tava dzīve ieritējusi romantiskā gultnē,vari būt drošs, ka emocijas dzirksteļos un tu nespēsi atturēties. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

Dvīņi

Šodien tevī iemājos radošais gars. Iespējams, uzsāksi plānot kādu jaunu dizainu vai kalsi plānus nākotnei. Būsi tendēts vairāk domāt arī par ģimeni un bērniem.  Ziedi, no kuriem šajā dienā varēsi smelties spēku – saulespuķes.

Vēzis

Nekad nenovērtē sevi par zemu. Ko tu esi iemācījies pēdējo nedēļu laikā par savām romantiskajām vajadzībām, vēlmēm un kādas ir prioritātes šajā jomā? Vai esi sastapis kādu sev līdzvērtīgu? Iespējams, nāksies šo to pārvērtēt, pirms doties tālāk uz priekšu.

Lauva

Šodien nāksies piespiest sevi nolaisties uz zemes. Apkārt valdošā kaislīgā enerģija cels tevi mākoņos. Diena būs mīlestības piepildīta. Apvienosi savus spēkus, prasmes un talantus, lai sasniegtu vairāk un vairāk.

Jaunava

Šodien prāts ar tevi izspēlēs jokus. Atslābinies. Tev nav jātiek galā ar visu uzreiz. Finanšu un karjeras jomā nekautrējies jautāt padomu kādam citam. Iespējams, tavā dzīvē atkal atgriezīsies kāds cilvēks, ar kuru jūsu ceļi bija pašķīrušies. Tas noteikti būs uz labu.

Svari

Šodien liksi uz sevi lielas cerības. Koncentrē uzmanību uz dienas plānu realizēšanu. Iespējams, daudzās iespējas raisīs nelielu apjukumu tavā galvā, taču tev veiksmīgi izdosies attīstīt nākotnē plānotos projektus. Iespējams, pievērsīsies vairāk sportam un fiziskām aktivitātēm. Sacensība nāks tev tikai par labu. Tava spēka krāsa šajā dienā – dzeltenā.

Skorpions

Mēness šodien virzās cauri tavai zīmei. Iespējams, vēlēsies pārrunāt ar partneri kādu sirdij tuvu vēlmi. Lai gan jūsu viedokļi šajā ziņā var atšķirties, tu skaidri apzināsies, kas ir tas, ko patiesi vēlies un kādēļ. Tava krāsa šajā dienā – karaliski zilā.

Strēlnieks

Centies pārāk neaizķerties, risinot dažādus pasaulīgus jautājumus un tā vietā pievērsies sev nozīmīgu jautājumu risināšanai. Dažiem gaidāma situācijas uzlabošanās finanšu jomā. Tavi spēka putni šajā dienā – dūjas.

Mežāzis

Šodien jutīsi harmoniju un spēcīgu garīgu saikni. Daļa savu uzmanību veltīs karjerai, savukārt citi mīlestībai. Draugs vai partneris var tevi mudināt atklāt savas patiesās sajūtas un domas. Tava spēka krāsa šajā dienā – rozā. Tā sniegs ne vien enerģiju, bet arī prieku tavai dvēselei. Ļauj sev mazliet parotaļāties!

Ūdensvīrs

Šodien komunikācija ar apkārtējiem var būt nedaudz sarežģītāka. Ietekmi uz to atstās kāda cilvēka jūtas, emocijas. Vari nesatraukties, šī situācija jau pavisam drīz atrisināsies. Pievērs uzmanību tehnoloģijai un tās darbībai, pārliecinies, vai visiem taviem darbiem un svarīgajiem dokumentiem ir rezerves glabātuve.

Zivis

Merkūram satiekot Sauli, nonāksi aci pret aci ar kādu lēmumu, kurš būs jāpieņem par labu kādam citam, nevis sev. Ja jūti lielu diskomfortu un neapmierinātību ar šo situāciju, neupurē savas vajadzības citu labā. Tādejādi tu tikai sevi sāpināsi. Tava spēka krāsa šajā dienā – violetā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.