Home Bez tēmas Horoskops 25. augustam

Horoskops 25. augustam

0
Photo by Artur Rutkowski on Unsplash

Šodien mēness turpinās savu ceļu cauri Jaunavas zīmei un pēcpusdienā sastapsies ar Jupiteru, kas nozīmē, ka viscaur valdīs spirituāla un ekspansīva enerģija. Tā atstās jūtamu ietekmi uz tavas personības mīlošo, romantisko pusi. Attiecības kļūs spēcīgākas vai pāries nākamajā līmenī. Viss, ko tava sirds vēlās, tiks pasniegts tev kā uz paplātes. Šīs dienas spēka krāsa – dzeltenā.

 

Auns

Šodien sajutīsi mīlestību gan sevī, gan sev visapkārt. Saņem dāvanas, ko šī diena tev atnesīs un novērtē tās. Ieteicams pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni un tuviniekiem. Ja tas nav iespējams, pacenties kaut nedaudz uzturēt kontaktu attālināti ar viņiem. Mīli!

 

Vērsis

Šodien saņemsi visu, ko vēlējies un visu, kas tev nepieciešams! Tu esi atradis stabilitāti gan karjerā, gan mīlas dzīvē un šodien pie tavām durvīm klauvēs arī garīgums. Dodies sevis meklējumos un uzdrošinies izmēģināt kaut ko, kas kaut kādā ziņā tev liek justies neaizsargātam un liek izkāpt ārpus komforta zonas.

 

Dvīņi

Šodien jutīsi lielāku pārliecību par to, kad un ko darīt tālāk. Saturns atrodas pretī tavai zīmei, iedvesmojot ielikt pamatus kam jaunam savā dzīvē. Ir pienācis laiks teikt jā visām iespējām! Tavs atslēgvārds šai dienai – cerība.

 

Vēzis

Visu sev vajadzīgo informāciju atradīsi pats savā sirdī. Labvēlīga diena dažādām pārdomām, meditācijām un aktivitātēm divvientulībā pašam ar sevi. Šobrīd tev ļoti nepieciešams laiks sev. Tavs labākais draugs šajā dienā būs joga.

 

Lauva

Tavā dzīvē šobrīd valda visai harmoniska atmosfēra. Iespējams, jutīsi atvieglojumu par kādu padarītu darbu vai noslēgtu dzīves posmu. Tu esi izveidojis spēcīgas spirituālas saiknes un turpināsi veidot aizvien jaunas. Sevišķu vērību pievērs komunikācijai.

 

Jaunava

Šodien būs daudz darāmā. Merkurs pietuvosies Saulei dienas otrajā pusē, veicinot sarunas par un ap sociāli nozīmīgām tēmām. Viss, kas baros tavu dvēseli, baros arī apkārtējos. Tu esi nozīmīgs mīlestības avots daudziem. Spēku šodien varēsi smelties rozā krāsas ziedos.

 

Svari

Šajā dienā tev ierastā pretestība nedaudz vai pavisam atkāpsies. Sevišķi labvēlīgs laiks māksliniekiem un komunikāciju pārstāvjiem, kuri iepriekš bijuši visai atturīgi. Esi atvērts notiekošajam un vēro, kā viss plūst un mainās tavā acu priekšā. Vairumam laimīgas skaitlis šajā dienā būs četri.

 

Skorpions

Šodien tavā dzīvē var ienākt mīlestība. Noņem nost bruņas un ļauj sev būt nedaudz jutekliskākam, ievainojamākam. Esi atvērts jūtām.  Ļauj visam ritēt savu gaitu, uzticies savam spēkam un sirdsbalsij. Tava spēka krāsa šajā dienā – zelta.

 

Strēlnieks

Atplet savus spārnus, dodies uz priekšu, lido! Meklē patiesību un taisnīgumu. Tev ir spēcīga saikne ar mīlestību un fantāziju pasauli. Tevī mīt kaislības un rotaļīgums. Smaidi, priecājies un līksmo. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

Mežāzis

Šodien vari piedzīvot nelielas aizķeršanās savās ikdienas gaitās, taču nekas tevi nespēs apturēt panākt to, ko esi iecerējis. Iespējams, dosies izbraucienā vai tālākā ceļojumā. Labvēlīga diena sen neredzētu draugu satikšanai.

 

Ūdensvīrs

Šodien attapsies un sapratīsi, ka dodies pretējā virzienā no tā, pa kuru biji iecerējis doties. Tev ir pamatīga zināšanu krātuve un mēness, esot harmonijā ar tevi, uzvedīs tevi uz pareizā ceļa. Ļauj citiem iepazīt un izprast savas dvēseles dziļākos nostūrus. Tava krāsa šajā dienā – tumši zilā.

 

Zivis

Komunikācija būs šīs dienas galvenā sastāvdaļa. Ja tu nespēsi būt patiess un atklāts pret citiem, negaidi, ka apkārtējie būs tādi pret tevi. Paļaujies uz savu sirdi un dvēseli, ļauj tām vest tevi uz priekšu. Īpaši labvēlīga diena meditācijām.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.