Home Slavenības Keita un Viljams vairs nebūs karaļnama apspriestākais pāris

Keita un Viljams vairs nebūs karaļnama apspriestākais pāris

0

Par Kembridžas hercogpāri runā daudz un dara to visā plašajā pasaulē kopš mirkļa, kad abi iepazinās. Apspriesta tika viņu saderināšanās, kāzas un bērnu plānošana, kā arī mazuļu nākšana pasaulē un neskaitāmie ceļojumi. Nu, šķiet, vairāk runās par citu karaļnama pāri.

 

Par Keitas Midltones iespējamo grūtniecību runāja ne vien uzreiz pēc viņas kāzām ar princi Viljamu, bet tas tiek darīts vēl aizvien. Ārzemju mediji nereti apspēlē Kembridžas hercogienes tērpu izvēli, minot vai aiz tā neslēpjas grūtnieces vēderiņš. Vēlāk par to jau atkal runā visa pasaule, izsakot savus minējumus un spriedumus. Šobrīd gan ziņas par Keitas un Viljama nākamo atvasīti ir pieklusušas, vairāk uzsverot abu aizņemtību un karalienes Elizabetes II vēlmi arī Midltoni vairāk redzēt sabiedriskos pasākumos, pildot savus tiešos pienākumus.

Tāpat ir kļuvis zināms, ka princis Džordžs jau rudenī sāks apmeklēt “Thomas’s Battersea” privātskolu, kur mācībās maksā aptuveni 17 600 mārciņu gadā (~19 640 eiro). Tajā mācās 540 skolēni vecumā no 4 līdz 13 gadiem, aptuveni 20 katrā klasē. Starp skolā apgūstamajiem priekšmetiem ir balets, māksla, teātris, mūzika, franču valoda. Keita ir atklājusi, ka, neraugoties uz darba pienākumiem, viņa grib izbaudīt šo laiku savā un bērna dzīvē, pašai vedot dēlu uz skolu un vakaros pārvedot viņu mājās no tās. Līdzi tam pieaug arī mazā princese Šarlote, kura prasa daudz uzmanības. Keita un Viljams sabiedrībā  kopā ar bērniņiem vienmēr izskatās skaisti un eleganti – lieliski saliedēta ģimenīte.

Šajā laikā arī princis Harijs aizvien vairāk redzams kopā ar savu draudzeni, amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu. Viņu attiecības kļuvušas ciešākas un līdz ar to arī publiskākas. Turklāt drīzumā tajās gaidāms būtisks pavērsiens, ziņo britu mediji. Ir izskanējušas runas par to, ka, viņu oktobrī ieplānotā kopīgā ceļojuma uz Āfriku laikā, Harijs plāno savu draudzeni bildināt. Par to pēdējā laikā tiek rakstīts daudzos britu medijos. Tiek apspriests arī tas, ka pēc saderināšanās noteikti nebūs nepavisam ilgi jāgaida līdz abi salaulāsies un, protams, jau sāktas runas par to, ka pēc tam pasaule varēs gaidīt pirmdzimto arī prinča Harija ģimenē. Lai gan pagaidām tas viss tikai minējumu līmenī, tomēr šāda notikumu attīstība nenoliedzami būtu jauka.

Megana jau iepriekš bijusi precējusies ar amerikāņu filmu un televīzijas raidījumu producentu Trevoru Engelsonu (no 2011. – 2013. gadam). 2016. gada 31. oktobrī britu izdevums „Sunday Express” darīja zināmu pasaulei, ka princis Harijs un Megana Mārkla slepus satiekas – abi iepazinušies ar sava kopīga paziņas Markusa Andersona palīdzību 2016. gada jūnijā, kad pusdienojuši ekskluzīvajā „Soho House” Londonā. Tā paša gada 8. novembrī  Harijs ne vien oficiāli apstiprināja, ka abi ir pāris, bet arī izdeva retu ziņojumu, kurā lūdza medijiem, paparaci un vienkārši ziņkārīgajiem dot abiem vairāk privātuma, jo ir uztraucies par mis Mārklas drošību.

 

Harijs atklājis, ka pēdējā laikā abiem ir nācies pārlieku daudz cīnīties ar uzmācīgiem fotogrāfiem, turklāt viņi jau sākuši izsekot arī Meganas ģimeni, lai uzzinātu par viņu ko vairāk. 2016. gada izskaņā arī karaliene Elizabete II pauda savu labvēlību mazdēla attiecībām un atklāja, ka ir patiesi priecīga, redzot mazdēlu laimīgās un ilgstošās saistībās. Pēc kopīgas Jaunā gada sagaidīšanas Londonā, pāris devās savā pirmajā oficiālajā kopīgajā atvaļinājumā uz Norvēģijas fjordiem. 2017. gada marta sākumā pāris Jamaikā kopīgi apmeklēja Harija drauga kāzas. Aprīļa sākumā izdevums „TMZ” izplatīja fotogrāfijas, kurās redzams, ka Meganas kreisās rokas zeltnesi rotā jauns gredzens, kas īpašs ar to, ka uz tā redzams burts „H”. 20. maijā abi apmeklēja arī Midltones māsas Pipas kāzas. Tā kā pēc protokola neviens nedrīkstēja ņemt līdzi savu draugu vai draudzeni uz svinīgo ceremoniju, Harijs atveda Meganu uz svinību neoficiālo daļu.

 

Vēlam, lai viņiem viss izdodas!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.