Home Bez tēmas Horoskops 13. augustam

Horoskops 13. augustam

0
pixabay.com
pixabay.com

Šodien mēness no Auna zīmes pāriet Vērša zīmē. Daļai šī diena kaut kādā ziņā var izrādīties liktenīga. Tā būs piesātināta ar neiedomājamām apstākļu sakritībām. Šīs dienas atslēgvārdi – liktenis un laiks. Tu nekad nevari zināt, kad un kādi pagātnes notikumi un cilvēki var atgriesties tavā dzīvē.

Auns

Šodien jutīsies, it kā tavas dzīves kuģis būtu pēkšņi mainījis kursu.  Gan savā prātā, gan fiziski atradīsies uz visai ekspansīva ceļa. Dienas pirmajā pusē gaidāma virpuļvētra negaidīta zvana, sarunas vai notikuma veidolā. Viss atkarīgs no tā, cik atvērts esi un būsi pret dzīves sniegtajām dāvanām. Spēku šodien varēsi smelties citronos.

Vērsis

Novērtē grūtības ar kurām esi saskāries iepriekš un, ar kurām saskaries šobrīd – tās sniedz tev vērtīgu pieredzi un veido tavu personību. Ja iespējams, atrodi kādu mentoru, pie kura griesties pēc padoma un atbalsta nozīmīgos dzīves jautājumos. Daļai paveiksies saņemt kādu jaunu, ilgi gaidītu iespēju. Īpaši labvēlīga diena tiem, kuriem plānā doties uz darba interviju.

Dvīņi

Šodien aizvien būsi motivēts mērķtiecīgi doties uz priekšu. Ja tuvojas nodošanas termiņš kādam projektam, izmanto šo laiku, lai pārskatītu vissīkākās detaļas, tādejādi noturot savu darbu kvalitāti augstā līmenī. Tev ir daudz dotību un talantu, pateicoties kuriem esi iemantojis apkārtējo cieņu. Iespējams, nāksies kādu apciemot vai atmiņās atgriesties kādā senākā notikumā, lai sev to atgādinātu.

Vēzis

Šodien nāksies tikt galā ar daudz un dažādām lietām. Iespējama emocionāla spriedze, kura prasīs enerģiju un spēku, lai tiktu tai cauri. Nesteidzies, esi apdomīgs un pārdomā, kas ir tas, ko patiesi vēlies. Lietas, kuras darīs nemierīgu tavu prātu nebūs ikdienišķas. Pārrunā tas ar uzticamu draugu vai mīļoto cilvēku.  Labvēlīga diena psihoterapeita apmeklējumam. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

Lauva

Tu esi soļa attālumā no lielām pārmaiņām vai nozīmīga lēmuma pieņemšanas. Tava dzīve mainās ne vien pa dienām, bet pa minūtēm. Tu kļūsti pašpārliecinātāks, spēcīgāks, veselīgāks. Liela nozīme spējai apzināties savus spēkus būs taviem draugiem. Novērtē to, ko tu dari. Tavs spēka akmens šajā dienā – ametists.

Jaunava

Mēness šodien atradīsies harmonijā ar tavu zodiaka zīmi. Iespējams, jutīsies nedaudz izsists no sliedēm un šeit palīdzību atradīsi pie kāda uzticama drauga. Labvēlīga diena dažādiem ķermeņa kopšanas rituāliem. Galvenais akcents tiks likts uz tavu veselību un dzīvi mājās. Jebkuri uzlabojumi šajās jomās sniegs tev tik ļoti vajadzīgo pozitīvo enerģiju. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

Svari

Tev ir lielisks domāšanas veids, ar kura palīdzību tu spēj atrisināt pat vissarežģītākās problēmas. Šodien kādam tava spēka klausīties un ieklausīties var lieti noderēt. Veiksmīgi izdosies sabalansēt privāto dzīvi ar darbu, karjeru un interesēm. Var gadīties, ka dienas pirmajā pusē negaidīti nāksies savu uzmanību veltīt pēkšņu jautājumu risināšanai, taču dienas otrā puse paies kā plānota.

Skorpions

Šodien ieteicams pievērst uzmanību pagātnes notikumiem savā dzīvē. Nāksies daudz ko pārdomāt, tai skaitā atsevišķu cilvēku klātbūtni tavā ikdienā. Vai tavā romantiskajā dzīvē ir iezagušās nesaskaņas? Ja tā, apbruņojies ar pacietību, jo šo situāciju neizdosies atrisināt tik ātri, kā gribētos. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

Strēlnieks

Šodien zvaigznes būs tavā pusē. Gūsi spēku un enerģiju, ar kuras palīdzību virzīties pretī saviem mērķiem. Saule Lauvas zīmē piespiedīs tevi darīt vairāk un izpausties vairāk. Iespējams, nāksies pārkāpt bailēm un nedrošībai, taču vēlāk varēsi baudīt uzvaras saldo garšu. Spēku šodien varēsi smelties zeltā.

Mežāzis

Centies dažādām fantāzijām un citiem traucēkļiem neļaut sevi izsist no sliedēm. Nonāksi nelielās pretrunās pats ar sevi. Vai kaut kādā veidā liec šķēršļus pats savā ceļā? Vai nemitīgi kāp pats uz saviem pirkstiem? Paraugies uz sevi no cita skatu punkta, lai atgūtu koncentrēšanos uz sev svarīgiem mērķiem.

Ūdensvīrs

Tev ir sava dzīve, savs prāts un sava zināšanu krātuve. Neļauj savā galvā ienākt muļķīgiem argumentiem un idejām. Tev ir daudz svarīgākas lietas, uz kurām fokusēties, tādēļ nepūt no mušas ziloni un nepārvērt sīkas bedrītes savā ceļā par milzu aizām. Uzvelc ko satriecošu!

Zivis

Šodien liela nozīme būs savstarpējai sapratnei. Atradīsies harmoniskā pozīcijā attiecībā pret planētām. Mēness tevi aplaimos ar dažādām dāvanām vai liks uzdāvināt kaut ko sev pašam. Neskopojies un palutini sevi – tu esi to pelnījis. Prieku spēsi atrast uz katra stūra. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.