Home Bez tēmas Horoskops 10. augustam

Horoskops 10. augustam

1
Pexels.com/Ryan Holloway/CC0 License
Pexels.com/Ryan Holloway/CC0 License

Šodien, desmitajā augustā, mēness turpina savu ceļu cauri Zivju zīmei, ik viena dzīvē ļaujot ienākt patīkamai, dziedējošai enerģijai. Iespējams, kļūsi nedaudz sapņaināks un romantiskāks kā ierasts. Saule kopā ar Plutonu Mežāža zīmē ieviesīs zināmas izmaiņas sirdslietās. Marss Lauvā kopā ar Neptūnu ļaus tev pārvērst kvēlākos sapņus par īstenību.

Auns

Šodien Marss sniegs tev iespēju piestrādāt pie savu sapņu un vēlmju realizēšanas. Novērtē savus dotumus, talantus un nebaidies nokļūt uzmanības centrā. Iespējamas nelieli sarežģījumi komunikācijā ar apkārtējiem, tomēr tie nebūs ļoti būtiski. Tavas krāsas šajā dienā – dzeltenā un oranžā.

Vērsis

Labvēlīga diena māksliniekiem un radošu profesiju pārstāvjiem. Ir pienācis laiks parādīt paveikto plašākai sabiedrībai, lai spētu gūt atzinību un panākumus. Ja iepriekš biji noslēgts un fokusējies uz citu cilvēku vajadzību apmierināšanu, šodien jo īpaši ieteicams fokusēties uz savām vajadzībām. Iespējams, drīzumā būs nepieciešams atkāpties no kaut kā vai kāda, lai varētu turpināt tālāko ceļu iet patstāvīgi.

Dvīņi

Mēness nedaudz konfliktēs ar taviem šīs dienas plāniem. Piemērots laiks nelielu uzdevumu un pienākumu izpildīšanai, no kuriem iepriekš izvairījies. Izvairies no nozīmīgu lēmumu pieņemšanas. Dari to, kas sagādā tev prieku un raisa smieklus. Lieliska diena randiņiem. Iespējams, kādam no taviem draugiem lieti noderētu kāds uzmundrinājums.

Vēzis

Šodien jutīsies nedaudz atsvešinājies no apkārtējiem vai salīdzinoši krietni emocionālāks kā citi. Ieteicams aprūpēt un dziedēt senāk iegūtās rētas sirdī, kuras, iespējams, nesen tikušas atkal uzplēstas. Labvēlīgs laiks pārdomām. Tava krāsa šajā dienā – violetā.

Lauva

Tevī un tev visapkārt mutuļos nerimstoša enerģija. Liesmas un dzirksteles plosīsies visās tavas dzīves jomās. Ja jūti, ka šajā ugunskurā ir piemestas pārāk daudz pagales, nedaudz atkāpies no šī skrējiena cauri ugunij. Piemērota diena deju nodarbībām, peldēšanai un citiem kardio veida treniņiem. Pavadi vairāk laika kopā ar ģimeni!

Jaunava

Šodien būsi gluži kā grāmatvedis atsevišķiem cilvēkiem. Var nākties izveidot darbu listes, ar kuru palīdzību sekot, vai apkārtējie ir savās darba vietās un pilda savus darba pienākumus. Tāpat nāksies pārskatīt savu budžetu, lai pārliecinātos, vai pietiks naudas plānotajiem lielajiem pirkumiem. Neraugoties uz šķietami atbildīgajiem pienākumiem, diena aizritēs uz pozitīvas nots.

Svari

Šodien starp tevi un mēnesi būs bezgalīga aiza. Lai cik arī nebūtu veidi, kā mīlēt, vari būt drošs, ka rezultāts visos gadījumos būs vienāds. Ķer iedvesmu no gūtās pieredzes. Esi atvērts jauniem izaicinājumiem un pārmaiņām. Tu esi parūpējies par neaizmirstamiem notikumiem savā dzīvē, ļauj savai atmiņu lādei kļūt vēl pilnākai. Spēku varēsi smelties zeltā.

Skorpions

Iespējams, šodien sajutīsi nelielu sacensību garu un tas ir tieši tas, kas tev šobrīd vajadzīgs. Tas palīdzēs tev pāriet nākamajā līmenī dažādās dzīves jomās. Strādā pie savu sapņu īstenošanas, lai spētu piedzīvot nākotni tādu, kādu esi to iecerējis. Var gadīties, ka lielu daļu uzmanības prasīs dažādi finanšu jautājumi. Esi atklāts komunikācijā ar apkārtējiem.

Strēlnieks

Šodien jutīsi vajadzību pēc kādas dzīves misijas vai mērķa piepildīšanas. Neesi pārāk prasīgs pret sevi! Iespējams, pārskatīsi kādu pagātnē pieņemtu lēmumu karjeras jomā, kā rezultātā lemsi par labu kādām pārmaiņām. Var gadīties, ka būs jāizdara izvēle starp vairākām karjeras un darba iespējām. Nesteidzies ar lēmuma pieņemšanu. Tavs spēka akmens šajā dienā – dzintars.

Mežāzis

Šobrīd tu atrodies pārmaiņu pilnā dzīves posmā. Neizbēgama būs spriedze romantiskajā dzīvē. Iespējams, šajā sakarā nāksies meklēt padomu pie kāda uzticama cilvēka vai profesionāļa. Neatstāj bez ievērības savu veselību. Mīli sevi un rūpējies par savi. Tava krāsa šajā dienā – violetā.

Ūdensvīrs

Tev priekšā ir enerģijas pilna un ugunīga diena. Apstākļi spiedīs būt mundram, varošam un darošam. Celies, ej un izveido dzīvi tādu, kādu to patiesi vēlies. Radi kaut ko skaistu! Labvēlīgs laiks pastaigām dabā, mākslas un zinātnes jautājumu pētīšanai – visam, kas liek griesties zobratiņiem tavā galvā. Lieliska diena jauna biznesa uzsākšanai un dažādiem tehnoloģiskiem atklājumiem.

Zivis

Rūpējies par sevi, mīli sevi un pieņem sevi. Mēness liks tev nostādīt pašam sevi prioritāšu saraksta augšgalā. Sadziedē fiziskās un emocionālās brūces, novērtē sev tuvos cilvēkus, kuri allaž ir tev līdzās. Ieteicams pavadīt dienu klusi, mīļi un mierīgi. Ziedi, kuri nesīs spēku šajā dienā – ceriņi.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.