Home Bez tēmas Horoskops 9. augustam

Horoskops 9. augustam

0
Pexels.com/Adrianna Calvo/CC0 License
Pexels.com/Adrianna Calvo/CC0 License

Diena iesāksies ar mēness ceļu cauri maigajai un jaukajai Zivju zīmei. Kopumā gaidāma emocionāla un mīlestības pilna diena, jo sevišķi pēcpusdienā. Iespējamas aizraujošas sarunas un īpašas, garīgas saiknes izveidošanās. Vai nu prieks vai skumjas liks tev raudāt. Lai kas tas arī būtu – jau laikus sagatavo katabas lakatiņu! Labvēlīgs laiks mūzikai, mākslai un dažādām radošām nodarbēm. Atvērsies visas durvis un ceļi uz iespēju pilno pasauli.

Auns

Šķetini vaļā savas vēlmes vienu pēc otras. Vai tev nav ne jausmas, kur tevi aizvedīs pašreiz ietais ceļš? Nekas! Galvenais, lai tev apkārt vienmēr ir brīnišķīga kompānija! Piemērota diena laika pavadīšanai ar draugiem, tuviniekiem un otrajām pusītēm. Apkārt valdīs visai jauka enerģija – izbaudi to!

Vērsis

Nekad un nekādā veidā neuzņemies upura lomu. Pat, ja kāds cenšas tevi kā marioneti iesiet aukliņās, ņem talkā visasākās šķēres, lai tās pārgrieztu. Esi drošs, patstāvīgs, pārliecināts par sevi un parādi arī apkārtējiem, ka tāds patiešām esi.

Dvīņi

Šī diena būs enerģiska un dinamiska. Izcili piemērots laiks, lai dotos dažādos piedzīvojumos! Tāpat ieteicams apmeklēt mūzikas koncertus vai citus aizraujošus pasākumus. Varbūt vari ieplānot nelielu ballīti vai pasēdēšanu kopā ar sev tuviem cilvēkiem? Fokuss šajā dienā tiks likts uz romantiku un draudzību. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

Vēzis

Dažādi notikumi liks mainīties tavām domām un tev pašam kopumā. Pār tevi pārlīs milzīgs informācijas apjoms. Atrast ceļu uz savu sirdi un saprast savas vēlmes palīdzēs ceļošana. Mācies saskatīt skaisto sevī un sev apkārt. Uzziedēsi gluži kā zieds.

Lauva

Lieliska diena, lai baudītu sava sūrā un smagā darba saldos augļus. Ļauj savā sirdī un dvēselē ienākt mīlestībai. Ieteicams pavadīt vairāk laika ārpus mājas. Noorganizē ballīti pats vai apmeklē kādu sabiedrisku pasākumu labā kompānijā. Uzvelc ko satriecošu! Spēku šodien varēsi smelties zeltā un sudrabā.

Jaunava

Iespējams, kļūsi vai jau esi teju apmāts ar kaut ko, taču nesatraucies – tas būs pārejoši. Šad tad katra dzīvē izceļās nelielas vētras un tas ir tikai normāli. Centies pavadīt vairāk laika ar tuvākajiem draugiem un ģimeni, ieplānojiet kopīgas vakariņas, kuru laikā varēsiet dalīties ar jaukām atmiņām.

Svari

Šodien ieteicams apsēsties un atpūsties, kaut uz dažām minūtēm. Pilnīgi iespējams, ka jau pēc minūtēm desmit tavā prātā iezagsies satraukumi un raizes. Neizvairies no tām un atrisini problēmas, kuras ilgāku laiku neliek tev mieru. Veic šo telefona zvanu vai aizsūti e-pastu, kuru iepriekš nevarēji saņemties uzrakstīt. Tiecies ar sen nesatiktiem cilvēkiem. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

Skorpions

Mēness ietekme šodien būs jūtama vairāk kā ierasts, sevišķi dienas otrajā pusē. Iespējams, samilzīs pēdējo nedēļu laikā aktuālās problēmas, kuras var būt saistītas ar tavām attiecībām ar priekšniecību. Centies atrast savā prātā to mazo, saulaino stūrīti un pieej visam ar veselīgu humoru. Labvēlīga diena jauku pasākumu apmeklēšanai nelielā kompānijā.

Strēlnieks

Šī būs mīlestības pilna diena. Saule atrodas Lauvas zīmē, savukārt Jupīters virzīsies cauri Svariem, ienesot tavā dzīvē harmonisku enerģiju. Piemērots laiks, lai pievērstos dažādiem filozofiskiem un spirituāliem jautājumiem, plānotu ceļojumus vai dotos atvaļinājumā.

Mežāzis

Šodien ieteicams fokusēties uz darba un karjeras vajadzībām. Vērs uzmanību uz komunikāciju ar apkārtējiem, lai spētu saprast, kas ir tas, kas nepieciešams, lai gūtu panākumus. Iespējams, uzsāksi kādu jaunu projektu vai saņemsi zelta vērtu ieteikumu. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams paraudzīties uz iepriekšējo dienu laikā gūtajām mācībām un rūpīgi apdomāt tālākos soļus. Vari būt drošs, ka tava mērķtiecība tevi dzīs aizvien tālāk un augstāk. Šajā dienā centies vairāk laika pavadīt divvientulībā ar sevi vai kopā ar otro pusīti. Ļaujies romantikai un visam, kas liek tavai sirdij pukstēt straujāk.

Zivis

Enerģētiski tev priekšā ir ļoti harmoniska diena. Spirituālā enerģija palīdzēs tev atjaunot spēkus un justies dzīvam un varošam. Lieliska diena sevis lutināšanai un aprūpēšanai. Īpaši ieteicamas dažādas ķermeņa procedūras.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.