Home Bez tēmas Nedēļas horoskops: 7. – 13. augusts

Nedēļas horoskops: 7. – 13. augusts

0
Photo by Brooke Lark on Unsplash

Auns

Auna zīmē dzimušajiem labvēlīgs laiks mīlestībai un ar to saistītu lēmumu pieņemšanai. Nedēļa iesāksies ar kādu jau paredzētu problēmu vai sarežģījumiem. Diemžēl, tie attīstīsies pavisam citādāk, kā biji plānojis. Esi optimistisks attiecībā pret savu nākotni un izvairies no negatīvu un pāragru secinājumu izdarīšanas. Sākotnēji var šķist, ka situācijai nav iespējams rast risinājumu, tomēr vēlāk sapratīsi, ka esi kļūdījies, izsakot šādu spriedumu. Nedēļas gaitā satiksi viesus no tālienes vai dosies ceļojumā pats. Iespējams, tiksies ar cilvēkiem, kuri atbraukuši, lai apmeklētu kādu konkrētu pasākumu, notikumu, vietu. Saņemsi nepatīkamus jaunumus saistībā ar sievieti, kura dzīvo citviet. Komunikācija ar tuvumā dzīvojošām sievietēm būs problemātiska. Ģimenes dzīvē kāda neparedzēta situācija raisīs mulsumu, apjukumu, spriedzi vai nedrošību. Daudzām sievietēm pozitīvas emocijas raisīs naudas saņemšana. Labvēlīgs laiks finanšu problēmu risināšanai, dažādu ar tām saistītu līgumu un dokumentu sakārtošanai. Vīriešiem var izdoties veikt ilgi kāroto pirkumu, taču, prece var izrādīties sliktas kvalitātes, ar defektiem. Iespējamas veselības problēmas kādam no tuviniekiem.

 

Vērsis

Vērša zīmē dzimušos zvaigznes šajā nedēļā lutinās ar jaunām iespējām finanšu jomā un biznesā. Uzturēsi pozitīvu un veiksmīgu komunikāciju gan ar kolēģiem, gan cilvēkiem, ar kuriem kopā dzīvo. Iespējams, nāksies risināt jautājumus saistībā ar nenoslēgtu finanšu vienošanos starp tevi un kādas kompānijas vai iestādes pārstāvi. Par ienākumiem sūdzēties nevarēsi. Romantiskajā dzīvē iespējami emocionāli pārdzīvojumi, kuru pamatā ir neuzticība, uzmanības trūkums vai partnera un viņa vajadzību nerespektēšana. Iespējams, laimi atnesīs kāda iepriekš veikta rīcība, dots solījums vai pieņemts lēmums. Izvairies apkārtējiem atgādināt par viņu pagātnē pieļautajām kļūdām. Dažiem to uzklausīt var būt pārlieku sāpīgi un emocionāli. Dosies uz kopā sanākšanu par godu kādam īpašam notikumam. Īpaši nozīmīgs laiks – nedēļas vidus, kurš pārsteigs tevi ar dažādiem notikumiem.

 

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem šajā nedēļā izdosies atrisināt kādu ieilgušu problēmu un tādejādi atbrīvoties no pēdējā laika spriedzes un raizēm. Daudziem šī nedēļa atnesīs pozitīvas emocijas un notikumus mīlas dzīvē. Visas iespējas nostiprināt jau esošās attiecības vai izveidot jaunas. Iesaistīsies nopietnās sarunās ar savu mīļoto cilvēku par jūsu attiecību nākotni. Neparedzamu notikumu pilnas būs attiecības, kurās viens no partneriem dzīvo vai strādā tālienē. Atjaunosi komunikāciju ar kādu vīrieti, ar kuru dažādu iemeslu dēļ ilgstoši nebiji sazinājies. Jaunumi vai ieteikumi, kurus šajā nedēļā saņemsi, liks tev nopietni apdomāt to pozitīvo un negatīvo ietekmi uz tavu dzīvi. Vairumā gadījumu tie skars darbu, biznesu, profesionālās iespējas, kā arī publicitāti. Uzmanību veltīsi arī īpašai komunikācijai ar cilvēku, ar kuru jūs vieno kopīgas intereses. Pārsteidzošs notikums Dvīņu zīmē dzimušo vīriešu dzīvē būs saistīts ar kaut kāda veida neveiksmi vai zaudējumu. Aktualizēsies senākas problēmas un raizes.

 

Vēzis

Vēža zīmē dzimušajiem priekšā ir negaidīti notikumi, kuri saistīti ar ceļošanu vai cilvēkiem, kuri dzīvo citās pilsētās un ciemos. Lielākoties, tie sagādās vilšanos un vajadzību veikt izmaiņas plānos. Izvairies no stresa darba vietā, komunikācijā ar kolēģiem, klientiem, sadarbības un biznesa partneriem. Skumjas un vilšanos sagādās kāda drauga rīcība un neizpildītais solījums. Nesteidzies kļūt nikns un, pirms izdari kādus secinājumus, uzklausi draugu un viņa rīcības iemeslus. Iespējams, uz laiku šķirsies no sava partnera, lai dotos ceļojumā vai citu iemeslu dēļ. Izvairies no greizsirdības, aizdomām, viedokļa uzspiešanas. Saņemsi svarīgus jaunumus saistībā ar tēvu vai vecāko brāli. Iespējams, tiksi uzaicināts uz sanākšanu, kura saistīta ar kādu vīrieti. Daudzas Vēža zīmē dzimušās sievietes šonedēļ baudīs ceļojumus. Dažas uzņems ciemos kādu sievieti, kura atbraukusi no tālienes. Kopumā sievietēm nedēļa būs piesātināta ar dažādiem notikumiem, kuri saistīti ar ceļošanu un cilvēkiem no tālienes. Tie var būt tavi tuvinieki, jauni vai seni draugi, biznesa partneri utt.

 

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šonedēļ nāksies pieņemt lēmumu par kādas sanākšanas vai pasākuma apmeklēšanu. Iespējams, daļa tavu plānu būs saistīti ar nekustamo īpašumu un tev piederošām lietām, kuras tu šobrīd neizmanto. Labvēlīgs laiks ar mantojumu, vecākiem piederošu īpašumu, apdrošināšanu saistītu vienošanos sakārtošanai. Pozitīvas emocijas raisīs tikšanās vai sarunas ar kādu sievieti, no kuras kaut kādu iemeslu dēļ vari saņemt arī naudu vai citus materiālus labumus. Nedēļa būs visai smaga tiem, kuri dažādu apstākļu dēļ atrodas šķirti no saviem bērniem. Vari justies emocionāls, depresīvs, skumjš un vientuļš. Iespējams, saņemsi nepatīkamus jaunumus par kādu savu paziņu, kuram zudis gribasspēks un ambīcijas. Piemērots laiks ceļošanai un komunikācijai ar cilvēkiem no tālienes. Iespējamas negaidītas tikšanās. Var gadīties, ka dīvainas sajūtas raisīs kāds savāds un emocionāls sapnis. Lauvas zīmē dzimušajām sievietēm visas iespējas piedzīvot patīkamus pārsteigumus.

 

Jaunava

Šonedēļ sastapsies ar problēmām attiecībās ar nepazīstamiem vai sarežģīta rakstura cilvēkiem, kuri dzīvo vai strādā citā pilsētā vai valstī. Esi uzmanīgs komunikācijā ar kolēģiem, darbiniekiem, priekšniecību, klientiem un biznesa partneriem. Tiem, kuri šajā nedēļā plānojuši doties ceļojumā, var nākties tikt galā ar sarežģījumiem, kavēšanos un grūtībām. Esi piesardzīgs un taktisks gan attiecībās ar cilvēkiem, ar kuriem kopā grasies ceļot, gan ceļošanai paredzēto transportu. Pozitīvas emocijas raisīs tuvojošās pārmaiņas. Gūsi pelnītu atzinību un novērtējumu par padarīto darbu. Īpašu uzmanību vērs notikumiem nedēļas beigās. Lai cik nenozīmīgi tie šķistu, ar tiem saistītie pieņemtie lēmumi un rīcība atsauksies uz tevi gada beigās. Negaidīti notikumi būs saistīti ar pēkšņiem sasniegumiem kāda tuva cilvēka vai tavā dzīvē, kuri atnesīs pārmaiņas. Liktenīgs laiks Jaunavas zīmē dzimušajiem vīriešiem. Sievietes ļausies mājsaimniecībai vajadzīgiem un noderīgiem pirkumiem. Iespējama arī dažādu, ar māju un nekustamo īpašumu saistītu, vienošanos noslēgšana.

 

Svari

Šajā nedēļā nelielas intrigas un baumas var pārvērsties pamatīgā un nepatīkamā konfliktā. Saņemsi jaunumus no tālienes, kuri dos cerību realizēt savus plānus privātajā vai profesionālajā dzīvē.  Iespējams, saņemsi uzaicinājumu doties izbraucienā vai ceļojumā. Spēsi izveidot nozīmīgus, interesantus un noderīgus kontaktus ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Notikumi kāda tālienē dzīvojoša vīrieša dzīvē ietekmēs arī tavas ikdienas gaitas. Iespējams, tie raisīs sarunas ar tuviniekiem un draugiem. Var gadīties, ka piedzīvosi interešu konfliktu ar kādu cilvēku no ģimenes loka. Iemesli, visticamāk, būs saistīti ar materiālām vērtībām: īpašumu, noguldījumiem, personīgajām mantām u.c. Pārsteigumi lielākoties būs saistīti ar bērniem vai jauniešiem. Svaru zīmē dzimušajām sievietēm labvēlīgs laiks finanšu jomā. Vīriešiem nāksies kļūt filozofiskākiem, lai spētu samierināties un pieņemt piedzīvotos zaudējumus.

 

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem šī nedēļa atnesīs kādu notikumu, kurš atstās ilgstošu ietekmi uz turpmāko dzīvi. Ņemsi dalību kādā nozīmīgā notikumā drauga ģimenes dzīvē. Izvairies no nopietnām sarunām un solījumu sniegšanas saviem ģimenes locekļiem. Veselības problēmas var piemeklēt kādu no taviem tuviniekiem. Vari gūt negaidītu peļņu vai iespēju pastāvīgi palielināt savus ienākumus. Esi gatavs dažāda veida pārsteigumiem. Katrs no tiem liks tev nopietni pārdomāt pieņemtos lēmumus, noslēgtās vienošanās, kā arī turpmākos plānus. Daži notikumi var ieviest izmaiņas tavos plānos vai atcelt plānotās tikšanās. Darbā noskaidrosies dažādi ar baumām un intrigām tērpti notikumi, kuri pēdējā laikā radīja nevajadzīgu spriedzi attiecībās ar kolēģiem, partneriem, klientiem. Nedēļas gaitā raizes var sagādāt mīļotā cilvēka veselības problēmas. Sievietēm labvēlīgs laiks ginekologa apmeklējumam un dažādu pārbaužu veikšanai.

 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem ieteicams rūpīgi saplānot šajā nedēļā veicamos uzdevumus. Tas ļaus tev racionāli izmantot situācijas un iespējas, kuras saņemsi šo septiņu dienu laikā. Labvēlīgs laiks mīlas dzīvē. Attiecībās ar partneri valdīs mīlestība un sapratne. Zvaigznes tevi aplaimos ar veiksmi finanšu jomā. Ja labi strādāsi, gūsi aizvien vairāk iespēju palielināt savus ienākumus. Spēsi atrisināt dažādas finansiāla rakstura dilemmas un sarežģītus jautājumus. Saņemsi negaidītus un nepatīkamus jaunumus par kādu sev zināmu vīrieti. Centies atrisināt ieilgušus jautājumus vai paveikt neizpildītus pienākumus ģimenē un darbā. Tev pavērsies jaunas iespējas, apstākļi, pārmaiņas, kuras nespēsi realizēt, kamēr nebūsi ticis galā ar iepriekšējiem uzdevumiem. Saņemsi aizraujošus jaunumus no tālienes, kuri saistīti ar taviem tuviniekiem vai draugiem. Pārsteigumi būs saistīti ar naudu un tev izdevīgiem finanšu dokumentiem. Strēlnieka zīmē dzimušajiem vīriešiem ieteicams būt uzmanīgiem, pieņemot lēmumus vai dodot solījumus šajā nedēļā. Izvairies no pārāk lielas pašpārliecinātības.

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem gaidāmi dažādas pārmaiņas un notikumi darbā. Idejiski tie visi būs jauki, taču ietekme katram individuāli var atšķirties. Plāni saistībā ar tālumā dzīvojošiem cilvēkiem nesīs vilšanās sajūtu un neattīstīsies kā cerēts. Gaidāma svarīga saruna vai jaunumi saistībā ar kādu ģimenes lokā esošu vīrieti. Iespējams, kāds centīsies ienes spriedzi tavās mājās un ģimenē. Labvēlīgs laiks ar nekustamo īpašumu un mantiskām vērtībām saistītu jautājumu risināšanu. Iespējams, uzzināsi par zaudējumu, zādzību vai nopietnām nepatikšanām kāda tuvinieka, drauga vai kaimiņa dzīvē. Saņemsi uzaicinājumu vai ieteikumu no sievietes, kura dos cerību pozitīvas emocijas raisošiem notikumiem tuvākajā nākotnē. Vari saņemt jaunumus par kāda bērniņa nākšanu pasaulē. Īpašu uzmanību pievērs notikumiem nedēļas beigās, taču neizdari steidzīgus secinājumus. Sievietēm zvaigznes sola negaidītus notikumus mīlas dzīvē, kuri būs saistīti ar laulību, attiecībām vai jaunu satikšanos.

 

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā daudzi no Ūdensvīra zīmē dzimušajiem saņems labus, ar ceļošanu saistītus jaunumus un iespējas no citām pilsētām un valstīm. Prieku sagādās kādas ar mājsaimniecību saistītas problēmas atrisināšana. Esi uzmanīgs vērs uzmanību personīgā e-pasta un citas privātas informācijas konfidencialitātei. Kādu tavu, citviet dzīvojošu, tuvinieku vai draugu var piemeklēt veselības problēmas. Gaidāma sanākšana par godu kādam vīrietim. Dosies uz svarīgu tikšanos vai iesaistīsies sarunā ar kādu, kurš dzīvo citā pilsētā. Iespējama došanās komandējumā. Ūdensvīra zīmē dzimušajām sievietēm aizkavēsies atsevišķu vēlmju realizēšana, kas izraisīs emocionālu diskomfortu un atstās zināmu ietekmi arī uz veselību. Vīriešiem labvēlīgs laiks ceļošanai, it īpaši nedēļas nogalē. Vari gatavoties arī interesantiem, emocionāliem, romantiskiem un intīmiem piedzīvojumiem.

 

Zivis

Nedēļas gaitā piedzīvosi negaidītus notikumus, neveiksmi vai zaudējumu, kurš kaut kādā veidā būs saistīts ar kādu tev tuvu cilvēku. Izturies piesardzīgi pret citu interesi par tavu privāto un profesionālo dzīvi. Rūpīgi sargā personīgo informāciju un e-pastu no citu acīm. Pēkšņas veselības problēmas atgādinās tev, ka vajag par sevi parūpēties un veltīt laiku atpūtai. Esi atvērts jaunām lietām un cilvēkiem savā dzīvē. Iespējami maznozīmīgi notikumi un jaunumi, kuriem nepievērsīsi lielu vērību, bet, kuriem vēlāk izrādīsies liela nozīme tavā dzīvē. Iespējams, negaidīti saņemsi kādu iespēju vai satiksi cilvēkus, kuri ieņems lielu lomu tavā nākotnē. Šonedēļ uzsāktām attiecībām būs sava misija tavā dzīvē un tā var būt gan pozitīva, gan negatīva. Spēsi gūt panākumus, taču ceļā uz tiem būs nepieciešama veiksme un izpalīdzīgi cilvēki. Šī nedēļa atstās ievērojamu iespaidu uz tavu nākotni.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.