Home Nopietnāk Siguldietis uzbrūk bijušajai draudzenei, apskādē auto un izsit dzīvokļa logu; beigās aizlaižas...

Siguldietis uzbrūk bijušajai draudzenei, apskādē auto un izsit dzīvokļa logu; beigās aizlaižas uz ārzemēm

0

Stipri piedzēries vīrietis atriebjas savai bijušajai draudzenei un bēg no policistiem, vēsta likumsargi.

 

Valsts policija bija saņēmusi informāciju par kādu vīrieti, kurš izrēķinājies ar savu bijušo draudzeni, kura dzīvo Siguldā. Proti, 31. jūlijā, viņš ieradies pie draudzenes mašīnas un to sadauzījis, izsitot stiklu un sabojājot motora pārsegu. Vīrietis bijis tik dusmīgs, ka pie automašīnas vienas dienas laikā atgriezies divas reizes, bet nozieguma epizožu starplaikos slēpies no policijas.

 

Pēc mašīnas atkārtotas sadauzīšanas vīrietis, esot stiprā alkohola reibumā, ieradies pie bijušās draudzenes un uzsācis strīdu. Pašreizējā informācija liecina, ka strīda karstumā viņš dāmu pagrūdis malā, rāvis aiz matiem un nogrūdis zemē, kā rezultātā viņa guvusi nelielus miesas bojājumus.

 

Diemžēl, ar to viss nav beidzies. Nākamajā dienā, 1. augustā, viņš ar akmeni izsitis savas bijušās draudzenes dzīvokļa logu. Pēc izsaukuma saņemšanas notikuma vietā ieradās Siguldas iecirkņa policisti. Pamanījis tuvojošos likumsargus, vīrietis, kurš tobrīd vēl atradās netālu no minētā dzīvokļa, metās bēgt. Vīrietis skrēja pāri laukam un dzelzceļam, līdz policisti viņu notvēra. Aizturēšanas brīdī viņš atradās 3,68 promiļu stiprā alkohola reibumā.

 

Karstasinīgais vīrietis dzimis 1987. gadā un iepriekš nav sodīts.

 

Saistībā ar notikušo sākotnēji tika uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Ņemot vērā, ka vīrietis cietušajai ir atlīdzinājis materiālos zaudējumus un abi izlīguši, sievietei vairāk nav pretenziju un kriminālprocess tiks izbeigts.

 

Tomēr viņam administratīvā kārtā nāksies atbildēt par miesas bojājumu nodarīšanu. Lai noteiktu sievietes gūto miesas bojājumu smaguma pakāpi, ir nozīmēta ekspertīze.

 

Šobrīd 1987. gadā dzimušais vīrietis ir devies uz ārvalstīm labākas dzīves meklējumos.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.