Home Bez tēmas Dienas horoskops 5.augustam

Dienas horoskops 5.augustam

0
Pexels.com/Nita/CC0 License
Pexels.com/Nita/CC0 License

Vakardienas valdošā enerģija vēl šodien vedīs tevi savā fantāziju pasaulē. Garīgā un dievišķā enerģija ies roku rokā, padarot īpaši spēcīgu tavu intuīciju. Perfekta diena meditācijām un garīgiem ceļojumiem. Klausi savai sirdsbalsij un iedvesmojies. Iespējams, sāksi zaudēt savu indentitāti, lai transformētos pavisam citā personā.

Auns

Oho, kas par dieniņu tev priekšā! Kosmoss gluži kā sīpolu tevi pa kārtām lobīs vaļā, vairojot bailes un nedrošību. Būsi spiests iepazīt jaunus plašumus un teritorijas. Kurā virzienā doties? Tas viss atkarīgs no tevis. Tu vari gan ļauties nezināmajam, gan spītīgi turpināt soļot pa jau iemītajām dzīves takām.

Vērsis

Nonāksi absolūtās pretrunās ar kaut ko vai kādu. Būsi vērīgs un piesardzīgs attiecībā pret visu jauno savā dzīvē. Pieklusini savu ego un nomet zemē sev priekšā turēto vairogu, lai spētu virzīties tālāk. Viss, kas notiks, notiks ne bez iemesla, turklāt lielākoties tev par labu. Durvis ir atvērtas – nebaidies doties iekšā.

Dvīņi

Šī diena ir diena, kad sagatavoties un smelties enerģiju turpmākajām dzīves gaitām. Novērtē to, ko jau esi sasniedzis un ļaujies meditācijām. Iespējams, būsi klusāks vai emocionālāks kā parasti. Daļa saskarsies ar garastāvokļa maiņām. Atver savu sirdi. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

Vēzis

Tu atrodies soļa attālumā no milzīgām pārmaiņām. Tās var būt saistītas ar karjeru vai kādu no tavām kaislībām un idejām, kuras šķita neiespējami realizēt. Jā, sapņi piepildās! Paļaujies uz savu intuīciju un novērtē dzīves dāvanas. Tu esi tik daudz devis citiem un apkārtējai pasaulei, nu ir pienācis saņemt. Izbaudi! Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

Lauva

Šodien ieteicams koncentrēties uz iekšējo izaugsmi, nevis dažādām ārišķībām. Šajā mēnesī iesi ceļu, kurš palīdzēs tev pilnveidoties un papildināt savas zināšanas. Marss dāvās tev milzu aizrautību. Redzēsi, cik ļoti tava vadība ir nepieciešama citiem. Tev ir lieliska komanda, kurai vajag tavu palīdzību un atbalstu. Uz priekšu!

Jaunava

Tu allaž spēj sniegt atbalstu saviem tuviniekiem un šodien tas apkārtējiem būs īpaši nepieciešams. Vienalga, vai būsi enerģijas pilns vai pilnībā iztukšots. Atrodi laiku, lai parūpētos arī par sevi. Dari visu ar mēru un neļauj piezagties vainas sajūtai, ja nāksies savu palīdzību kādam atteikt. Prioritāte numur viens ir tava veselība un labsajūta.

Svari

Šī būs visai smaga un grūta diena. Nepieņem steidzīgus lēmumus un esi apdomīgs. Finanšu situācija būs ne vien stabila, bet pat ļoti iepriecinoša, tomēr, neraugoties uz to, tevi var satraukt tieši naudas jautājumi. Viss ir atrisināms. Spēku varēsi smelties rozā rozēs.

Skorpions

Pastiprināsies tavas psiholoģiskās spējas un intuīcija. Šodien ieņemsi vērotāja lomu. Vērojot spēsi iemācīties daudz ko jaunu, sev noderīgu. Tu esi ceļā pretī lielām pārmaiņām. Ja plāno tuvākajā laikā patiešām drastiskas izmaiņas līdzšinējā dzīvē, ieteicams tām sākt gatavoties jau laikus. Tava krāsa šajā dienā – piparmētru zaļā.

Strēlnieks

Tu pats par visiem labāk zini, kas tu esi un, ko vēlies sasniegt. Neklausies apkārtējo teiktajā. Koncentrējies uz saviem mērķiem, neskatoties uz to, ko saka citi. Ļauj sev pašam veidot sev tīkamu dzīvi. Esi spēcīgs, drosmīgs un gudrs. Tavas krāsas šajā dienā – dzeltenā un dzintara.

Mežāzis

Šī diena gan emocionāli, gan enerģētiski būs visai krāsaina. Iespējams, nāksies pieņemt vairākus kutelīgus lēmumus. Paļaujies uz savu sidsbalsi un saglabā vēsu, mierīgu prātu. Esot harmonijā ar sevi, spēsi atrisināt pat sarežģītākos jautājumus.

Ūdensvīrs

Gadījumos, kad tevi pārņem bailes vai stress, strādājot ar kādu konkrētu personu vai atrodoties netīkamā situācijā, vadies pēc savas līdzšinējās pieredzes, lai spētu mierīgā ceļā to atrisināt. Atrodi līdzības ar pagātnē sastaptiem cilvēkiem un piedzīvotiem notikumiem. Paļaujies uz savām zināšanām. Tava krāsa šajā dienā – gaiši zilā.

Zivis

Šodien būsi pilnībā vienots ar Saulē valdošo Lauvu. Ikdienas realitātē ienāks aizvien vairāk iedvesmojošu un fantāziju pilnu ideju. Iespējams, izdosies nostiprināt attiecības ar kolēģiem, no kuriem iepriekš izvairījies vai baidījies. Daži šajā dienā var pat izpelnīties apkārtējo atzinību un novērtējumu, tādejādi arī nokļūstot uzmanības centrā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.