Home Slavenības Publiskota karalienes Elizabetes II ēdienkarte. Pārsteidzoši, cik daudz alkohola viņa lieto!

Publiskota karalienes Elizabetes II ēdienkarte. Pārsteidzoši, cik daudz alkohola viņa lieto!

0

 

Nu mēs patiešām zinām, ka 91 gadu vecā Anglijas karaliene Elizabete II bauda dzīvi – īpaši, kas attiecas uz viņas ēšanas un dzeršanas paradumiem.

 

No karalienes mājas ēdienkartes ir pilnībā izslēgti ķiploki, savukārt garākā izbraucienā viņa nedodas, ja līdzi nav gabals iemīļotās kūkas. Nekā īpaša? Tikai pagaidiet!

 

Saskaņā ar “Business Insider” sniegtajām ziņām, karaliene dienā bauda visai daudz alkohola. Tieši pirms pusdienām Elizabete II bauda džinu, Dubonē vīnu ar citrona šķēlīti, kā arī nedaudz ledus.

 

Bijušais karaliskais šefpavārs Darens Makgreidijs “The Telegraph” atklāj, ka pusdienās Lielbritānijas galva bauda vienkāršus dārzeņu un zivju ēdienus, klāt piedzerot vīnu, bet beigās uzēdot arī nedaudz šokolādes. “Viņa to dievina,” norāda pavārs.

 

Mārgareta Rodsa, karalienes māsīca, tikmēr norāda, ka dažkārt karaliene pie pusdienām iedzer kādu glāzi “Martini”.

 

Pēcpusdienā seko tējas laiks. Elizabete II tasi tējas papildina ar gabalu pīrāga vai šokolādes biskvītu kūkas.

 

Dienu karaliene noslēdzot ar vieglām vakariņām un elegantu glāzi šampanieša – tieši pirms gulētiešanas, norāda Makgreidijs.

 

Kā aplēsis “Independent”, karaliene dienā izdzer aptuveni sešas alkohola vienības, kas tehniski ir visai daudz parastam vidusmēra cilvēkam. Tomēr kas mēs esam, lai nosodītu pašu karalieni?

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.