Home Bez tēmas Horoskops 3. augustam

Horoskops 3. augustam

0
Photo by Scott Walsh on Unsplash

Nozīmīga diena karjeras jomā. Mēness dienas pusē sastapsies ar Saturnu Strēlnieka zīmē. Nāksies tikt galā ar vairākiem izaicinājumiem. Var gadīties, ka būsi visai uzvilkts, risinot dažādus privātus jautājumus, un atsevišķos gadījumos pat nedaudz sacensties kārs. Dari visu, kas nepieciešams, lai spētu virzīties savā dzīvē uz priekšu. Izvairies no pašsabotāžas!

 

Auns

Šodien zvaigznes tevi lutinās. Tavā zodiaka zvaigznājā valdīs harmoniska enerģija. Debesīs ir manāma dzirksteļošana, kura nāks tev tikai par labu, jo īpaši karjerā un finansēs. Pieņem katru izaicinājumu, kuru saņemsi. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

Vērsis

Mācīšanās un izaugsmes process dažkārt var šķist pārāk garlaicīgs un laikietilpīgs, tomēr tas ir vajadzīgs. Ieklausies, ko saka tava sirds, nevis tavs ego. Nebaidies sastapties aci pret aci ar savām emocijām. Var nākties saskarties ar dusmām, kuru iemesls būs kāds ilgstoši neatrisināts jautājums. Tava krāsa šajā dienā – zilā.

 

Dvīņi

Šodien izdosies piepildīt vairākas savas vēlmes. Iespējams, saskarsies ar ievērojami lielām dzīves pārmaiņām, kuru realizēšanai būs vajadzīgs ilgāks laiks. Saglabā atvērtu prātu visam jaunajam savā dzīvē. Neatstāj bez ievērības rūpes par sevi un savu veselību.

 

Vēzis

Ieteicams apdomāt, kas ir tas, kas tevi attur no savu mērķu, plānu un vēlmju realizēšanas? Vai tavas bailes stājas ceļā attiecībām, to izveidošanai? Ko esi pēdējo gadu laikā iemācījies par mīlestību? Vai esi kļuvis pārlieku noliedzošs pret to? Atmet bailes un beidz mānīt pats sevi! Ļauj savā dzīvē ienākt mīlestībai!

 

Lauva

Šodien ieteicams mest pie malas lepnumu un ego. Tu esi nogājis garu ceļu, lai nokļūtu tur, kur šobrīd atrodies un neviens tev nevar atņemt līdz šim uzkrāto pieredzi un zināšanas. Daži šajā dienā var saņemt piedāvājumu ieņemt vadošu amatu. Viss atkarīgs no tevis un tā, cik gatavs tam būsi!

 

Jaunava

Šī diena būs prieka un laimes pilna. Ieteicams pavadīt to ar ģimeni, ārpus mājas. Pārrunā sev nozīmīgus jautājumus ar savu mīļoto cilvēku un, ja iespējams, atrodi laiku, lai pabūtu divi vien. Izbaudi šīs dienas harmonijas pilno atmosfēru. Raugi, cik daudz jau esi sasniedzis! Tava krāsa šajā dienā – zaļā, savukārt spēku varēsi smelties rozēs.

 

Svari

Lieliska diena, lai beidzot sakārtotu sev prātā visu pa plauktiņiem. Iespējams, būs nepieciešams sakārtot dažādus finansiāla rakstura dokumentus un jautājumus. Vai pēdējā laikā nav pieauguši tavi izdevumi? Vai tam ir kāds risinājums? Tava krāsa šajā dienā – tumši zilā.

 

Skorpions

Šodien tiksi vilkts un rauts uz visām pusēm. Dienas otro pusi ieteicams rezervēt randiņam ar otro pusīti vai sevi pašu. Izbaudi gardu maltīti un palutini sevi vai mīļoto arī ar ziediem. Palutini savu sirdi un dvēseli. Tu pats esi šīs dienas mākslinieks, līdz ar to pats arī izvēlies, kādā krāsā to izkrāsot!

 

Strēlnieks

Mēness turpina savu ceļu cauri tavai zīmei šajā dienā. Nāksies pamatīgi pasvīst! Tik daudz darāmā vienlaikus! Dienas otrajā pusē jutīsies visai iztukšots, taču vari būt drošs, ka šodien padarītais palīdzēs tev spert lielu soli pretī saviem mērķiem. Veiksme palīdzēs tiem, kuriem plānos ietilpst dažādi pārbaudījumi un darba intervijas. Tu esi zvaigzne! Mirdzi!

 

Mežāzis

Vai ilgojies pēc mīlestības, taču aizvien nevari izvēlēties to īsto cilvēku? Vai esi pārāk atturīgs, lai neļautu citiem iepazīt tavu patieso būtību? Kas ir tas, kas tev liek slēpties un būt atturīgam? Kas tevī raisa nedrošību? Kādas emocijas tu sevī glabā? Venera liks atvērties tavas personības emocionālākajai un jūtīgākajai pusei. Ļaujies! Tava krāsa šajā dienā  – zaļā.

 

Ūdensvīrs

Lieliska diena, lai tiktos ar draugiem un citiem sev mīļiem cilvēkiem. Atrodi iespēju pelnītai atpūtai un ballītei. Izdejojies! Dari jebko, kas pamodina tevī radošo garu! Uzvelc ko košu un pamanāmu! Izpriecājies! Spēku un enerģiju šodien varēsi smelties zelta krāsā un izstrādājumos.

 

Zivis

Iemācies novērtēt šķietami nenozīmīgas lietas savā dzīvē, kā arī mirkļus, kuri ir kaislības un aizrautības pilni. Tie var būt gan nelieli mākslas darbi, pašdarinājumi vai lielāki darba un biznesa projekti. Tev galvā, iespējams, ir izveidojusies kolāža ar spožām idejām. Sāc tās realizēt! Tavas krāsas šajā dienā – gaiši dzeltenā un dažādi pasteļtoņi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.