Home Nopietnāk Diemžēl Agnese nav izturējusi.. Šonakt 31 gada vecumā viņa aizsaukta mūžībā

Diemžēl Agnese nav izturējusi.. Šonakt 31 gada vecumā viņa aizsaukta mūžībā

0

 

“Mīļš paldies ikkatram, kurš palīdzēja saglabāt cerību! Diemžēl 2.augusta naktī ļaundabīgā slimība Agnesi Eņģeli uzveica. Izsakām līdzjūtību dēliņam un ģimenei,” vēsta Ziedot.lv

 

Neizmantotie ziedojumi tiks izlietoti, lai palīdzētu iegādāties zāles citiem onkoloģijas pacientiem. Ziedotāji, kuri nevēlas, ka viņu ziedojums tiek novirzīts citiem onkoloģijas pacientiem, var atgūt savu ziedojumu, mēneša laikā nosūtot iesniegumu uz ziedot@ziedot.lv. Pēc 2.septembra neizmantotie ziedojumi tiks sākti lietot citu pacientu atbalstam.

 

Agnesei bija 31 gads, viņa bija laimīgi precējusies, audzināja gadu vecu puisīti. Agnesei bija maģistra grāds pedagoģijā un viņa strādāja par skolotāju bērniem ar mācīšanās grūtībām. Bērni bija Agneses sirds aicinājums. Agnese nevarēja iedomāties neko citu kā tikai darbu ar bērniem, un pati sapņoja par kuplu ģimeni.

 

Pērn oktobrī mazulis nejauši aizķēra dzimumzīmi Agnesei uz kakla. Agnese steidzīgi vērsās pie ārsta. Tika veikta operācija, izmeklējumu rezultāti atklāja melanomu – ļaundabīgu ādas audzēju. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība. Šī gada martā tika konstatēts, ka audzēja izraisītās metastāzes attīstījušās plaušās un aknās. Operācija nebija iespējama – varēja palīdzēt tikai ārstēšana ar medikamentiem.

 

Neskatoties uz diagnozi un slimības attīstību, sākotnēji Agneses pašsajūta bija laba, viņa kā ierasts turpināja rūpēties par mazuli un devās ikdienas gaitās. Tomēr pēdējā mēneša laikā Agnesei arvien vairāk trūka spēka un viņa jūtās slikti. Apziņa par smago diagnozi bija ļoti biedējoša. “Es neesmu gatava padoties, bet pierādīt, ka vēzis ir tikai viens dzīves posms, ko var pārvarēt ar līdzcilvēku palīdzību. Vai tas ir liktenis?  Vai tik mazam bērnam tiks atņemta mamma? Es ļoti vēlos cīnīties par savu dzīvību, lai redzētu savu dēliņu uzaugam. Tā būtu vislielākā dāvana, kāda būtu iegūstama,” ar cerību uz atveseļošanos pie līdzcilvēkiem vēsās Agnese. “Ziedot.lv šobrīd ir mana vienīgā cerība, lai izdzīvotu,” atzina Agnese.

 

Visdziļākā līdzjūtība viņas tuviniekiem, draugiem, ģimenei.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.