Home Nopietnāk Šorīt Krustpilī divi pagalam, trešais šoferis piedzīvojis otro dzimšanas dienu

Šorīt Krustpilī divi pagalam, trešais šoferis piedzīvojis otro dzimšanas dienu

0

 

Jau vēstījām par pēdējā laika smagāko negadījumu uz Latvijas ceļiem, kad šorīt Krustpils novadā šorīt frontāli sadūrās divas kravas automašīnas. Notikuma vietā pabija LNT Degpunktā.

 

Valērijs savā Volvo universālā braucis aptuveni 30-40 metrus aiz viena no smagajiem, te pēkšņi pamanījis, ka priekšā braucošais strauji rauj pa labi. Tobrīd Valērijs pamanījis, ka viņu joslā pretī brauc vēl viens kravas auto, pats rāvis pa labi grāvī. Smagie auto nav paglābušies no sadursmes – lielā ātrumā viens ieskrējis otram sānos.

 

Kad pa blakussēdētāja durvīm iztrausies ārā un piegājis pie viena no smagajiem, sapratis, ka šoferis miris. To pašu piebraukušie līdzcilvēki sacījuši par otru šoferi – līķis.

 

Vīrietis cenšas saglabāt mieru un izstāstīt redzēto policijai, un galu galā arī apjēgt, ka pats palicis dzīvs tādēļ, ka izdarījis izvēli nobraukt grāvī. Arī viņa spēkrats cietis minimāli.

 

Avāriju, visticamāk, izraisīja baltā kravas mašīna, kuras šoferis aizmidzis vai palicis slikti, spriež vīrietis. Noprotams, ka tā vedusi pārtiks produktus, kas pēc sadursmes mētājušies pa visu šoseju. Kamēr nokopa ceļu, aizvāca auto vrakus un bojāgājušo mirstīgās atliekas, šis Daugavpils šosejas posms bija slēgts vairākas stundas.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.