Home Bez tēmas Latviju sajūsmina perfekts žigulīša pārdošanas sludinājums ss.lv. Ar iebūvētu gāzes iekārtu!

Latviju sajūsmina perfekts žigulīša pārdošanas sludinājums ss.lv. Ar iebūvētu gāzes iekārtu!

0

 

Daži sludinājumi vienkārši ir labāki nekā citi. Piemēram, šis 1990.gada VAZ 21063, kuru par 700 eiro pārdod Mārupes iedzīvotāji.

 

“Ar asarām acīs kā varonim no Šekspīra cienīgas traģēdijas, negribīgi pārdodu savu otru pusīti citai ģimenei. Diemžēl mūsu ceļi šķiras, tikpat pārsteidzoši kā Ingunas Sudrabas matu celiņi vairāku gadu garumā, jo dodos tālākās gaitās ārpus valsts robežām.

 

Iegādājies šo mašīnu tikai tad, ja esi gatavs redzēt neizskaitāmu daudzumu ar augsti paceltiem īkšķiem no garāmgājējiem visā Latvijā un dzirdēt no katra sava pasažiera: “Euu, smaržo pēc žiguļa, ” un piedzīvot viņu neviltoto smaidu, atgriežoties sirdi sildošā bērnības atmiņā.

 

Iegādājies šo mašīnu tikai tad, ja negribi tik daudz satraukties par gaidāmo akcīzes nodokli degvielai, jo šim četrriteņu varonim ir iebūvēta gāzes iekārta, kā arī papildu spēkus tas rod no jaunā akumulatora, radiatora, izpūtēja un elektroniskās aizdedzes.

 

Iegādājies šo mašīnu tiešām tikai tad, ja uztversi to par savu ceļabiedru, jo dažkārt būs tā, ka jūsu viedokļi nesakritīs par to, cik ilgā laikā jums jānokļūst punktā B.”

 

Visu sludinājumu, vairāk foto un kontaktus, ja vēlies žigulīti iegādāties, atradīsi ŠEIT

 

Populārajam sludinājumu portālam ss.lv draud ļoti bargs sods

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.