Home Bez tēmas Prognoze 7 dienām: Sinoptiķi iepriecina ar ziņu par laiku nākamās nedēļas otrajā...

Prognoze 7 dienām: Sinoptiķi iepriecina ar ziņu par laiku nākamās nedēļas otrajā pusē

1
Pexels
Pexels

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti stāsta par laiku turpmākajās 7 dienās!

 

 

Sestdien Latvijā vēl saglabāsies nepastāvīgs laiks – debesis brīžiem skaidrosies, tomēr daudzviet īslaicīgi vēl arī līs. Bet svētdien, paaugstinoties atmosfēras spiedienam, dienas laikā biežāk uzspīdēs saule un nokrišņu būs pavisam maz, vien atsevišķos rajonos iespējams neliels īslaicīgs lietus. Gaisa temperatūra šajās dienās pieturēsies līdzīgi kā vakar un šodien: +20…+25 grādu robežās, bet naktīs termometra stabiņš noslīdēs vidēji līdz +11…+16 grādu atzīmei.

 

 

 

 

Nākamās darba nedēļas pirmajā pusē ik pārdienas Latviju šķērsos nokrišņu zonas, tādēļ lietainākas dienas mīsies ar sausākām. Atsevišķos rajonos gaidāms arī pērkona negaiss un stiprākas lietusgāzes. Tomēr labā ziņa ir tā, ka ar dienvidrietumu vējiem uz Latviju tiks atnesas siltākas gaisa masas, līdz ar to gaisa temperatūra dienas laikā būs vēl par pāris grādiem augstāka nekā brīvdienās – termometra stabiņam visā teritorijā dienas laikā pakāpjoties līdz +21…+26 grādu atzīmei, atsevišķās vietās pat vēl par pāris grādiem augstāk, bet naktīs pieturoties ap +13…+17 grādiem.

 

 

Pēc šobrīd jaunākajām prognozēm darba nedēļas otrajā pusē virs Ziemeļeiropas pastiprināsies augsta spiediena apgabals, līdz ar to vairāk atkal uzspīdēs saule un laiks būs sausāks. Gaisa temperatūras ziņā būtiskas izmaiņas neiezīmējas, dienas saglabāsies mēreni siltas: +20…+25 grādi un arī naktīs temperatūra nebūs zemāka par +12…+17 grādiem.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.