Home Bez tēmas Populārajam sludinājumu portālam ss.lv draud ļoti bargs sods

Populārajam sludinājumu portālam ss.lv draud ļoti bargs sods

0

 

Kā ceturtdien vēsta laikraksts “Diena”, Latvijā neapšaubāmi populārākajam sludinājumu portālam ss.lv draud ievērojams sods.

 

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pēdējo pusotru gadu regulāri saņem dažādas sūdzības par portāla cenu politiku, maksas sludinājumu dzēšanu un dažādiem citiem pārkāpumiem. Tomēr kronis visam ir no portāla e-pasta adreses klientiem izteikti draudi.

 

Kā jau iepriekš vēstīja portāls tvnet.lv, kāda ss.lv lietotāja Rita uz pavisam nevainīgu jautājumu, kādēļ pie sludinājuma ievietošanas rādās divas atšķirīgas cenas, saņēmusi atbildi no ss.lv e-pasta adreses: “Vēlreiz pamēģināsi te ielikt sludinājumu, mēs tev sprandu salauzīsim”.

 

Portāla ss.lv administrācija medijiem atsakās komentēt šo un arī citas sūdzības. Kā norāda PTAC, pēdējo pusotru gadu sūdzības par konkrēto sludinājumu portālu pienāk desmitiem. Piemēram, pēkšņi pazūd apmaksātais sludinājums, bet nauda atgriezta netiek. Par šādiem gadījumiem pagājušā gada beigās vēstīja arī portāls BrīvBrīdis.lv

 

“Diena” raksta, ka par sodu tiks lemts tuvāko mēnešu laikā. Par negodīgas komercprakses īstenošanu var pat slēgt mājaslapu vai piemērot sodu līdz 100 000 eiro.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.