Home Slavenības Formīgā ‘Lauku sētas’ zvaigzne Violeta lūdz faniem vēl nedaudz naudiņas

Formīgā ‘Lauku sētas’ zvaigzne Violeta lūdz faniem vēl nedaudz naudiņas

6

 

Kā vēsta izklaides portāls skaties.lv, šova “Lauku sēta” zvaigzne Violeta Stepanova ātro kredītu kantoriem ir parādā vismaz 3000 eiro, turklāt pusi no šīs summas veido procenti. Kopš internetā publicēs blondīnes bankas konta numurs, uz to katru dienu turpinot plūst naudiņa. Tomēr tas vēl nav viss.

 

TV zvaigzne, kura jau labu laiku naudu pelna smagā darbā Dānijā, portālam norādījusi, ka lūdz faniem vēl 200 eiro, jo augusta beigās vēlas apciemot dzimteni. Jātaisa pase un arī ceļš maksā naudu. Tā kā fani kļūst aizvien dāsnāki (kāds vīrietis nupat ieskaitījis pat 20 eiro), viņa kautrīgi lūdz faniem vēl mazliet naudas.

 

Violeta ieplānojusi pateikties dāsnajiem faniem kopīgā “tusiņā” kādā no Latvijas naktsklubiem.

 

Jācer, ka katrs no ziedotājiem iepriekš vismaz tikpat pārskaitījis slimiem bērniem vai kādam dzīvnieku atbalsta projektam. Protams, katrs pats sava maka saimnieks, bet tomēr..

 

 

6 COMMENTS

  1. Cik var tādas ku*es uzturēt, lai tad pošī vesela savā Dānijā. Ja prot parādus sataisīt, tad lai iemācās arī saviem spēkiem atdot! Starp citu, nezinu kādā darbā ir Dānijā jāstrādā, lai 3000 nevarētu sakrāt.

  2. Parādi saviem faniem pupus, pakaļu un vāveri. Nauda nāks kā pa reni. Un ja vēl dosi sexu pa ,20.euro. tad bagāta kļūsi mēneša laikā.

  3. Mjaa…..shitaa jau galiigi beidzamo kauna kripatu aprijusi.Fui….kur taadi daunji rodas kam nav kur likt nauda…..fui….riebjas.

  4. Un kur teikts,ka vina tiesam pa sanemto naudu atmaksa kreditus?lai katram kurs aizsuta naudu,vina atsuta konta izrakstu….

  5. Pretīgi,tiešām labāk ziedojiet bērniem ar īpašām vajadzībām!!!
    Neatceros kas par šovu”talantu fabrika” laikam,kur vinas puisis tur gāja skaidroties,tas jau tāds pats,meklēja darbu,atsaucās uz vakanci,uzņēmumu neminēšu,bet pati apmācīju,pēc pāris dienām ar seifa saturu pazuda.Nesaprotu tādus cilvēkus,kas vēl lētticīgi skaita kaut centu,darbspējīgai sievietei,ņemot vērā,ka Lv ir tik daudz bērnu,kam katrs eiro ir svarīgs ,lai izdzīvotu(zālēm un pārtikai u.tt) Neskaitu,Jusu naudu,bet padomājiet loģiski +(atcerieties,labu darot tiem,kam tas nepieciešams atpakaļ atnāk divreiz,ne gluži materiāli,bet gandarījums,ka kādam esi “devis iespēju dzīvot”tas jau vien ir tā vērts) Lai gan nejau visi ar galvas galu domā 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.