Home Bez tēmas Horoskops 26. jūlijam

Horoskops 26. jūlijam

0
Photo by Ashley Knedler on Unsplash

Šīs dienas astroloģiskā enerģija ik vienam liks kļūt atvērtākam un pretīmnākošākam, kā arī mācīs novērtēt to, kas dots un piedot. Mēness Jaunavas zīmē nostāsies pretī Neptūnam, kā rezultātā nāksies pajautāt sev pašam, cik daudz esi gatavs upurēt savu sapņu sasniegšanas vārdā. Vēlēsies būt labestīgāks, rūpīgāks un dāsnāks pret apkārtējiem.

 

Auns

Šodien tavi ierasti lielie apgriezieni nedaudz saruks vai arī kļūsi atvērtāks pret jaunām dzīves iespējām un pārmaiņām. Ņem no dzīves visu, ko tā sniedz. Izvērtē, vai ir kas tāds, pret ko ilgstoši esi emocionāli noslēdzies? Kam būtu jāmainās tavā ikdienas un darba ritumā, lai tu būtu spējīgs vairāk palīdzēt citiem? Vai neesi kļuvis pārlieku savtīgs? Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

Vērsis

Šodien valdošā enerģija būs harmoniska un dabiska. Iespējams, notversi iedvesmu, raugoties uz kādu, kurš ir kļuvis par ekspertu savā jomā. Skaties un mācies, lai gūtās zināšanas vari izmantot savu mērķu sasniegšanai. Labvēlīgs laiks dažādu kursu apmeklēšanai un jaunu prasmju apguvei.

 

Dvīņi

Tava sirds un emocijas dzīvos katra savu dzīvi, kas nozīmē, ka tava enerģija un prāts var nonākt pretrunās. Iespējams, jutīsies atsvešināts no kāda salīdzinoši tuva cilvēka. Vairākos dzīves jautājumos jutīsies apjucis un nedrošs, it īpaši attiecībā pret ilgtermiņa izaugsmes iespējām. Tava krāsa šajā dienā – zilā.

 

Vēzis

Šodien ieteicams būt pilnībā atklātam un patiesam pret sev tuviem cilvēkiem. Iespējams, iesaistīsies kādā lielākā projektā, pie kura strādājot neizbēgama būs nepieciešamība apgūt jaunas zināšanas. Koncentrējies uz detaļām. Dzīve ir kā deja un tu esi tās horeogrāfs. Tava krāsa šajā dienā – sarkanā, savukārt materiāls – satīns.

 

Lauva

Šodien ieteicams uzņemties līdera lomu. Ja esi uzņēmuma īpašnieks, iespējams, apsvērsi turpmāk darbu darīt no mājām, nevis ofisa. Tavs trumpis būs tavs spēks un zināšanas. Ja pacentīsies, spēsi visparastāko diegu pārvērst zeltā. Esi alķīmiķis!

 

Jaunava

Šodien tava biznesa dzīve ziedēs un plauks! Jā, bieži vien apkārtējie tev pārmet par pārāk lielu perfekcionismu, taču tieši tava aizrautība ir tā, kas palīdz sasniegt kāroto. Noskati savu mērķi un tiecies pie tā. Vari uzsākt projektu, kurš apgriezīs kājām gaisā visu tavu dzīvi. Viss piedzīvotais būs arī ļoti vērtīga pieredze. Tavas krāsas šajā dienā – dzeltenā un oranžā.

 

Svari

Skaties un mācies. Iespējams, uzņemsies skolotāja vai mentora lomu kādam par tevi jaunākam cilvēkam. Neliedz savu palīdzību tiem, kuriem tā nepieciešama un raugi, kā tas pārmaina tavu dzīvi. Daļa lems par labu ziedojuma sniegšanai kādam nelaimē nonākušajam. Tava krāsa šajā dienā – violetā. Atceries, ka dots devējam atdodas.

 

Skorpions

Pildi savas apņemšanās. Tev piemīt liela enerģija un gudrība, ar ko nevar lepoties kurš katrs. Tu esi guvis daudz zināšanu, mācoties Dzīves Universitātē. Balsties uz savu viedumu, pieņemot dažādus ar darbu un biznesu saistītus lēmumus. Medicīnā strādājošajiem šī diena solās būt sevišķi darbīga. Tava krāsa šajā dienā – tumši zilā.

 

Strēlnieks

Šodien nāksies dalīt savu uzmanību uz vairākām lietām un cilvēkiem vienlaicīgi. Var būt visai grūti atrast kompromisu starp savām un apkārtējo vajadzībām. Lielākoties fokusēsies uz savu darbu un finansēm. Tu esi uzsācis savu ceļu pretī veiksmei. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā. Izvairies no pārslodzes.

 

Mežāzis

Šodien metīsies dāļāt citiem ieteikumus, kuriem pats gan nesekotu. Esi atvērts izaugsmes iespējām. Šobrīd esi kā nupat iesēta sēkliņa. Par kādu augu tu vēlies izaugt? Dārzeni? Ziediem? Vai abiem? Kādu tu vēlies redzēt savu dārzu ilgtermiņā? Šie ir jautājumi, uz kuriem centīsies rast atbildes. Uzziedot, tu dāvāsi prieku ne vien sev, bet arī citiem.

 

Ūdensvīrs

Tu esi parasts cilvēks, kurš dzīvo savu vienīgo dzīvi. Necenties pārtapt par pasaules glābēju – tu nevari atrast risinājumu visām apkārt valdošajām problēmām. Nenoliedzami, tava sirds ir plaša un tev nav jāierobežo sava vēlme palīdzēt citiem, tikai raugi, lai no tā neciestu tava privātā dzīve un attiecības ar tuviniekiem. Tava krāsa šajā dienā – gaiši zilā.

 

Zivis

Šodien izjutīsi žēlastību pret kādu konkrētu cilvēku vai cilvēkiem. Nenomoki sevi pārāk daudz ar šīm emocijām. Tu esi ļoti emocionāls un garīgs cilvēks, pie kura apkārtējie šodien vēlēsies griezties pēc padoma. Ja iespējams, pavadi šo dienu tuvumā ūdeņiem vai vismaz palutini sevi ar aromātisku, relaksējošu vannu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.