Home Bez tēmas Diemžēl visu nakti Madonas pusē meklētā sēņotāja atrasta mirusi

Diemžēl visu nakti Madonas pusē meklētā sēņotāja atrasta mirusi

0

 

Turpinot vakarnakt iesāktos meklēšanas darbus, šorīt Valsts policijas amatpersona kopā ar kādu vietējo iedzīvotāju, kurš pārzina meža apkārtni, atrada 1942.gadā dzimušo sievieti, diemžēl bez dzīvības pazīmēm.

 

Vakar ziņojām, ka ap pulksten 20.00 Valsts policija saņēma informāciju par kādu apmaldījušos sievieti Madonas novadā, Vestienas pagastā meža masīvā, netālu no mājām “Silakrogi”. Sieviete kopā ar 1948.gadā dzimušu vīrieti pirms dažām stundām devusies mežā sēņot. Pēc šobrīd Valsts policijas rīcībā esošās informācijas, sievietei mežā kļuvis slikti ar veselību, tādēļ pavadonis izsaucis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un pats devies pretī tos sagaidīt, lai mediķi viņus varētu pēc iespējas ātrāk atrast. Diemžēl, iespējams, stresa situācijā, vīrietis vairs nespēja noteikt atpakaļceļu mežā uz vietu, kur palikusi 1942.gadā dzimusī sēņotāja.

 

Valsts policija nekavējoties uzsāka meklēšanas darbus, piesaistot arī zemessargus un NBS helikopteri. Sievietes meklēšanā tika iesaistīti aptuveni 30 cilvēki, kuri pārmeklēja meža masīvu.

 

Pazudusī sieviete bija ģērbusies zilā mētelī, tai bija sarkans lakats un tuvumā atstāti arī divi balti sēņošanas spaiņi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.