Home Bez tēmas Aijas Eriņas mīļotais vīrietis sola piepildīt viņas sapni

Aijas Eriņas mīļotais vīrietis sola piepildīt viņas sapni

0

 

Pagājušās nedēļas vidū Latviju satrieca ziņa, ka 32 gadu vecumā pēkšņi mirusi talantīgā latgaliešu dziedātāja Aija Eriņa. Viņas mīļotais vīrietis Valdis Metlāns sarunā ar izdevumu “Privātā Dzīve” atzīst, ka ir pateicīgs Aijai par neaprakstāmi skaistajiem gadiem savā dzīvē, solot piepildīt mīļotās sapni.

 

Valdis nākamajā dienā pēc Aijas nāves savā Facebook kontā ievietoja sirdi plosošu ierakstu un saiti uz viņas izpildītu dziesmu. Šo dienu laikā dziesma klausīta teju 50 000 reižu.

 

 

 

“Aija bija mans mīļotais cilvēks, mana otrā pusīte, tāpēc Aijai es varu pateikties par katru kopā pavadīto mirkli, par kopā atklāto, apjausto un piedzīvoto,” stāsta Valdis, kurš ikdienā spēlē bungas grupā “Green Novice”. Ar Aiju viņiem saskanējis it viss – sapņi, nākotnes redzējums, humors. Abu hobijs bijis ar auto klejot pa Latviju, meklējot neskartus dabas nostūrus.

 

Kas attiecas uz mūzikas radīšanu, abi patiešām bijuši dvēseles radinieki. Valdis atklāj, ka no viena viņa ģitāras motīva un dažām Aijas izdziedātām notīm pēc pusstundas pēkšņi bijusi gatava dziesma. Aija pēdējos gados nerāvās priekšplānā muzikālajā lauciņā, bet aktīvi organizēja jubilejas koncertus kā tēvam Andrim, tā citam latgaliešu mūziķim Artūram Uškānam. Tāpat viņa uzstājusies Eriņu dziedošās ģimenes koncertos, paralēli kopā ar Valdi strādājot arī ierakstu studijā.

 

Aija plānojusi savākt visu muzikālo materiālu, lai izdotu albumu. Valdis atzīst, ka darīs visu, lai šo sapni īstenotu, jo daudz kas jau esot paveikts. “Ceru, ka Aijas talanta cienītāji to novērtēs,” viņš noslēdz.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.