Home Bez tēmas Liepāju satriec vēl viens prātam neaptverams noziegums

Liepāju satriec vēl viens prātam neaptverams noziegums

0

 

Pēdējā laikā Liepājai nudien nav veicies – traģēdija ar mazo Ivanu, sadedzinātais pusaudzis Egils, kura nepilngadīgie slepkavas nu sēdēs aiz restēm, divu cilvēku un suņa nāve uz dzelzceļa pārbrauktuves.. Tāpat jau vēstīts par pēdējā laika nežēlīgāko slepkavību Latvijā, kad Liepājā kāds 1982.gadā dzimis vīrietis ar daudziem naža dūrieniem un pat cirtieniem nogalināja savu 92 gadus veco vecmāmiņu. Jaunus faktus par notikušo atklāj LNT Degpunktā.

 

Zirņu ielas 19.nama iedzīvotājs pēdējās nedēļās nepārtraukti klāstījis, ka galvā dzird sātana balsi. Tiesa, neviens nama iedzīvotājs nevarēja iedomāties, ka tas viss beigsies tik slikti – vīrietis nogalināja vecmammu, pie kuras mitinājās jau ilgu laiku. Pēc tam devies uz policiju un nodarītajā atzinies.

 

Slepkava ir aizturēts, tiesa viņam piemērojusi apcietinājumu, norit izmeklēšana. Atklājies, ka vīrietis ir psihoneiroloģiskajā uzskaitē, turklāt jau iepriekš nonācis arī likumsargu redzeslokā. Policija vērtēs, vai viņš vispār drīkstēja atrasties uz brīvām kājām.

 

Vietējie par notikušo stāsta šausmu lietas – iespējams, kundze ne vien neskaitāmas reizes sadurta ar nazi un īlenu, bet viņai arī nocirsta galva. Apbedīšanas biroja darbinieki runājuši, ka neko tik šausmīgu nav redzējuši kopš deviņdesmitajiem. Tāpat mājas iedzīvotāji domā, ka vīrietis slepkavības dienā nebija lietojis zāles, tādēļ “aizgājis ciet”.

 

Plašāk Degpunktā sižetā!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.