Home Bez tēmas Horoskops 23. jūlijam

Horoskops 23. jūlijam

0
Photo by Boris Smokrovic on Unsplash

Divdesmit trešajā jūlijā iestājas jauns mēness un tas ieiet Lauvas zīmē. Labvēlīgs laiks, lai smeltos iedvesmu un darītu citiem zināmus savus viskvēlākos sapņus. Apkārtējo ego savā starpā var uzsākt visai sīvu sacensību, taču tā būs veselīga sacensība kaislības un mērķu sasniegšanas vārdā. Iespējami arī lielāki un mazāki konflikti. Vari saņemt kādus pavisam negaidītus jaunumus.

 

Auns

Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus sapņus, idejas un viedokli par sev nozīmīgām lietām un vērtībām. Piemērots laiks, lai beidzot pieceltos un sāktu darīt visu, kas nepieciešams savu plānu realizēšanai. Klausi savai sirdij un dvēselei. Dodies uz priekšu, sniedzies pakaļ kārotajam!

 

Vērsis

Šodien būsi nedaudz spītīgāks un stūrgalvīgāks kā ierasts. Iespējams, piespiedu kārtā nāksies izkāpt ārpus savas komforta zonas. Būsi tendēts ļaut vaļu emocijām, kā rezultātā var izvērsties vairāki konflikti ar apkārtējiem. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

Dvīņi

Šodien lielāko daļu uzmanības būsi spiests veltīt darbam un dažādu problēmu risināšanai. Izmanto jaunu mēnesi, lai uzlādētu sevi ar jaunu enerģiju. Labvēlīgs laiks, lai noslēgtu dažāda veida vienošanās pats ar sevi. Tava krāsa šajā dienā – tumši zilā.

 

Vēzis

Jutīsi vajadzību būt redzētam, dzirdētam un, pats galvenais, patiesi mīlētam. Kļūsi kaislīgāks un aizrautīgāks, taču, iespējams, nezināsi kur un kā šo enerģiju likt lietā. Ļauj sev līksmot un dejot. Izbaudi, kā laimes hormoni pārņem katru tavu ķermeņa šūniņu! Tava krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

Lauva

Tu esi ļoti īpašs un šī diena būs ļoti īpaša, ņemot vērā, ka jauns mēness ir iestājies tieši tavā zodiaka zīmē. Diena solās būt kaislībām piesātināta. Apkārt virmos daudz un dažādas emocijas, kas dažkārt var radīt tevī mulsumu. Vadies pēc savām sajūtām. Ziedi, kuri atnesīs tev veiksmi un spēku šajā dienā – rozes.

 

Jaunava

Šodien par darba trūkumu sūdzēties nevarēsi, gluži otrādi –pienākumu nasta būs pārlieku smaga. Ja saproti, ka patstāvīgi netiksi galā, nebaidies lūgt noderīgu padomu vai cita veida palīdzību apkārtējiem. Nāksies būt elastīgākam, varošākam un zinošākam, nekā patiesībā esi.

 

Svari

Esi gatavs darbīgai dienai. Iepazīstini apkārtējos ar saviem sapņiem un kaislībām. Atrodi cilvēku, kuram vari patiesi un no sirds uzticēties. Seko savai sirdsbalsij un dari to, kas tev sagādā neizmērojami lielu prieku un gandarījumu.

 

Skorpions

Ļauj sev palūkoties uz mīlestību no dažādiem skatu punktiem. Vislabāk ko jaunu iemācīsies un uzzināsi, ja nebaidīsies eksperimentēt. Tas var būt visai liels izaicinājums un brīžiem vari sajusties tā, it kā karotu pret kādu. Konflikti šajā dienā attīstīsies strauji un tikpat ātri arī atrisināsies. Spēku varēsi smelties no opāla un topāza.

 

Strēlnieks

Tev priekšā visai nozīmīga diena. Pavērsies jauni plašumi, kuros smelties iedvesmu un realizēt dažādas radošas idejas. Beidzot izdosies gūt skaidrību kādā jautājumā, par kuru ilgu laiku lauzīji galvu. Jūties brīvs kā putns debesīs!

 

Mežāzis

Ceļš cauri šai dienai būs visai grumbuļains. Vari izjust spiedienu uz sevi no apkārtējiem. Uzticies un paļaujies uz sevi, savām emocijām. Tev nav jāizdabā citu vēlmēm, gluži otrādi – tev primāri jāparūpējas tieši par sevi pašu. Nebaidies būt nedaudz savtīgs. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

Ūdensvīrs

Šodien izjutīsi pastiprinātu vajadzību pēc rūpēm un mīlestības. Labvēlīgs laiks dažādām ķermeņa procedūrām un fiziskajām aktivitātēm. Ieplāno spa apmeklējumu un izbaudi mini brīvdienas. Apvienojot fizisko enerģiju ar savām emocijām panākumi būs neizbēgami. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

Zivis

Augot jaunajam mēnesim, pieaugs arī tavas jūtas un emocijas. Kā teikt – ko sēsi, to pļausi. Kas ir tas, ko vēlies pļaut? Iespējams, vēlēsies palikt neredzams un nedzirdams. Centies saglabāt atvērtu sirdi un novērtē savus sasniegumus. Liec lietā savu mākslinieka talantu jebkurā dzīves jomā. Tavs akmens šajā dienā – rozā kvarcs.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.