Home Bez tēmas Horoskops 22. jūlijam

Horoskops 22. jūlijam

0
Photo by Artsy Vibes on Unsplash

Šīs dienas astroloģiskais tranzīts vedīs ik vienu uz priekšu, liekot atvadīties no kaut kā, kas ilgstošu laiku nav licis mierā prātu. Pavērsies iespējas izaugsmei un sevis dziedināšanai. Saule ieies Lauvas zīmē un tiksies ar Marsu, kas liks ierunāties katra ego. Cilvēki būs tendēti būt visai dramatiski šajā dienā. Labvēlīgs laiks tiem, kuriem nepieciešams atrasties uzmanības centrā. Mēness Vēža zīmē mijiedarbosies ar Saturnu Strēlnieka zīmē. Venera, atrodoties Dvīņu zīmē, noslēgs pārmaiņu ciklu. Tu esi mācījies no savām kļūdām. Tagad ir laiks doties tālāk.

 

Auns

Šodien piedzīvosi jūtamas garastāvokļa maiņas. Saule būs tavā pusē, tāpat kā tava mājas planēta Marss. Debesis uguņos. Uzdrošinies skaļi izpaust savu viedokli un idejas! Smelies radošu iedvesmu un turpini tiekties pretī saviem mērķiem. Tev būs daudz darāmā, liec lietā savu aizrautīgo un kaislīgo dabu!

 

Vērsis

Šī diena nebūs no vieglajām.Vari izjust pamatīgu spiedienu no apkārtējās vides un cilvēkiem. Tev ir daudz ambīcijas, taču var nākties likt tām pagaidīt. Iespējams, nāksies sacensties ne vien ar savu, bet arī ar citu personu ego.

 

Dvīņi

Šodien būsi sevišķi ambiciozs. Saule un Marss būs lieliskā harmonijā ar tevi, kā arī Venera aizvien pozitīvi mijiedarbosies ar tavu zodiaku. Diena solās būt ļoti darbīga, taču vari būt drošs, ka par lielajām pūlēm tiksi pienācīgi atalgots.

 

Vēzis

Šodien vari justies diezgan aizrautīgs un kaislīgs attiecībā pret kaut ko vai kādu. Būsi visai uzvilkts un, iespējams, vēlēsies izvairīties vai aizbēgt no kādas konkrētas situācijas. Noslēgsi jaunus līgumus un uzņemsies cita veida saistības.

 

Lauva

Šodien būsi visu notikumu un uzmanības epicentrā. Labvēlīgs laiks ballīšu un citu pasākumu plānošanai. Jebkam, kas uztur tev jautru un pozitīvu garastāvokli. Uzģērb ko satriecošu! Gaidāmi patīkami pārsteigumi gan darbā un karjerā, gan mīlestībā un savstarpējā komunikācijā ar citiem.

 

Jaunava

Šodien aizvien turpināsies tavas dzīves pārmaiņu un garīguma pilnais ceļojums. Būsi atvērts jaunām iespējām un pieredzei. Iespējams, būsi emocionālāks kā ierasts. Lielu lomu šajā dienā spēlēs tava ģimene.

 

Svari

Tavas emocijas un domas šajā dienā var pēkšņi nonākt pretrunās ar tevi pašu un to, ko vēlies sasniegt. Nāksies tikt galā ar nelieliem sarežģījumiem, kuri, lai arī nenozīmīgi, var būt diezgan daudz. Pēc tavas uzmanības alks vairāki cilvēki un pienākumi. Velti savu uzmanību lietām un personām, kuras sagādā prieku tavai sirdij.

 

Skorpions

Mēness atrodas visai klasiskā pozīcijā attiecībā pret tevi šajā dienā. Būsi apdomīgāks un izsmalcinātāks savos vārdos.  Saule un Marss sacentīsies ar tavas personības spozmi. Ieteicams palikt viņu ēnā un mācīties no apkārtējo, ne savām kļūdām.

 

Strēlnieks

Daļai Strēlnieka zīmē dzimušo šodien gaidāms kāds nozīmīgs pavērsiens dzīvē. Diena solās būt visai emocionāla, līdz ar to neizbēgamas būs straujas garastāvokļa svārstības. Iespējamas arī pārmaiņas karjeras jomā.

 

Mežāzis

Šodien būsi enerģijas pilns un, tomēr, visai emocionāls. Centies vairāk ieklausīties apkārtējo teiktajā, nevis iesaistīties sarunās pats. Labvēlīga diena dažāda veida terapijai un terapeita apmeklējumam. Iespējams, šajā gadījumā tikšanos ar profesionāli veiksmīgi varēs aizvietot kāds tuvs cilvēks.

 

Ūdensvīrs

Šodien atrodies visai izdevīgā pozīcijā ar zvaigznēm. Saule un Marss turpat līdzās sūtīs tev lērumu pozitīvu emociju un izdevīgu iespēju. Pavērsies pavisam jauni plašumi. Izmanto visu, ko šī diena tev sniegs!

 

Zivis

Šodien varēsi smelties iedvesmu no apkārtējiem cilvēkiem un notikumiem. Lai arī dažbrīd emocionālā ziņā jutīsies ne tik spīdoši, kopumā diena būs laimes un mīlestības pilna. Ja iespējams, ļaujies romantikai un pavadi vairāk laika kopā ar savu otro pusīti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.